Announcement

Collapse
No announcement yet.

Week 4 (16. January - 22. January)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Originally posted by Ljuba90 View Post
    Sta se desava sa Wade-om (ne ovim sa foruma,on me ne zanima ) ?
    Wade najverovatnije ne igra, ali ipak je game-time decision.
    Asked at Monday's practice if Wade has been ruled out of Tuesday's game against the San Antonio Spurs, Spoelstra said, Every day, I'll reevaluate and we'll go from there. There is no timetable on his injury right now. We're not going to get into specifics and try to lay down a timetable. There is no timetable of when he'll be back.

    Comment


    • #17
      Hahahahahahaha, idi bre Ljubo...


      Jimmy ce pored zivog Deng-a dobiti sansu jedino ako se Thibs pre utakmice napije i to dobro, drugi nacin ne vidim. CJ je neko ko moze da preuzme na sebe teret scoring-a. Jeste da ce mu trebati jedno 30 suteva za 30 poena, al' bar ce ih ubaciti kao protiv Denvera prosle sezone.
      sigpic


      "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

      Comment


      • #18
        Ma Jimmy nije neki talenat,ali je vec pokazao da moze da udje u igru kada se odlepite,bar toliko...A i ne mozes me ubediti da Thibs ne pije

        Da li ce Kawhi odigrati dobru odbranu nad LeBronom?

        Comment


        • #19
          Previse je Kawhi spor da bi se Spursi nadali da ce spustiti LBJ-a ispod 30.

          A ne secam se da je iko od pocetka sezone pomenuo Jeffersona (Richarda), covek u zivotu ovako nije sutirao iznad linije za 3. On i Ryan Anderson definitivno najbolji suteri od pocetka sezone.

          Comment


          • #20
            Originally posted by Dusan View Post
            Sto je najbolesnije 12 od 13 dabl dabla su minimum 20/10.

            Jos jedan dabl dabl i bice jedini covek koji je sezonu poceo sa 14 dabl dabla.
            Freshman, na ovo sam mislio.;)
            Igraju protiv Detroita sutra, trebalo bi cudo da se desi pa da protiv njih ne dominira.

            Vejd sigurno propusta mec protiv Sparsa.

            Comment


            • #21
              Vrlo moguce da Rose nece igrati veceras protiv Suns-a,ta povreda prsta na nozi ga jos uvek muci a moguce da ce imati problema sa tom povredom do kraja sezone.

              Comment


              • #22
                I Steph opet nece igrati veceras protiv Cavs-a

                Comment


                • #23
                  Rose ne igra veceras i najverovatnije da ce igrati povredjen do kraja sezone (Tolliver-u... (dodati prikladnog clana porodice)), tako da ono, videcemo kako ce to Thibs i strucni stab odraditi. Da li ga odmarati i pustati da igra samo u bitnim mecevima, smanjiti minutazu na pola sata ili sta vec, videcemo. Ovo verovatno najvise pogadja Luol-a. Ne svidja mi se nikako smer u kojem ovo ide, a tako je lepo krenulo.
                  sigpic


                  "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                  Comment


                  • #24




























                    Na celom svetu samo Crvena zvezda

                    Comment


                    • #25
                      Dobro je da smo dobbili juce, bez Rosea je svaka pobeda zlata vredna, nadam se da ce ta povreda popustiti i da ce biti ponovo pravi. Sve pohvale CJ, odlicno ga je zamenio.
                      Heat razvalio Spurse iako bez Wadea, SA nije isti tim bez Manua. Kako su svi razvaljeni povredama, za ne verovati.
                      Na celom svetu samo Crvena zvezda

                      Comment


                      • #26
                        CJ je odigrao za medalju, samo 4 promasaja iz igre, a cinilo mi se kako je Booz krenuo da ce oboriti career high, ali nije puno igrao u drugom poluvremenu, a nije ni trebao...
                        Ali sta je Lebron uradio, to samo govori kolika je velicina, i svidja mi se sto je uzeo stvar u svoje ruke i resio jer je to ipak odlika najvecih...
                        sigpic

                        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                        -Jürgen Klopp

                        Comment


                        • #27
                          I nakon onoga sinoc sto je LBJ uradio (vezao 3 trojke u kljucnim momentima, momentima kada ce ili SA otici na nedostiznu razliku ili se Heat potpuno vratiti u igru) ako mi iko kaze da Lebron nema muda, smatracu ga mentalno zaostalim.

                          Comment


                          • #28
















































                            Na celom svetu samo Crvena zvezda

                            Comment


                            • #29
                              Radujem se vecerasnjoj tekmi kao da je finale PO-a

                              Ocekujem neizvesnu i zajebanu utakmicu...Kobe ce ubaciti 30+ poena,to je neminovnost. Ali zato treba uciniti sve da se sacuva Bynam. Ako klupa Heat-a bude imala jos jedno sutersko vece,Lakersi nemaju sta da traze. U suprotnom,ocekujem ludu zavrsnicu.

                              Budite dobri veceras

                              Comment


                              • #30
                                Wade nece igrati ni veceras, sto znaci da mozemo od Lebrona da ocekujemo SVE

                                Comment

                                Working...
                                X