Announcement

Collapse
No announcement yet.

Dobrodoslica i predstavljanje

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pozdrav svima, novi sam na forumu, pratim forum jaaaako dugo. Simpatični su mi Barca, Real, Atletico, al navijač sam nećete vjerovat Celte iz Viga! Inače, nogomet, nogomet i samo nogomet je u prvom planu! Forum i rasprave su vrhunske, pa se nadam da će tako i ostati!

    Comment


    • Veliki pozdrav

      Napokon navijac Selte na forumu i neko ko simpatise Real, Barsu i Atletiko. Vjerujem i da su Bilbao i Valensija ok?
      sigpic

      Comment


      • Zeljko Malnar-Nocna mora <3


        #the return

        Comment


        • Bilbao i Valencija, eee oni su zajeb..i!!! Još kad bi mi Vladane ''sredio'' da dobijem temu na LFP, eh nebi mi bilo kraja!

          Comment


          • Originally posted by AK47 View Post
            Šta li je sa tim čovekom , verujem da navija za Čelsi sad

            @Mostovoy dobrodošao
            sigpic

            #PRAVDA ZA BRAĆU

            Comment


            • Veliki pozdrav! Novi sam na forumu, kao što vidite. Veliki sam ljubitelj otočkog fudbala, a navijač sam Leedsa. Već duže vrijeme pratim ovaj forum, te mi je drago što sam se odlučio i registrovati. Drago mi je što sam konačno uradio to, te se radujem diskutovanju sa članovima foruma. Cheers!

              Comment


              • Welcome!

                Comment


                • Добре преписке ти желим.
                  Arise, Serbia!
                  You fell asleep long ago,
                  And have lain in the dark.
                  Now wake up
                  And rouse the Serbs!


                  sigpic

                  Comment


                  • Veliki pozdrav! Nisam neki novi clan na forumu napravio sam profil pre godinu dana kao što vidite, već duže vrijeme pratim ovaj forum ali nemam bas vremena da aktivno ucestvujem u komunikaciju sa vama no od danas idemo ...
                    Veliki sam ljubitelj otočkog fudbala no navijam za Real Madrid, a pratim i sve ostale sportove kosarku (evroliga,ABA,NBA), malo hokeja , F1, tenis, rukomet.
                    Hard work beats talent when talent doesn't work hard!

                    Comment


                    • Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                      Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                      "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                      Comment


                      • Pozdrav forumasi,

                        konacno sam i ja odlucio da se registrujem na forum SK-a,odnosno moje omiljene sportske televizije a i ovako. Pre svega sam se registrovao da bih ucestvovao u druzenju vezano za auto-moto trke tj. MotoGP-a i F1,posto nemam bas mnogo ljudi s kim mogu da pricam o tome,odnosno imam samo jednog drugara koji prati MotoGP i F1 i jos jednog koji samo prati F1 i nikako da krene da prati MotoGP iako je dosta bolji
                        Moje ime mozete da vidite u niku a imam 21 godinu i studiram. Volim mnogo sport,bivsi sam kosarkas . Danas uzivam u biciklizmu koji vozim iz ljubavi i za moju dusu . Navijac sam Partizana i Celsija,pa moze se reci da cu biti malo aktivan i na temi engleskog fudbala.
                        Inace,F1 sam nesto malo gledao kao klinac ali sam batalio,ipak sam bio dosta mali i onda sam pre nekoliko godina ponovo poceo. Mozda cete se smejati,ali MotoGP sam poceo da pratim od prosle sezone i stvarno sam se odusevio i opasno zaludeo tim sportom i rodila mi se neka velika ljubav prema motorima,ne samo prema trkama,nego i ovako prema motorima. Mozemo reci da su za pracenje MotoGP-a zasluzni nasi komentatori i moj komsija,a da njega sam zaboravio da spomenem koji isto prati auto-moto i da sa njim mogu da popricam,ali on ima 60 godina Ne mogu tacno da se setim trke koja je bila,ali trkala su se 4 vanzemaljaca i svi su bili bas blizu a i nasi komentatori u elementu i to je bio pun pogodak da se bas zainteresujem. Sto bi se reklo,nikada nije kasno
                        Omiljeni vozaci u F1 su mi Rikardo i Fetel,mada ja volim skoro sve,ali neka budu ova dvojica.
                        U MotoGP-u je definitivno Doktor,mada i tu volim sve vozace,prosto uzivam da ih gledam,nemam nista protiv nijednog vozaca.

                        Jos jednom pozdrav od mene i vidimo se na drugim temama,brm brm brm!

                        Comment


                        • Dobrodošao Bogdane.

                          Comment


                          • Pozz. Bogdane

                            +jos jedan Rossijevac.
                            Navijas za partizan, nisi ti kriv sjebali te kad si bio mali.... Salim se pozz jos jednom

                            "I love to speak with Leonard
                            He’s a sportsman and a shepherd
                            He’s a lazy bastard
                            Living in a suit ."
                            Leonard Cohen

                            Comment


                            • Hvala
                              Sam sam odabrao crno bele boje

                              Comment


                              • Originally posted by BogdanB View Post
                                Hvala
                                Sam sam odabrao crno bele boje
                                Ma zna se sta valja
                                >> AC Milan,FK Partizan,KK Partizan,Novak Djokovic,F1,Leclerc,Ferrari,Fernando Alonso,Bogdan Bogdanovic <<

                                Comment

                                Working...
                                X