Announcement

Collapse
No announcement yet.

Dobrodoslica i predstavljanje

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by BockoBG View Post
    Lep docek napraviste. Mozda i previse lep, jer eno banovan covek.

    I ban je za ljude
    Originally posted by Vladan
    SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
    :vinjaksmajli:

    Comment


    • Originally posted by BockoBG View Post
      Lep docek napraviste. Mozda i previse lep, jer eno banovan covek.
      Ovo mu je stoti nalog. Opravdan ban.

      Comment


      • Pozdrav svima. Registrovao sam se još pre 11 meseci ovde ali nisam baš ulazio. Ne mogu da stignem na sve strane Završio sam informatiku. Obožavam Tenis i Fudbal. Pratim i Košarku. Ma pratim sve sportove. Nadam se da ćemo se lepo družiti ovde. Pozdrav za sada.

        Comment


        • Добродошао, остани активан.
          Где нађе ту Гретну, морао сам да изгуглујем да видим о ком клубу се ради.
          Arise, Serbia!
          You fell asleep long ago,
          And have lain in the dark.
          Now wake up
          And rouse the Serbs!


          sigpic

          Comment


          • Da, ono glavno ne kažem. Pa da, Gretna fenomen. Mali tim iz istoimenog sela. Neću da se hvalim ali sam veliki zaluđenik u njih bio i ostao. Imam čak i njihov dres dok su još postojali pod imenom Gretna, sad postoje ali pod imenom Gretna 2008. Bio sam čak i na jednoj njihovoj utakmici pre par sezona. Čudi me da nema ovde teme o Gretni

            Comment


            • Хах, лепо је то кад готивиш неку мање познату екипу. Кажем ти, ја сам сад први пут од тебе чуо за њу.
              Па нек те не чуди што нема теме о њој, мислим, не знам ни да ли има за Селтик или Ренџерс.
              Arise, Serbia!
              You fell asleep long ago,
              And have lain in the dark.
              Now wake up
              And rouse the Serbs!


              sigpic

              Comment


              • Nekad sam sebi kažem da sam pogrešio profesiju. Rođen sam za komentatora ili novinara. Zaposlite me da se otvore neke nove teme o nekim novim klubovima. Da, tragedija šta se desilo sa Rangersom. Ne znam da li ovde da nastavim da postujem ili u nekoj drugoj temi ali ni jednu još nismo započeli

                Comment


                • Ма рокај овде, спавају модератори које интересује спам.

                  Пази, постоји тема за Шкотску лигу, али оно, слабо се пише у њој. Нико не прати то толико. Ценим када би отворио тему за Гретну на пример нико не би писао у њој сем тебе и евентуално мене, чисто да не будеш сам.

                  Ти слободно отварај теме и што се тиче других спортова, лига, само нек буду паметне и провери да већ не постоји слична.
                  Arise, Serbia!
                  You fell asleep long ago,
                  And have lain in the dark.
                  Now wake up
                  And rouse the Serbs!


                  sigpic

                  Comment


                  • Pozdrav svima
                    Konacno sam se odlucila registrovati ovdje,jer volim Sport Klub,zakon su.Od komentatora mi je najdrazi Srdjan.
                    Ja sam iz Bosne,volim nogomet i tenis.Veliki sam fan Liverpoola,od ostalih klubova volim Lazio,Real Madrid.
                    At the end of the storm is a golden sky

                    Comment


                    • Originally posted by DzennyLFC View Post
                      Pozdrav svima
                      Konacno sam se odlucila registrovati ovdje,jer volim Sport Klub,zakon su.Od komentatora mi je najdrazi Srdjan.
                      Ja sam iz Bosne,volim nogomet i tenis.Veliki sam fan Liverpoola,od ostalih klubova volim Lazio,Real Madrid.
                      Добродошла и брзо да нам се уклопиш са осталим члановима. Наравно буди активна

                      Comment


                      • Pozz svima, novi sam na forumu. Ne moram govoriti za koga navijam, jer moj username sve govori Eto nadam se da cemo se lijepo druziti i tako to...
                        sigpic

                        Comment


                        • Moj covjek, dobrodosao na forum, sta god treba tu sam
                          sigpic
                          Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                          Comment


                          • Originally posted by RvP View Post
                            Pozz svima, novi sam na forumu. Ne moram govoriti za koga navijam, jer moj username sve govori Eto nadam se da cemo se lijepo druziti i tako to...
                            izabrao si pravi klub za koga navijas , dobrodosao

                            Comment


                            • Hvala svima na dobrodoslici Ves tebi bi bilo bolje da navijas za to da RVP dadne sto vise golova i da osvojimo ligu prvaka ili ligu u naredne 4 godina, jer ako osvojimo dobicete 1.5M i moci cete kupiti nekog talentovnog Francuza
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by RvP View Post
                                Pozz svima, novi sam na forumu. Ne moram govoriti za koga navijam, jer moj username sve govori Eto nadam se da cemo se lijepo druziti i tako to...
                                samo lupaj po tastaturi!
                                Originally posted by Vladan
                                SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                                :vinjaksmajli:

                                Comment

                                Working...
                                X