Announcement

Collapse
No announcement yet.

Dobrodoslica i predstavljanje

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ja ne navijam za FK Partizan iz razloga koji nemaju veze sa sportom,zapravo više sam ravnodušan,ono bio kao klinac na neke utakmice,tipa protiv Rijeke i šta ja znam al posle nekog vremena kad vidim šta i kak se radi,kako to funkcioniše mnogo toga se promenilo u tom odnosu.

    Normalno,nikad ne bih mogo da navijam za Zvezdu pa ne znam sa kim da igra,tako da jesam sa te strane okoreli navijač...zadnjih 10-15 godina jedino mi taj KK Partizan ostao kolko tolko "normalan" mada kako vreme prolazi sve manje i manje pažnje posvećujem domaćoj sceni ponovo,nažalost iz razloga koji nemaju veze sa sportom.
    "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

    Comment


    • Originally posted by Пипи Ромањоли #10 View Post
      Ма то ја не капирам. Ајде ако не прати неки други спорт. На пример навија за ККП јер фудбал не гледа, али овако је баш труло (мени). Тј. не разумем како је то могуће уопште?

      Zašto ne bi bilo moguće?
      www.lfcserbia.com

      https://www.facebook.com/rukometniugao/

      Comment


      • Nista ne propusta u ovom nasem ruglu.Postoji nekoliko bitnih stavki.Prvo, fudbal igraju najcesce seljacine palanackog mentaliteta, no ima i drugih gorih stvari.Drugo sto nam je prvenstvo neregularno u picku materinu i sto veciti imaju povlascen tretman sto smo videli pre par dana tako sto su Zvezda i Partizan prosli nekaznjeno.Spartak dobio kaznu, a Trece sama struktura navijaca koja ce uvek da osporava tudji uspeh, a ono sto se desava ispred njihovih ociju to ce da zazmure.To je mozda i najkriticnija stavka zbog koje ne moze da se prati sport od optuzbi sa obe strane.I jedni i drugi smaraju.Nabijem ja njihove ruzicaste naocare zna se vec gde.Ima i u kosarci optuzbi, ali tu su one suzene dok u fudbalu mozes da se dovatis svega i svacega.Sto manje ljudi prati neki sport, to bolje.Uostalom daleko se vise namesta u fudbalu, a i ima vise kriminalaca koji se motaju po klubovima i svih tih ''genijalaca'' koji deluju kao grupa retarda.Mozda sam jos nesto bitno zaboravio, ali ovoga sam se prvo setio.

        Kosarka je sa te strane drugacija i moze se pratiti.Vaterpolo cenim kako jos prezivljavaju u ovim teskim uslovima, ali i tu ce da dodje jednom kraj.

        Comment


        • Шта је вама? Не волим, и не пратим ја ФК Партизан због тога како они играју фудбал и због тога каква нам је лига. Ја волим ФК Партизан због Партизана. Проста ствар. Не гледам ни ја сваку текму и не пратим ФК као да сам сишао с ума, али гледам га јер тај фудбалски клуб представља Партизан. Просто је то. Партизан се воли или не. Није Партизан само један клуб и то је то. То је у најмању руку једно спортско друштво. Исто као што су Звезда, Војводина...
          Исто би било за хокеј, рагби итд... То што не волим/не пратим те спортове (у овом случају уопште) не значи да не навијам за Партизан у хокеју.
          Arise, Serbia!
          You fell asleep long ago,
          And have lain in the dark.
          Now wake up
          And rouse the Serbs!


          sigpic

          Comment


          • Problem je u tome što ti ne možeš u ovoj zemlji da odvojiš sport(konkretno fudbal) od kriminala,hiligana,politike,čak šta više,ovo prvo pada u drugi plan,pogotovo to nije moguće kad su blizanci Zvezda i Partizan u pitanju.Kako sam prešo 20 godina,sve to je zapelo na marginama,nek se oni makljaju sa bakljama,ja da se razmišljam dal će neki tatin sin da me zakači,nemam pametnija posla.

            Mnogo je to drugačijie bilo kad su naši roditelji išli na stadione,ja sam sad gotovo siguran da svoju decu neću nešto forsirati nešto u tom pravcu.

            Dobro ajde,za Zvezdu neće da mi navija pa ne znam šta da bude
            Last edited by saburo sakai; 03-11-15, 17:34.
            "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

            Comment


            • Originally posted by saburo sakai View Post
              Problem je u tome što ti ne možeš u ovoj zemlji da odvojiš sport(konkretno fudbal) od kriminala,hiligana,politike,čak šta više,ovo prvo pada u drugi plan,pogotovo to nije moguće kad su blizanci Zvezda i Partizan u pitanju.Kako sam prešo 20 godina,sve to je zapelo na marginama,nek se oni makljaju sa bakljama,ja da se razmišljam dal će neki tatin sin da me zakači,nemam pametnija posla.

              Mnogo je to drugačijie bilo kad su naši roditelji išli na stadione,ja sam sad gotovo siguran da svoju decu neću nešto forsirati nešto u tom pravcu.

              Dobro ajde,za Zvezdu neće da mi navija pa ne znam šta da bude
              Промашио си тему сад скроз. А што се тиче овог болдованог...
              То је та чувена, много пута испричана, прича из Блица и њему сличних медија. То је то Б92 размишљање. Браво личе за тебе.
              Arise, Serbia!
              You fell asleep long ago,
              And have lain in the dark.
              Now wake up
              And rouse the Serbs!


              sigpic

              Comment


              • Treba ponovo da te banuju zbog načina ragovora sa ostalim članovima
                "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                Comment


                • Какав је то начин?
                  Arise, Serbia!
                  You fell asleep long ago,
                  And have lain in the dark.
                  Now wake up
                  And rouse the Serbs!


