Announcement

Collapse
No announcement yet.

Haxball

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nemas sta, zavrsili smo.

    Comment


    • Kakva ludnica, tri sata igramo sve ti jbm

      Sampioni Dale, ja, Sandu i Aleksa, drugo mjesto za Djordja, Marka, Miletica i Bicea, a najveci luzeri su u Papijevoj ekipi, pored pomenutog to su Nerealni, Maric i Roso. Sve u svemu dobra zabava, ali neko ne umiju da se zabavljaju vec im je pobjeda vaznija od zivota. Tuzno je to.
      sigpic

      Comment




      • Krv ti, odose mi oči

        Comment


        • Koji smo ludaci hahahahahah

          Comment


          • Ova odbojka je ludnica, inace rukomet je bas dobar, to cemo igrati, teze ce padati golovi, samo da vidimo mozemo li ga naci s malom loptom
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by Vladan View Post
              Kakva ludnica, tri sata igramo sve ti jbm

              Sampioni Dale, ja, Sandu i Aleksa, drugo mjesto za Djordja, Marka, Miletica i Bicea, a najveci luzeri su u Papijevoj ekipi, pored pomenutog to su Nerealni, Maric i Roso. Sve u svemu dobra zabava, ali neko ne umiju da se zabavljaju vec im je pobjeda vaznija od zivota. Tuzno je to.

              Comment


              • Odbojka je bas top, jos da nema onaj bag, ali hajde ne moze sve biti idealno

                Odigrasmo bas ko ljudi, fuj, manta mi se
                https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                Comment


                • Meni je najjace kad smo raznijeli Marica nas osmorica, bukvalno je kapitulirao za 20 sekundi
                  sigpic

                  Comment


                  • Smejao sam se ko majmun, pogotovo kod drugog gola kada nisam ni pritisnuo strelicu nego shift ili ctrl.

                    Sad se setih kad smo igrali predvece i koliko je puta Sandu ulazio i izlazio. haha

                    Comment


                    • Aleksa je tu gospodski postupio, izadje covjek van terena, ko veli eto vam zavrsite sto prije

                      Mark respect, prvi put je igrao s nama, a vrlo vrlo dobar

                      Idem seriju da gledam, cut cemo se, pozz .
                      https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                      Comment


                      • Dobar je Lebowski, na kvarno me izradeste za njega kod biranja timova, ali kakav je to skauting, kakva vizija za sklapanje ekipe bila. Moraću od sada na hax da dolazim kao Masai Ujiri. Marić četvrti pik, Rosso sedmi

                        Comment


                        • Hvala ljudi, mada cu morati da poradim na kontroli lopte I kretanju. Papi bas opasan pozadi, a izabrao je ekipu kao da su 5 godina igrali zajedno. Vrhunska zabava.
                          Last edited by mark !t zer0; 28-07-17, 06:03.
                          sloboda ili ništa

                          Comment


                          • Originally posted by Ricma View Post
                            Smejao sam se ko majmun, pogotovo kod drugog gola kada nisam ni pritisnuo strelicu nego shift ili ctrl.

                            Sad se setih kad smo igrali predvece i koliko je puta Sandu ulazio i izlazio. haha
                            Pa da mnogo je lakse sutirati na desni ctrl, s tim sto u koliko drzis taster za kretanje (ja se krecem na awsd) i pritisnes ctrl u isto vreme izbaci te iz igre Tako da mora na space da se sutira. - barem u mom slucaju jer ne igram na strelice. Ko igra na strelice najbolje mu je na x da sutira.
                            sigpic

                            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                            Comment


                            • Meni nije jasno kako Rićma vodi onako mirno i pravolinijski loptu kada ide sam na gol, meni beži lopta
                              Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
                              До поновног сусрета, твој Швабо

                              mala H2H 2018/19
                              suicide
                              2019
                              velika H2H 2019/20

                              Comment


                              • Vlatko

                                Last edited by Rossonero; 28-07-17, 09:41.

                                Comment

                                Working...
                                X