Announcement

Collapse
No announcement yet.

Week 4 (16. January - 22. January)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Od LeBrona mozete da ocekujete sve samo u regularnom delu :P i ja ocekujem pobedu Heat-a, tim pre sto se vratio Miler, bolji nego ikad
    Originally posted by Brajkula
    Veruj meni, radi kako hoćeš

    Brajkula, 2014. N.E

    Comment


    • #32
      Originally posted by MakiVW View Post
      Od LeBrona mozete da ocekujete sve samo u regularnom delu :P i ja ocekujem pobedu Heat-a, tim pre sto se vratio Miler, bolji nego ikad
      Miller je odigrao odlicnu utakmicu, da li se vratio cemo videti tek posle nekog vremena, suterska forma moze biti jako varljiva.
      Na celom svetu samo Crvena zvezda

      Comment


      • #33
        Ma naravno, preterujem malo oduvek mi je bio gotivan igrac. Voleo bih da nastavi sa partijama slicnim kao u mecu protiv SAS
        Originally posted by Brajkula
        Veruj meni, radi kako hoćeš

        Brajkula, 2014. N.E

        Comment


        • #34
          Originally posted by MakiVW View Post
          Od LeBrona mozete da ocekujete sve samo u regularnom delu :P i ja ocekujem pobedu Heat-a, tim pre sto se vratio Miler, bolji nego ikad
          Vi Bikovi nemate pravo da se javljate povodom Lebron-a jer vas je u finalu Istoka prosle sezone poslao, na čelu sa Rose-om, u ništavilo.

          A noćas očekujem pravu borbu. U crvenom uglu, veliki, najveći posle MJ-a, Kobe - stara kajla sa neverovatnim "skilovima", uvek gladan trofeja i slave (valjda će ga ta glad proći do kraja života da ne umre gladan), kapiten reprezentacije SAD-a, stigao je MJ-a po zaradi u jednoj sezoni, ima pet prstenova i juri šesti kako bi i tu bio ravan MJ-u, uvek dobijao vrhunske saigrače kako bi jurio trofeje, a ako mu se ne bi izašlo u susret zahtevima on bi se drmsio i pretio kao razmaženo derište. Bivša žena mu je oduzela 2/3 imovine pa sada svoje frustracije može lako da izbacuje na terenu. Kobe madafaka, očekujemo od tebe vrhunsku partiju. Tu je i mladi i siloviti Drew. Najbolji centar lige posle Howard-a. Pun veština i znanosti, dominantan u reketu, prava zver. Uz Gasol-a, koga su hteli već dva puta da najure iz kluba u roku od mesec dana, činiće glavnu podršku Kobe-u za pobedu. I naravno, Derik Ribolovac - vremešan i spor ali uvek može da iznenadi nekom trojkom u zadnjoj sekundi.

          U plavom uglu, tim - hibrid (većina ga mrzi jer, bože moj, nije pošteno da se dobri udružuju kako bi bili još bolji) na čelu sa večno osporavanim Lebron-om James-om. Bez "skilova", čista snaga, mnogi kažu da to što on igra nije košarka. Znači rukometaš Lebron. Sedam godina straćio u raspalom Cleveland-u bez ijednog pravog saigrača. Kada mu je konačno došlo iz dupeta u glavu da treba da beži iz te rupčage optužen je za veleizdaju države. Sada ima dostojne saigrače i svi mu žele nesreću. Lebron-e kralju, očekujemo od tebe da noćas obrišeš patos sa šanerima iz silikonske doline i da još pojačaš statistiku kako ti razni Durant-i i ostali ne bi preuzeli MVP nagradu. Tu su još i CB1, poznat u hejterskim krugovima kao "pola čoveka". Neka večeras da od sebe samo pola onoga što može i svi će biti srećni. Mladi Rio i još mlađi Cole - hoće li moći da se nose sa "ubitačnim" plejevima LA? Tu su još šuteri Miller i Jones i naravno centarska okosnica Haslem - Lobanja od kojih se samo očekuje da dobro isprebijaju mladoga Drew-a. Nadamo se da će svi dorasti noćas svom zadatku.
          Last edited by Branislav; 19-01-12, 17:48.

          LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
          sigpic
          RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
          - 4xMVP -

          Comment


          • #35
            Ok, Bane, chill out Najbolji 1 na 1 koji trenutno moze da se napravi, ali ipak ide dublje od toga. Miami je trenutno dublji tim, ali falice tu Wade. Heat ne moze da parira dole, Lakersi spolja. Bice tu dosta mismatcheva. Nadam se da ce se igrati na mnogo poena pa kud puklo
            Na celom svetu samo Crvena zvezda

            Comment


            • #36
              Mamba veceras te ocekujem. Lets go Lakers !!!

              Lakersi ce moci da pobijede Heat jedino ako Gasol i Drew dadnu po 20+ i Kobi 40+ppg.
              Last edited by stefan12; 19-01-12, 18:06.
              "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

              "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

              Comment


              • #37
                Setimo se proslogodisnjeg Christmas Day-a i Lebronov tripl dabl uz 5-6 sut za 3... bice slicno veceras, ako ne i bolje

                Comment


                • #38
                  Its Payback time.
                  "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

                  "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

                  Comment


                  • #39
                    http://www.youtube.com/watch?v=W5tTz...yer_detailpage

                    evo jedna najava za vecerasnji okrsaj
                    Originally posted by Brajkula
                    Veruj meni, radi kako hoćeš

                    Brajkula, 2014. N.E

                    Comment


                    • #40
                      Lebronu je game time decision zbog bolesti

                      Comment


                      • #41
                        Nije mi drago kad neko ne moze da igra zbog bolesti ili neceg drugog ali lejkersi imaju odlicne sanse ako Lebron ne bude igro,ali ja mislim da ce igrati borben je on.
                        "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

                        "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

                        Comment


                        • #42
                          The KING ce igrati veceras iako ima temperaturu! Fakersi, zelim vam da se obrukate sa -30 kao prosle godine!
                          GO HEAT, GO MVP!

                          Comment


                          • #43
                            Bez Wade-a i sa bolesnim LeBronom Majami nije favorit. Ali ce zato tekma biti sigurno zanimljiva

                            Ernesto vs the world

                            Comment


                            • #44
                              Ljubo Ernesto i ja vs rest of the world
                              Last edited by stefan12; 19-01-12, 23:34.
                              "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

                              "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

                              Comment


                              • #45
                                Izgleda ce i Curry da odigra koji minut.

                                Comment

                                Working...
                                X