Announcement

Collapse
No announcement yet.

Week 5 (23 January - 29 January)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    Originally posted by T-Mac View Post
    Postade sharpshooter
    ne spamuj temu i uozbilji se.

    Comment


    • #77
      Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
      ne spamuj temu i uozbilji se.
      Izvinite gosn admine.



      Ajde jbt, dobijate nas veceras 20 razlike, pocinje prica kako vas niko ziv ne moze zaustaviti do kraja sezone, kaj si tak' neurozan?
      sigpic


      "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

      Comment


      • #78
        Originally posted by T-Mac View Post
        Izvinite gosn admine.



        Ajde jbt, dobijate nas veceras 20 razlike, pocinje prica kako vas niko ziv ne moze zaustaviti do kraja sezone, kaj si tak' neurozan?
        Pa mnogo si se opustio Moram da reagujem

        Comment


        • #79
          Da napisem par reci o sinocnjoj utakmici iz ugla fana Bulls-a, ne objektivno, mislim da je rano za neke toliko ozbiljne procene i analize.


          Ja sam sinoc video mnogo dobrih stvari i otprilike samo jednu losu. Odigrali smo egal mec protiv Heat-a u njihovoj hali bez Deng-a i Watson-a. Iskreno, od utakmice nisam ocekivao nista, jedino sam se mozda malo uplasio na pocetku onog furioznog starta Miami-a, ali to je samo zato sto ih dugo nisam gledao i nisam navikao na one LA Clippers fore sa kontrama i zakucavanjima. Rose je jako udvajan na svakom pick and roll-u, Boozer ga je nekoliko puta ispalio sa slipovima kada mu je trebao cvrst blok i ostavljao ga u bezizlaznim situacijama + upitan faul u napadu, jedan glup u odbrani i eto loseg starta. Kad igra Rose u napadu, igraju i Bulls-i, to mislim da je svima jasno. Naravno, ovo se odnosi na igru protiv elitnih odbrana tipa Miami, Boston, LA, Milwaukee, Indiana, protiv Suns-a moze i Boozer da vodi. Elem, Thibs je posle 2 minuta shvatio da je Lucas karikatura, a ne NBA igrac i vratio je Derrick-a i pored dva faula u igru jako brzo. On je nastavio da dodaje iz udvajanja i ostavlja ljude same na sutu, ali su oni (citaj Boozer) promasivali sve zivo. To mozda i nije bilo toliko lose jer je rano shvatio sta treba to vece da radi i vec krajem cetvrtine je probijao double team-ove driblingom i da ide jako do kosa (jednom je bacio Chalmers-a, decko je delovao kao Big Baby nakon onog potresa mozga). Da ne duzim vise o utakmici, svi ste je pretpostavljam gledali. Elem, dobre strane... Pod jedan, Rip Hamilton. Taj covek mene toliko odusevljava da to nije normalno. Sinoc je silovao Wade-a na obe strane terena, ali videlo se pred kraj da ima problema sa tom povredom jer je znatno usporio i veceras 99% nece igrati. Trci kontre, kada se Rose umori moze napad da ide preko njega jer je neverovatno, neverovatno dobar dodavac, dobro igra cak i pick and roll i sto je najbitnije inteligentan je i gotovo uvek nadje pravo resenje. Kazem, bio sam malo skeptican po pitanju Rip-a, ali to je samo zato sto je tavorio u Detroit-u zadnjih nekoliko godina i zaboravio sam koliko ustvari moze. Druga stvar, Jo is back bitches!!! Dominirao je reketom, bio na svakoj nicijoj lopti, pomagao u odbrani, mucio Anthony-a i Bosh-a na ofanzivnom skoku... Ma sve ono sto ga cini tako posebnim je sinoc bilo na repertoaru! Od pocetka sezone se raspada, odigrao je mozda par meceva kako treba, ja mislim da je u pitanju neka povreda jer je cesto bivao mrtav i posle 6-7 minuta igre, ali on ne zeli da kaze - jednostavno je takav. Treca stvar, na Taj-a i Omer-a covek moze da se osloni u svakom momentu, posebno Taji Woo pokida uvek protiv Heat-a, sinoc je stavio na poster trojicu u jednom napadu, fenomenalan bench player, mnogo ce mi biti zao ako ga ispustimo u offseason-u. Verovatno sam nesto zaboravio sad jer je proslo skoro 24 sata od tekme, and last, but not the least, znate sigurno o kome je rec. Mislio sam na pocetku utakmice da je sagoreo u zelji da pokida, da je postavio jednostavno prevelike zahteve sebi, da nije uspeo jos uvek da skonta kako protiv double team-ova Heat-a, medjutim od drugog dela prve cetvrtine je stavio ekipu na ledja i ubijao. Kakve je sve suteve pogadjao, bacao u masinu i po 3 igraca (double team + visoki u reketu sa strane pomoci), oni floater-i i poluhorozi a la Magic, za mene nijedno zakucavanje ovog sveta nije lepse od toga. Jedino senku na partiju bacaju ona 2 promasena bacanja gde ja stvarno ne znam sta mu je bilo jer je izuzetan u clutch-u (konkretno sto se tice bacanja, prosle sezone protiv Pacers-a cini mi se u zadnja 3 minuta 12-12 ili tako nesto, mrzi me sad da trazim, isto game on the line), najverovatnije umor, ali u svakom slucaju je morao dati bar jedno. Cini se da je zadnjih 6 minuta ostao bez daha jer nije ni pokusavao da probije, igrajte vi 1 na 3 maltene celu utakmicu, mislim da je igrao oko 45 minuta. Medjutim, sve na stranu, sam je drzao ekipu u napadu, iz njegove penetracije i drive and kick-a funkcionise nas napad, drugacije smo kerov kurac. Onda dolazimo do mighty Boozer-a kojeg i rodjena deca zajebavaju, covek je sinoc bio bolji u odbrani nego u napadu, pa vi vidite kakva je to partija bila. Promasivao je one otvorene suteve sa elbow-a iz pick and pop-a sto je stavilo jos vise pritiska na Rose-a da mora da probija i olaksalo posao odbrani znatno, ruke kao od kamena da su mu bile, onu loptu na koliko bese, 9 sekundi, ispusti, hvala Bogu da se odbila do Derrick-a, znaci bas, bas lose. Da li je jednostavno Miami los matchup za njega ili je nesto drugo u pitanju, jebem li ga, samo znam da sa ovakvom njegovom igrom tesko mozemo do 4 pobede u PO-u. Mora ako nista, bar da pogadja sa onih njegovih pozicija iz pick and pop-a konstantno. Na post se vise ni ne spusta, a i kad se spusti udari dva driblinga i vrati loptu na perimetar - pateticno.


          Ja se malo raspisah jbg, verovatno sam dosta stvari zaboravio i nisam nista pametno rekao, al' ono, morao sam reci sta mi je na dusi.
          sigpic


          "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

          Comment


          • #80
            Evo sad procitah da je Wade bio u autu kod one spasene lopte sto su sudije nekom magijom dosudile mrtvu loptu, ali nevermind, stvarno mi ishod jucerasnjeg meca nije bio uopste bitan.
            sigpic


            "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

            Comment

            Working...
            X