Announcement

Collapse
No announcement yet.

Dobrodoslica i predstavljanje

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Alo View Post
    i ja sam novi
    Ало, добродошао!

    Comment


    • Bonjour tout le monde ..

      Novi sam na forumu kao što vidite, navijač sam francuskog velikana Olympique Marseillea.Bio sam na raznim forumima do sada, ali forum Sport Kluba mi se baš svidio, nadam se da ću ostati ovdje dugo i diskutovati sa vama !

      Comment


      • Originally posted by gerónimo View Post
        Bonjour tout le monde ..

        Novi sam na forumu kao što vidite, navijač sam francuskog velikana Olympique Marseillea.Bio sam na raznim forumima do sada, ali forum Sport Kluba mi se baš svidio, nadam se da ću ostati ovdje dugo i diskutovati sa vama !
        Добродошао Џеронимо!

        Comment


        • Pozdrav. Dugo vremena sam imao zelju da se prijavim ali nikako da nadjem vremena kojeg bih odvojio za diskusiju na forumu. Dolazim iz Istocnog Sarajeva, glavno zanimanje je pracenje BiH lige ali ni ostali sportovi nisu strani.

          Pozdrav.
          https://www.facebook.com/www.sportbal.net

          Comment


          • Originally posted by Pappy View Post
            Pozdrav. Dugo vremena sam imao zelju da se prijavim ali nikako da nadjem vremena kojeg bih odvojio za diskusiju na forumu. Dolazim iz Istocnog Sarajeva, glavno zanimanje je pracenje BiH lige ali ni ostali sportovi nisu strani.

            Pozdrav.

            Bolje nas nasao ;) Pa sta si cekao ovoliko dugo!? ; Ajde samo kucaj, i posalji neki cevap ako te ne mrzi!
            Originally posted by Vladan
            SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
            :vinjaksmajli:

            Comment


            • Originally posted by l1m4r View Post
              Bolje nas nasao ;) Pa sta si cekao ovoliko dugo!? ; Ajde samo kucaj, i posalji neki cevap ako te ne mrzi!
              ko o cemu baka o ustipcima

              dobrodosao Pappy

              Comment


              • Razumi me!
                Originally posted by Vladan
                SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                :vinjaksmajli:

                Comment


                • Druže da ti poželim i ja dobrodošlicu..
                  Dobrodošao..
                  http://www.youtube.com/watch?v=vQgad8VzcXE
                  Sve je rečeno...
                  Majstor svoga posla...

                  Comment


                  • poz svima,novi sam ovde,ali za neke sam vec poznat

                    ajdeeeeee djoleeeeeeee

                    Comment


                    • Veliki pozdrav za sve Sportklub-ovce. Od danas cu se truditi da se druzim i diskutujem sa vama koliko mi to vrijeme bude dozvoljavalo. Obozavam fudbal i navijam za Partizan,a polja u kojima cu se jos nalaziti su Real Madrid i Barclays Premier League,kao i povremeno o tenisu i neizbjeznom Rogeru. Veliki pozdrav za sve ljude dobre volje!
                      Bolje dvije cokolade,nego jedna mala!

                      Comment


                      • Dobro dosao "Brede" poz i tebi.

                        Jbg kvare te Rodzer i Partizan ali sta je tu je ;)

                        Dobro nam dosao na Premier-u

                        Svako dobro
                        Originally posted by Vladan
                        SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                        :vinjaksmajli:

                        Comment


                        • Vazdaaaa
                          Bolje dvije cokolade,nego jedna mala!

                          Comment


                          • Dobro nam dosao, ostani aktivan!
                            "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                            Dakle, ti si portir!

                            Comment


                            • Pozdrav svima i od mene, danas sam se registrovao na forum po drugi put
                              Zaboravio sam šifru od prošlog naloga a iskren da budem nisam bio aktivan.
                              Uglavnom pratim fudbal, tu i tamo košarku (reprezentaciju).
                              Toliko od mene

                              Comment


                              • max
                                Originally posted by Vladan
                                SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                                :vinjaksmajli:

                                Comment

                                Working...
                                X