Announcement

Collapse
No announcement yet.

Dobrodoslica i predstavljanje

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Zdravo, zovem se Nikola i obozavam sport ...Najvise pratim kosarku, posebno evropsku...Od fudbala, najvise pratim rusku ligu...Navijam za Crvenu Zvezdu, a od inostranih klubova za Romu!

    Comment


    • Nikola, dobrodosao
      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • Originally posted by Rako Mugosa
        Cao. volim sport i pratim sve. navijam za milan i lece u italiji, bilbao u spaniji, njukasl i milvol u engleskoj i dortmund u svabiji.
        od kosarkaskih timova za partizan i boston i portland. tenis isto dosta pratim i volim tomica. kakav je ono majstor....
        toje ukratko. nadam se da cemo se dugo druziti
        Miko je tvoj covek. ;)

        Comment


        • Pozdrav za ceo forum...ja sam StefBoy i prativ uglavnom sve...a najvise NBA ligu i evroligu,fudbal,tenis....itd

          Comment


          • Originally posted by StefBoy View Post
            Pozdrav za ceo forum...ja sam StefBoy i prativ uglavnom sve...a najvise NBA ligu i evroligu,fudbal,tenis....itd
            Dobrodošao Stef. Dobar ti avatar. ;)
            Last edited by Branislav; 24-09-12, 08:20.

            LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
            sigpic
            RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
            - 4xMVP -

            Comment


            • Pozdrav svima, pratim generalno fudbal ali sam ovde prvenstveno zbog Premiership-a i Manchester United-a koga intenzivno pratim vec nekih 15 godina.

              Od ostalih klubova gotivim jos At. Madrid, Celtic i u zadnjih par godina sam zgotivio i Crawley Town!

              NBA samo pomaaalo pratim, gde su mi Boston i Chicago neki moji favoriti, mada Celtics mnogo duze pratim.

              Cheers!

              Comment


              • Originally posted by Cylokin View Post
                Pozdrav svima, pratim generalno fudbal ali sam ovde prvenstveno zbog Premiership-a i Manchester United-a koga intenzivno pratim vec nekih 15 godina.

                Od ostalih klubova gotivim jos At. Madrid, Celtic i u zadnjih par godina sam zgotivio i Crawley Town!

                NBA samo pomaaalo pratim, gde su mi Boston i Chicago neki moji favoriti, mada Celtics mnogo duze pratim.

                Cheers!
                Dobrodosao na forum, ako si Mancester onda si ok
                Obrati se, ako ima neki problem u vezi foruma.
                sigpic
                Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                Comment


                • Dobar dan dobri ljudi.
                  Ostacu anoniman,ali recu vam da imam 25 godina i da sam nastavnik fizickog vaspitanja.Sve pohvale za forum i TV koju pratim konstantno.Nadam se dobrom druzenju.

                  Pozdrav.

                  Comment


                  • Hello, mates.

                    Novi sam na forumu što je očigledno, pratim većinu sportova, najviše NBA. Nadam se da ću dugo biti na ovom forumu !
                    Last edited by ; 19-01-13, 18:33.

                    Comment


                    • Dobrodosli ;)
                      sigpic
                      Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                      Comment


                      • Comment


                        • Zato sto trenutno pokusavamo da se izborimo sa ovim botovima, sledecih 1-2h necete moci da otvarate nove teme.
                          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                          sigpic

                          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                          with experience.

                          Comment


                          • Pozdrav veliki svima !

                            Novi sam na forumu što je očigledno, nick mi je Kelly a pratim NBA ligu i Brooklyn Netse, međutim došao sam ovdje i da pišem postove i o fudbalu.

                            Comment


                            • Originally posted by Kelly View Post
                              Pozdrav veliki svima !

                              Novi sam na forumu što je očigledno, nick mi je Kelly a pratim NBA ligu i Brooklyn Netse, međutim došao sam ovdje i da pišem postove i o fudbalu.
                              Добродошао. Што се тиче фудбала у Серији А вапи за новим главама, и онако смо у вишку

                              Comment


                              • Ako sam i sad omasio Brajkulice brisem post opet ali pre bih rekao da smo u manjku mada tebi je i 3 puta vise manje od 2 puta vise

                                Kelly dobrodosao
                                sigpic

                                http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                                Comment

                                Working...
                                X