Announcement

Collapse
No announcement yet.

Haxball

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vlado i prskaj 2 botine gdje ste sad, tu smo Dale i ja da vas preslušamo ali se vi ne smijete javiti.

    Comment


    • Net mi je ocajan, forum mi otvara dva minuta
      Taman sam htio da vam objasnim neke stvari ali je ovo neizdrzljivo
      sigpic

      Comment


      • Pretpostavio sam da ćeš imati neki izgovor nisam trebao spominjati Daleta, neiskustvo, prskaj se ne smije ni javiti ili smišlja izgovor.

        Comment


        • E jbg . Dajte onda sutra da bacimo koju , nisam igrao par mjeseci , vratila mi se zelja danas
          https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

          Comment


          • Ako sutra njih dvojica skupe hrabrosti igramo sigurno, ali će sutra prskanom iskočiti net, ili će ga boliti ruka pa neće moći. Ko je još igrao dobro haxa, Mandušić, Nadal ? trebamo se skupiti pa raspaliti, ali za početak prvo ova 2 bota preslušati.

            Comment


            • hahahahah to volim - trash talk. ja zalego sinoc nisam spavao 48 sati morao sam malo . Sto se mene tice veceras u 10 dolazim kuci, pa cu biti od tada na forumu...mogli bi da se okupimo... a ti Primarni plati internet
              It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

              Comment


              • Eto poslije 22:00 igramo, valjda vam komšija neće zavrnuti net, a lijeni Dale će valjda pogledati u ovu temu. Nemate nikakvih šansi, to vam je jasno.

                Comment


                • Ja zbog raspadnog neta gledao seriju do NBA
                  Uvece kartam, ne znam kad cu zavrsit'
                  sigpic

                  Comment


                  • Pretpostavio sam da će za promjenu prskaj smisliti neki izgovor, ali si očigledno ti taj koji ne smiješ izaći na crtu, javi se kada skupiš hrabrosti.

                    Comment


                    • Ako budete ovdje u 1h ili 2h pojesces te rijeci
                      sigpic

                      Comment


                      • Ma loš si, previše plivaš, kretanje ti je kao Novakovo u Madridu. Imate nekih šansi u prve 2 partije dok se Dale i ja uhodamo, a onda ćete prolaziti kao Ferrer protiv Goaterera.

                        Comment


                        • Uslovi su bili nemoguci za igru, previse laga. Sad i licim na Novaka u pm
                          sigpic

                          Comment


                          • Mogu vas sve zajedno pobjediti,Vladana i Natu zmireci
                            Javite kada i gdje,jedan na dva xD
                            sigpic
                            Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                            Comment


                            • Čuj Mandušića Večeras će tu bit ekipa, a ako hoćeš možemo odmah baciti 1 na 1 mada sam početnik, ali na iskustvo te mogu dobiti

                              Comment


                              • I ja cu da se prikljucim veceras.

                                Comment

                                Working...
                                X