Announcement

Collapse
No announcement yet.

Dobrodoslica i predstavljanje

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Da poštujem kućni red, pa da se predstavim i ja. Pozdrav svima, Marko iz Kruševca- Što se kaže long time reader, first time writer kad je u pitanju ovaj forum

    naravno, veliki sportski i SK fan

    Comment


    • Pozdrav, dobrodošao

      Comment


      • Pozdrav svima, ja sam novi clan

        Mislim, bio sam ja i ranije na forumu, ali sam banovan.

        Vreme provedeno u pravdenom katarzickom banu mi je pomoglo da shvatim sustinu i spoznam istinu, te sam u potpunosti revidirao svoje stavove i vise nisam onaj stari ja.

        Cenim, stoga, da je potrebno da se ponovo predstavim kako bi se ostali clanovi upoznali sa mojim novim ja.

        Moje novo ja odise novim vremenom i duhom slobode. Potpuno je neiskvareno mojim podlim starim ja, koje je btw otislo na smece forumske istorije kao retka gnusna i neljudska pojava, kojeg se moje novo ja stidi.

        Iskreno zalim za vremenom bitisanja moje licnosti u mom starom ja, koje smatram potpuno promasenim vremenskim diskursom, i nadam se da se u spirali istorije u kojoj se sve ponavlja, moje staro ja vise nece ponoviti. Neka to bude izuzetak na ugled svim generacijama novih forumasa, da im se ovakva strasna strana licnosti nikad ne desi.

        Nadam se da ce moje novo ja biti empirijska cistoca javnog misljenja i primer konstruktivne misli, kao i da ce pomoci i ostalim clanovima foruma da spoznaju duhovnu stranu svoje licnosti i da ce im ljubav biti ideja vodilja a osecane blagosti i neznost prevashodne osobine.

        Moje novo ja ovim postom izlazi na svetlo dana, objavljuje se vaskolikom covecanstvu, doduse pomalo stidljivo i potpuno nevino, i zeli da cistocom svog publikuma dostigne barem podnozje himalajskih visina, koje je dostiglo njegovo savrsenstvo Rodzer Federer

        Moje novo ja vam se predaje i nada se da ste u potpunosti zaboravili moje staro ja, podmukli, bezosecajni i podli izvor budjenja negativnih osecanja kod administratora ovog foruma, cija je licnost uvek bila iskonski primer pravednosti i moralne vrednosti, i cija se desna ruka nikad bez ociglednih razloga nije hvatala za misa da protiv svoje volje, svog covekoljublja i preobilja pozitivnih osobina i moralnih cednosti skoncentrisanih u jednom ljudskom bicu, dodeli ban ijednom clanu ovog foruma.

        Pun razumevanja za takav postupak, iniciran besmislenim, neljudskim i svih osuda vredim postupkom mog starog ja, moje novo ja preobilno izliva talase ljubavi prema administratoru koji je mom starom ja izrekao najsmisleniju, najpotrebniju i najpravedniju odluku - ban od 7 dana (ne znam da li su u pitanju bili samo radni dani?).

        Moje novo ja vas sve voli, a najvise administratore


        P.S.
        Moje novo ja se izvinjava Federeru zbog ove poslenje recenice i nada se da ce Federe uzeti u obzir okolnosti usled kojih je data ova izjava, i da isto nece uticati na nasu spiritualno emocionalnu vezu

        Comment


        • Kako je tebi dosadnooooo, al kako te ne mrzi
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Pa vidiš da je čas Klak Kent, čas Supermen.

            Comment


            • Pa šta znam, ja sam nekako više za Brus Vejna, možda zato ne kapiram
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Mene malo podseća na bivšu ribu i čak se ponaša kao da ga je Bojana ostavila , ali u stvari mod tim ga je ostavio i kao da čovek želi nazad
                sigpic

                #PRAVDA ZA BRAĆU

                Comment


                • Fino se predstavio kao novi clan.

                  Comment


                  • Lorde u 48 sati si 2 puta spomenuo bivšu ribu, malo sam zabrinut. Sve te nekako podsjeća.
                    DALE 1992-2020
                    NIKAD ZABORAVLJEN

                    Comment


                    • Originally posted by miloolja View Post
                      Pa šta znam, ja sam nekako više za Brus Vejna, možda zato ne kapiram
                      Ma to u fazonu alter ego, pre bana sam bio ovaj, sad sam novi ja. Odn. sad sam Klark Kent, sad sam Supermen.

                      Inače, od tih junačića Robin mi bio uvek najdraži, mada od Dark knajta i kada je to odradio veliki Bejl, Betmen je bez premca. Ostalo....crtaći.

                      Comment


                      • Pa šta znam... od gospodina zlatnog možemo svašta da očekujemo, tako da si sigurno negde u pravu.
                        Ali ipak to ima mnogo dublje korene nego što je KK i njegov alter ego... iako je ispalo baš simpatično, samoo što se nije zadržao na ovoj temi... tako da draž polako bledi...al videćemo novi ulazak šta donosi.. ne miriše na dobro.. onako ja sa strane i iz iskustva.
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Iako se trudis, slabo ti mene poznajes.
                          Ali radi tvoje reputacije, pravicemo se da si sve pogodila

                          Comment


                          • Ma da li veruješ da se stvarno trudim? I da je bitno na kraju? Meni nije.
                            Moja rep ponajmanje.
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Posto ne mogu postati bolja verzija samog sebe jer to nije moguce iz razloga sto sam fucking fabulous, resio sam da vas resim muka I postanem bolja verzija forumasa pod nickom Ricma.

                              Od danas slobodno mi se obracajte sa Ricma vol.2 a ja vam obecavam mnogo bolji dijalog, stil pisanja I stabilniju verziju od stare koja je istini za volju bila puna bagova.

                              Arhivirajmo staru verziju I pustimo je da besciljno luta zaboravljenim kuloarima istorije ovog foruma.

                              #include <stdio.h>

                              int main()
                              {
                              printf("Ricma vol.2, Rocks!\n");
                              return 0;
                              }
                              There's something wrong with me chemically
                              Something wrong with me inherently
                              The wrong mix in the wrong genes
                              I reached the wrong ends by the wrong means
                              It was the wrong plan
                              In the wrong hands
                              With the wrong theory for the wrong man
                              The wrong lies, on the wrong vibes
                              The wrong questions with the wrong replies

                              Comment


                              • Indigo,

                                Mora Ricma da odobri Upgrade tebe samog. I da proveri da li su otklonjenji stari bagovi koje si imao.

                                Ricma?!
                                Originally posted by Vladan
                                SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                                :vinjaksmajli:

                                Comment

                                Working...
                                X