Announcement

Collapse
No announcement yet.

Dobrodoslica i predstavljanje

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Thank you !

    Probat' ću da budem što aktivniji jer mi forum djeluje okay i zaista je odlično urađen. Inače sam prije bio na ss.ba/forumu, al' sam odlučio da malo promijenim sredinu. Probat' ću da zovnem par dobrih forumaša i ljubitelja BuLi na ovaj forum. Hh, šta fali zvat' ćemo mi i Bavarce, ybg ipak dominiramo posljednjih par godina. icon_mrgreen.gif

    Ah, nisam znao za ovaj podatak i doista me čudi jer BuLi je u BiH jako popularna, te postoji mnogo fan klubova. Kako mogu vidjeti spadaš u red kvalitetnih forumaša, a to znači da odmah kod mene imaš jedan veliki plus. Nadam se da ćemo uživat' u ugodnoj raspravi, te da ćemo proslaviti narednu Salataru upravo na ovom forumu.

    Comment


    • Salio sam se, samo ne bi valjalo da nas oni nadjacaju.
      VIdi se odakle si posto nase smajlove nisi jos prihvatio.

      Ima nas par koji temu nose na svojim ledjima i kako-tako je aktivna.Ima kod nas puno stvari pre BL koji se gledaju, a i pre nego sto je Eurosport 2 ponovo otkupio prava prenosio je naravno SK i prenosi su bili generalno bolje odradjeni, pre svega se bolje cula atmosfera na stadionu da ne pricam o komentatorima.Verovatno je ES2 uzeo neki jeftiniji paket.Da ne spominjem da se ovde pusta PL(pocevsi od sezone 2010/2011) i zna se koja liga ce imati primat.

      Comment


      • Ma ne brini se, Žutara ima svugdje. icon_mrgreen.gif
        Ah, znao sam da će neko to navesti, al' šta je tu je. Mr Green mi je oduvijek bio najdraži smajlić, a na ovom forumu mi je preglomazan. Haha.

        Potrudit' ću se da budem što aktivniji, te da učinim PDF BuLi što aktivnijom i zanimljivijom. Jednostavno, ova liga to i zaslužuje, a i nekako ima taj poseban šmek koji daje nešto posebno ovog ligi, ta atmosfera, forsiranje domaćih igrača (pravi primjer Elf), a i opće je poznato kako Švabe vrlo pametno, a isplativo trguju.
        Mislio sam da je i u Srbiji velika zainteresovanost za BuLi, al' ipak prema tvojim riječima Premiership dominira. Okay, slična je situacija i u BiH, EPL je #1, a nakon nje BuLi i Primera. Ja, lično gledam mečeve na Skyu, SAT1, a sažetke na Sport1 gdje su analize 100% i najbolje.

        Comment


        • Pozdrav svima,

          Zovem se Ivan i iz Novog Sada sam. Pregledavam forum vec dosta dugo, pa rekoh ajd' da se registrujem.
          Pratim sve sportove, bukvalno...
          Omiljeni klub Arsenal, od nasih Vojvodina, ali Arsenal je glavni...
          Redovno pratim i gledam i NBA... Uzdravlje
          If you do not believe you can do it then you have no chance at all.

          Comment


          • Dobrodosao na forum, nadam se da ces biti aktivan ;)
            Tu smo, ako imas neki problem.
            sigpic
            Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

            Comment


            • Dobar dan. Zovem se Krsto i ponekad citam forum, pa rekoh da se registrujem. Forum je dosta dobar, mada je primjetan pad u kvalitetu. Pohvalio bih sve ostalo.

              Comment


              • Dobrodosao na forum, Krsto ;)
                Sta pratis, u kom pogledu pad?
                sigpic
                Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                Comment


                • Hvala Vam Manda. Primjecujem da ste Vi mozak, srce i dusa ovog foruma. Diskutanti sve losiji, a i teme sve predvidljivije. Mada i dalje zanimljiv forum, koji citam, uglavnom fudbalske teme.

                  Comment


                  • Originally posted by manda View Post
                    Dobrodosao na forum, nadam se da ces biti aktivan ;)
                    Tu smo, ako imas neki problem.
                    Hvala Mando. Imam problem, treba da uvedem grejajnje u stan, a ne znam koje je najisplatljivije - najbolje...
                    Trudicu se da budem sto aktivniji posebno u fudbalskim i konkretno NBA diskusijama...
                    If you do not believe you can do it then you have no chance at all.

                    Comment


                    • Pozdrav za sve forumaše, naročito Unitedovce, čitam ovaj forum već duže vrijeme, i odlučih da se malo aktiviram. Dolazim iz BiH, a pored Uniteda i Premiershipa, pratim i ostale lige petice, NFL, gdje sam fan Patsa te NBA gdje bodrim Celticse. Također u NHL-u momčad iz Bostona, Bruinse te u baseballu Red Soxe. Također od ostalih sportova, volim pogledati dobru trku u Formuli 1 gdje sam uz Britance i McLaren Nadam se da će naše druženje potrajati;)
                      Everyone is entitled to be stupid, but some abuse the privilege.


                      sigpic

                      Pats, Celtics, Bruins, Red Sox

                      Comment


                      • Dobrodosao druze, za pravi klub navijas
                        sigpic
                        Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                        Comment


                        • Prihvatam samo Patse i delimicno Seltikse.Oko f1 cemo se mozda svadjati.

                          Dobrodosao i da budes aktivan.

                          Comment


                          • Originally posted by seketa88 View Post
                            Pozdrav za sve forumaše, naročito Unitedovce, čitam ovaj forum već duže vrijeme, i odlučih da se malo aktiviram. Dolazim iz BiH, a pored Uniteda i Premiershipa, pratim i ostale lige petice, NFL, gdje sam fan Patsa te NBA gdje bodrim Celticse. Također u NHL-u momčad iz Bostona, Bruinse te u baseballu Red Soxe. Također od ostalih sportova, volim pogledati dobru trku u Formuli 1 gdje sam uz Britance i McLaren Nadam se da će naše druženje potrajati;)
                            Ovakvim nam forumasa itekako treba Plus sto si fan F1 i NFL-a Plus sto si fan NBA i PL Samo navijas za pogresne timove
                            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                            Comment


                            • Sta kakite ? Navija za sve prave klubove.

                              Dobrodosao btw.
                              sigpic

                              Comment


                              • Pozdrav za sve clanove foruma! UP THE VILLA !

                                Comment

                                Working...
                                X