Announcement

Collapse
No announcement yet.

Dobrodoslica i predstavljanje

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pozdrav i tebi.. Ko ti je taj na avataru?

    "I love to speak with Leonard
    He’s a sportsman and a shepherd
    He’s a lazy bastard
    Living in a suit ."
    Leonard Cohen

    Comment


    • Pa ime na forumu kaže ko je.
      UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

      Comment


      • Originally posted by Tarantula View Post
        Pa ime na forumu kaže ko je.
        Cccc kako sam glup jbg

        "I love to speak with Leonard
        He’s a sportsman and a shepherd
        He’s a lazy bastard
        Living in a suit ."
        Leonard Cohen

        Comment


        • Pozdrav svima od mene.Ja sam novi ovdje,obožavam sport posebno fudbal

          Comment


          • Pozdrav i dobrodošao.
            UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

            Comment


            • Oi !

              Pozdrav svima.

              Registrovao sam se maločas, pa rekoh da se ukratko predstavim.

              Već dugo pišem po forumima, uglavnom na onima koji su vezani za West Ham, tipa kumb.com, whuonline.net itd., ali također sam redovno čitao i pratio i ovaj forum. Odlučih se registrovati danas, pa eto, nadam se da ću ostati ovdje dugo i radujem se diskutovanju sa vama.

              Cheerio.

              Comment


              • Special One (predstavljanje

                Drago mi je biti član foruma navijač sam Manchester Uniteda i Partizana,uglavnom pratim tenis poznaju me neki verovatno sa Tipodroma
                "Čovek bez hrabrosti je čovek bez karaktera"

                Comment


                • Pozdrav svima.

                  Drago mi je da sam postao član foruma, iskren da budem slučajno sam sinoć oktrio da sport klub uopšte ima forum, moj blam... Ukratko navijač sam Mančestera, simpatizer mnogih klubova.

                  Volim fudbal bez obzira ko ga igrao, svaki slobodan trenutak koristim za gledanje tog sporta pa makar to bila i druga liga Tajlanda bitno je samo da strimovi ne seckaju. I po školskom zvanju sam trener fudbala ali nikada se još nisam bavio tim poslom mada me više možda i zanima sportsko novinarstvo kako godine dolaze ali tek mi je 26, ima vremena za sve.

                  Nadam se lepom druženju, čitamo se!
                  Last edited by Busby; 29-05-16, 14:06.
                  sigpic
                  "Well, football is a hard game; there's no denying it. It's a game that can bring out the worst in you, at times."

                  Comment


                  • Dobrodošao, vala tebi neće biti dosadno ovde ima vas iz grupe Junajted podosta.

                    Comment


                    • Nemoj da zezaš dečka ima par ljudi tu. Ništa "specijalno" :vinjaksmajli:

                      Dobro ti nama došao i dugo se zadržao!
                      Originally posted by Vladan
                      SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                      :vinjaksmajli:

                      Comment


                      • Pozzz Svima ..ja onako da vidim shta i kako ...ima na forumu naj naj sportskog kanala na svetu.

                        Comment


                        • Dobro ti nama došao.
                          Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                          Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                          "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                          Comment


                          • Hvala najlepse!

                            Comment


                            • Pitanjce jedno..oko avatara..ne radi mi gif slika...?

                              Comment


                              • Bici, 23 godine, iz Beograda, it, Junajted, ne dirajte mi Fergusona, Berbatova i Skorsezea i lepo cemo se slagati. ;)

                                Dodjoh na forum da pitam nesto u vezi prenosa i videh da je aktivnost u temi Mancestera veca nego na citavom forumu srpskog fan kluba junajteda pa odlucih da se malo zadrzim.
                                Last edited by bici; 22-10-16, 11:34.
                                Originally posted by Dekinjo
                                Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                                Originally posted by La Jugoslavia
                                Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                                Comment

                                Working...
                                X