Announcement

Collapse
No announcement yet.

Dobrodoslica i predstavljanje

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Zdravo.
    Novi Sad se javlja, imam 19god.(jos samo malo), iskreno receno registrovala sam se jer nemam u drustvu ljude koji toliko prate fudbal, moto gp i ostale sportove koje volim. Najlakse bih sebe predstavila kao fana FC Chelsea i Marc Marqueza, to ne znaci da ne pratim ostale fudbalske klubove, bas naprotiv, isto tako pratim i Alexa Marqueza kao i ostale vozace Moto 2 i Moto 3 kategorije.
    sigpic

    Comment


    • Добро нам дошла, навијаш за прави клуб!

      Comment


      • zdravo brano
        navijas za pravog vozaca
        don't be scared homie
        sigpic

        Comment


        • Hvala, hvala, vezala sam se za dve velike sile Englesku i Spaniju, bas skormno od mene
          sigpic

          Comment


          • Tanka priča to za Azure ili kako ih prostodušan svet naziva Žabare. Tanka...

            Comment


            • Pozdrav svima, moje ime je Filip, iz Nisa sam i imam 18 godina. Najvise pratim fudbal i F1, navijam za City i Ferrar. Gotivim i NBA, i simpatizer sam San Antonia. Od domacih klubova navijam za Crvenu Zvezdu
              https://www.youtube.com/watch?v=000uRQNnGOk

              Comment


              • Dobrodosao
                Originally posted by Casiraghi
                Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                Originally posted by Casiraghi
                Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                Originally posted by Casiraghi
                Srecan Mane svima koji slave.

                Comment


                • Komšo

                  Comment


                  • Pozdrav,
                    Dolazim iz Beograda.
                    Veliki sam ljubitelj zimskih sportova i fudbala.
                    Pratim La Ligu i Premier.
                    Registrovao sam se nakon što sam nekoliko meseci pratio forum.

                    Sve najbolje,

                    Vaš Inspektor.

                    Comment


                    • Dobrodosao!
                      "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                      Dakle, ti si portir!

                      Comment


                      • Поправили форум!!!
                        sigpic

                        Comment


                        • Pozdrav svima i molim admine da obrisu Marija1981,to je profil sa kojim sam probala da se registrujem pre dva dana,pa nisam uspela.Hvala.
                          Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                          Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                          "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                          Comment


                          • Dobro nam došla!
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Hvala
                              Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                              Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                              "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                              Comment


                              • Pozdrav svima!
                                Imam 17 godina i pratim motosport, prvenstveno Formulu 1 i MotoGP. Moji omiljeni vozači su Alonso, Hamilton, Rossi i Iannone
                                I bila sam na žurci koja je organizovana u subotu

                                Comment

                                Working...
                                X