                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by Пипи Ромањоли #10 View Post
                    Шта је вама? Не волим, и не пратим ја ФК Партизан због тога како они играју фудбал и због тога каква нам је лига. Ја волим ФК Партизан због Партизана. Проста ствар. Не гледам ни ја сваку текму и не пратим ФК као да сам сишао с ума, али гледам га јер тај фудбалски клуб представља Партизан. Просто је то. Партизан се воли или не. Није Партизан само један клуб и то је то. То је у најмању руку једно спортско друштво. Исто као што су Звезда, Војводина...
                    Исто би било за хокеј, рагби итд... То што не волим/не пратим те спортове (у овом случају уопште) не значи да не навијам за Партизан у хокеју.

                    Nikad nisam osećao nikakvu povezanost sa bilo kojim delom sportskog društva Partizan osim sa KK. Pratim Partizan u ovom sportu jedno 17-18 godina i to je jedino što me zanima. Još duže pratim Liverpul, i to je otprilike to. Ovo što si rekao može da bude tačno, ali u mom slučaju apsolutno nije.
                    www.lfcserbia.com

                    https://www.facebook.com/rukometniugao/

                    Comment


                    • Па то је то што ја причам да не знам како је могуће. Јер си, чини ми се, јединствени случај да не воли Партизан као СД и као институцију, појам, али навија за један од његових клубова.

                      Да се разумемо, немам ја ништа против тога, него ето, било ми нејасно и мало смо продискутовали о томе.
                      Arise, Serbia!
                      You fell asleep long ago,
                      And have lain in the dark.
                      Now wake up
                      And rouse the Serbs!


                      sigpic

                      Comment


                      • Pa u mom slucaju postoje/postojali su lokalni klubovi, ja za Ergonom(koji sada doduse ne postoji) nisam ni znao da postoji kada sam gledao prvi put KK Partizan u sezoni koju je vodio Darko Ruso.Radnicki sa druge strane nema ko nije cuo, uz ''pokojni'' Zeleznicar najveci klub u okolini Nisa sa tim da je RK ubedljivo najuspesniji sportski kolektiv.Ne postoji SD a i nema ih puno u Srbiji, kada su me pitali koga bih birao izmedju Partizana i Zvezde govorio sam zato sto je u mom naselju bilo cigan male i nikako nisam mogao da pevam ''Mi smo cigani, najjaci smo najjaci''.U kom drugom gradu da sam rodjen, navijao bih za klub iz tog grada.Sada uglavnom pratim KK, zato sto volim da gledam kosarku.Tesko je u mom slucaju pratiti neki sport, a da nemam klub koji navijam/simpatisem.

                        Comment


                        • Originally posted by Пипи Ромањоли #10 View Post
                          Па то је то што ја причам да не знам како је могуће. Јер си, чини ми се, јединствени случај да не воли Партизан као СД и као институцију, појам, али навија за један од његових клубова.

                          Да се разумемо, немам ја ништа против тога, него ето, било ми нејасно и мало смо продискутовали о томе.

                          Da sam jedinstven i nisam.

                          Kod mene u porodici niko ne navija za Partizan ili Zvezdu. Tata je navijao za Hajduk iz Splita do rata, a onda je prestao da navija za bilo koji klub. Tako da mene niko nije učio da navijam za P ili Z. Kad sam bio mali na TV-u je išla neka utakmica ćale je rekao "Sine, ovo je Liverpul, oni igraju najlepši fudbal u Engleskoj." Kapiraš koliko je to davno bilo kad smo igrali fudbal.xD I ljubav je rođena. Kad su počele Partizan Zepter sličice da se dobijaju u Kinder jajima, tada sam počeo da pratim KK Partizan. Skupljao sam sličice, a omiljeni igrači su mi bili Brkić i Čubrilo. Sećam se tadašnjih poraza od Budućnosti, gledao sam na nekom crno-belom televizoru kod bake i deke.
                          Nikad nisam osećao povezanost sa nekom drugom sekcijom. Gledao sam i rukomet, vaterpolo, odbojku, ali više informativno. Išao sam na fudbal, više da se derem i pijem pivo pre utakmice nego da gledam fudbal. I onda sam prestao i to, jer je besmisleno.
                          I zato pratim i volim KK. Doduše, imam veliko poštovanje prema VK sekciji.
                          Eto.
                          www.lfcserbia.com

                          https://www.facebook.com/rukometniugao/

                          Comment


                          • Rekao bih da ste bas promasili temu

                            Послато са GT-I9300 користећи Тапаток 2

                            Comment


                            • Da li moze neko od rukovodstva sportkluba da objasni zasto zvezdu prenosite na sk3? Mislim da je sramotno to shto radite, gori ste od arene koji su vezali ligu sampiona, ne bi me iznenadilo da sledeci prenos date na sk6

                              Comment


                              • Originally posted by Sangrija View Post
                                Da li moze neko od rukovodstva sportkluba da objasni zasto zvezdu prenosite na sk3? Mislim da je sramotno to shto radite, gori ste od arene koji su vezali ligu sampiona, ne bi me iznenadilo da sledeci prenos date na sk6
                                gde je odgovor???????

                                SRAM VAS BILO!!!!!!!!!!!

                                Comment

                                Working...
                                X