Announcement

Collapse
No announcement yet.

Haxball

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kad prestanete biti botovi i počnete igrati najnormalnije na big doći ću da vas podučim.

    Comment


    • Originally posted by Sandugp View Post
      Pa da mnogo je lakse sutirati na desni ctrl, s tim sto u koliko drzis taster za kretanje (ja se krecem na awsd) i pritisnes ctrl u isto vreme izbaci te iz igre Tako da mora na space da se sutira. - barem u mom slucaju jer ne igram na strelice. Ko igra na strelice najbolje mu je na x da sutira.
      A pazi kako ja igram, lijeva ruka na kretanje (wasd), desna na sutiranje x. Vjeruj mi da je dosta nezgodno, ali sanse nema da se naviknem na strelice i x.

      Kako god okrenem space kao da nemam (polomio sakom kad je igrao Real, cekao ga za pare na kladionici), sad nema zakacke i vaga na obe strane. Ovako kad pisem moze se nekako koristiti, a u igrici sanse nema. Nekad primi, nekad ne (vecinom ne).
      Last edited by Rossonero; 28-07-17, 10:00.

      Comment


      • Originally posted by notorious View Post
        Kad prestanete biti botovi i počnete igrati najnormalnije na big doći ću da vas podučim.
        Samo futsal druže
        Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
        До поновног сусрета, твој Швабо

        mala H2H 2018/19
        suicide
        2019
        velika H2H 2019/20

        Comment


        • Originally posted by notorious View Post
          Kad prestanete biti botovi i počnete igrati najnormalnije na big doći ću da vas podučim.
          Sta fali da bacis jednu sa botovima?

          Comment


          • Originally posted by Sandugp View Post
            Pa da mnogo je lakse sutirati na desni ctrl, s tim sto u koliko drzis taster za kretanje (ja se krecem na awsd) i pritisnes ctrl u isto vreme izbaci te iz igre Tako da mora na space da se sutira. - barem u mom slucaju jer ne igram na strelice. Ko igra na strelice najbolje mu je na x da sutira.
            Ja navikao kako bi mi obe ruke bile fukcionalne na strelice+x.Ovde mi je jos i teze zato sto su strelice skucene pa mi se desilo sinoc nekoliko puta da omasim dugme i stajao sam u mestu par sekundi.Mada ja i na tabletu postizem puno golova, sinoc sam bio mnogo bolji nego preksinoc.

            Originally posted by realnost View Post
            Meni nije jasno kako Rićma vodi onako mirno i pravolinijski loptu kada ide sam na gol, meni beži lopta
            Godine i godine iskustva, igrao sam hax na drugom forumu samo sto su to bile obicne mape.Futsal mi je pravo osvezenje i polako se prilagodjavam.Od 2012 pa na ovamo, jedino nisam igrao hax prosle godine zato sto se poklopilo sa mojom selidbom i sto nisam imao neogranicen net.Svake godine sam igrao hax min. mesec dana, mada mislim da me ova mapa zbog brzine a i velicine lopte moze malo duze drzati.

            Comment


            • Originally posted by Rossonero View Post
              A pazi kako ja igram, lijeva ruka na kretanje (wasd), desna na sutiranje x. Vjeruj mi da je dosta nezgodno, ali sanse nema da se naviknem na strelice i x.

              Kako god okrenem space kao da nemam (polomio sakom kad je igrao Real, cekao ga za pare na kladionici), sad nema zakacke i vaga na obe strane. Ovako kad pisem moze se nekako koristiti, a u igrici sanse nema. Nekad primi, nekad ne (vecinom ne).
              Ja nema sanse tako zato sto ja pusim dok igram. U desnoj ruci cigareta i onda neretko samo levom sibam. Nekada i ne pritisnem space zbog cigare, a kamoli x i to skroz levo.
              sigpic

              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

              Comment


              • Meni je samo krivo sto nismo dobili onaj maraton od 12 minuta. Odlicna taktika u stilu Italijanskih strucnjaka, brani se i cekaj kontra napad ali nazalost nije uspela.
                Dreams are coming true.


                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                Comment


                • @Rićma - uputi nas u osnove barem kontrole lopte
                  Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
                  До поновног сусрета, твој Швабо

                  mala H2H 2018/19
                  suicide
                  2019
                  velika H2H 2019/20

                  Comment


                  • Ima li nas sad za 3 v 3 ili 4 v 4?

                    Vidim Mandusic je tu.
                    Last edited by Rossonero; 28-07-17, 12:52.

                    Comment


                    • tu je i Barezi

                      Comment


                      • Ajmo prijave.

                        Comment


                        • Mandusic je otisao.

                          Comment


                          • Tu sam i ja , ali dzaba, ne mogu sada.
                            Mozda nesto kasnije, posle 17h.
                            sigpic

                            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                            Comment


                            • Ja kontam da odigramo sad, zanima me koliko nas ima trenutno?

                              A imamo mi i vecernji termin.

                              Comment


                              • Maric kontrolise loptu solidno, tj vrlo dobro, ali najbolje je kontrolise Papinjo. I Dale kontrolise odlicno. Ako cete nekoga da pitate za savet, pitajte njih dvojicu.
                                sigpic

                                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                                Comment

                                Working...
                                X