Announcement

Collapse
No announcement yet.

Week 4 (16. January - 22. January)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Bynum dere Heat jos ako Curry bude igro bice jos bolje.
    "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

    "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

    Comment


    • #47
      Iznenadicete se kad vidite u kakvim dresovima ce da igra Majami

      Comment


      • #48
        Full black
        Originally posted by Brajkula
        Veruj meni, radi kako hoćeš

        Brajkula, 2014. N.E

        Comment


        • #49







          Na celom svetu samo Crvena zvezda

          Comment


          • #50
            Za mene neocekivano laka pobeda Majamija sinoc. Mislio sam da ce LeBron odigrati dosta slabije zbog bolesti,ali je covek stvarno bio fenomenalan. Pored njega se istakao i Shane koji je bio odlican na obe strane terena. Curry zabelezio prve minute nakon dosta vremna.

            Lakersi su stvarno katastrofalni. Na Bynama su isli svaki deseti napad,Kobe se raspadao do poslednje cetvrtine. Jedino je Pau bio dobar. Bez pleja ne mogu biti pretnja u PO-u. Steta.

            Comment


            • #51
              Za mene pak s druge strane ocekivana. Znao sam da Kobi nece moci uvek svaku utakmicu 40+ a i jedini igraci koji doprinose koliko toliko ekipi sa poenima su Gasol i Bynam. Dok Majami ima tu raznovrsnost. Ludog LBJ, odlicni Bosh, Shane kao neka, Miler na sve strane, Chalmers takodje, i sto me najvise odusevljava je solidna igra rookie-a Cola-a. Plus sto ne igra Wade, da je on igrao... Hitno treba PG Lakersima. Fisher je svoje odradio i svaka mu cast, ali Blake je samo back-up. Ako na njemu vide PG za buducnost, pukli su. Kada vec nisu uspeli da dovedu CP3, neka budu pametni pa sledece godine neka uloze sve sto mogu da dovedu Derona iz Netsa, jer on postaje slobodan agent, a kako su svi jaki igraci rekli NJET Prohorovu, tesko da ce on biti zainteresovan da produzi saradnju sa NJetsima. I da, plus zver Howard postaje slobodan agent, a on se necka tamo-vamo, ma kako god on pricao da voli Orlando i da ce tu ostati.
              Originally posted by Brajkula
              Veruj meni, radi kako hoćeš

              Brajkula, 2014. N.E

              Comment


              • #52
                Deron ce u rodni Dallas ako ce negde iz Netsa, bice njega teze dovesti nego Paula.
                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                Comment


                • #53
                  na foru kao Carmelo Anthony, rodni grad i to ili ? posto nisam bas upucen
                  Originally posted by Brajkula
                  Veruj meni, radi kako hoćeš

                  Brajkula, 2014. N.E

                  Comment


                  • #54
                    Ja sam siguran da ce u offseasonu Cuban pokusati da dovede Howarda i D-Willa. Ove godine je planski pustio da mu dosta igraca ode.

                    Nadam se da mu misija nece uspeti

                    Comment


                    • #55
                      Originally posted by MakiVW View Post
                      na foru kao Carmelo Anthony, rodni grad i to ili ? posto nisam bas upucen
                      Otprilike, mada je NY svakako ogromno trziste, pa je mozda to sto je Melo tamo rodjen samo pogodna okolnost za marketing. Derona u Dallas vuku sira i uza familija, bar tako pisu i pricaju u americkim medijima, ako oni lazu, i ja lazem ;)
                      Na celom svetu samo Crvena zvezda

                      Comment


                      • #56
                        Derrick najverovatnije out i danas i sutra, a ja se nadam i naredne nedelje do Miami-a.
                        sigpic


                        "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                        Comment


                        • #57
                          Rondo veceras game-time decision izgleda nije nesto ozbiljna ta povreda zgloba ruke,ako ne bude mogao da igra zamenice ga Avery Bradley.

                          Comment


                          • #58
                            a onda da ohladi Vrelinu
                            Originally posted by Brajkula
                            Veruj meni, radi kako hoćeš

                            Brajkula, 2014. N.E

                            Comment


                            • #59
                              Originally posted by Monta Ellis #8 View Post
                              Rondo veceras game-time decision izgleda nije nesto ozbiljna ta povreda zgloba ruke,ako ne bude mogao da igra zamenice ga Avery Bradley.


                              Mada mislim (tj. nadam se) da i bez Ronda Boston dobija.Sta kazete veceras Howard vs Bynum?
                              Ja mislim da Supermen ide na 30+, mada moja predvidjanja nista ne vrede.
                              I zasto Shaq toliko ne voli Howarda i stalno govori da je Bynum bolji centar?
                              sigpic

                              Comment


                              • #60
                                Mozda zato sto ga je taj DH skinuo sa liste najdominantnijeg centra svih vremena verovatno covek ima svoje razloge, a i svi imamo svoje misljenje kada poredimo 2 igraca, tako i Shaq verovatno
                                Originally posted by Brajkula
                                Veruj meni, radi kako hoćeš

                                Brajkula, 2014. N.E

                                Comment

                                Working...
                                X