Announcement

Collapse
No announcement yet.

Haxball

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ja dok ne dam autogol, ne krecem da igram ozbiljno.
    Dreams are coming true.


    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

    Comment


    • Lol

      Napredujemo svi polako, valjda smo bolji barem malo od brata Limara

      Comment


      • Kada predjem na komp ocekujem manje zakazivanje strelica i bolju kontrolu lopte.

        Juce sam na momente bio dobar.

        Sinoc smo imali los balans odbrana-napad, falio nam je defanzivni specijalac dok je protivnicka ekipa imala dvojicu.

        Comment


        • Originally posted by Lord Aleksa View Post
          Lol

          Napredujemo svi polako, valjda smo bolji barem malo od brata Limara
          Originally posted by Vladan
          SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
          :vinjaksmajli:

          Comment


          • Evo ideje, igramo 3 na 3, navijaci fudbalskih klubova. AKo ima vise igraca-navijaca jednog kluba, kao sto je to slucaj sa Mancesterom npr. onda Mancester 1, Mancester 2 itd.

            Mada vec vidim da je Barselona prejaka, papi i Dale kao Mesi i Nejmar
            sigpic

            Comment


            • Odlična ideja, ja sam hteo da predložim to da tako igramo. Ali da se stavi manji teren, jer ima previše prostora ako igramo na onom velikom sa 3 vs 3

              Comment


              • Igra li koji scouser?
                sloboda ili ništa

                Comment


                • Koliko znam igrao je samo Zola

                  Comment


                  • Znaci fali nam jos jedan. U koliko sati ce se igrati veceras?
                    sloboda ili ništa

                    Comment


                    • Nemam kes, ne izlazim i kroz cetrdesetak minuta sam spreman za visesatnu sesiju.

                      Ja tek jutros izvalio da sam do juce seedovao poslednju epizodu GoT na tabletu, mozda sam zbog toga imao visok ping na cimerovom kompu. HAHAHAHAHA

                      Comment


                      • Što se mene tiče, mož'mo odma'.
                        sigpic

                        Comment


                        • I mene
                          sigpic

                          Comment


                          • Aj da odigramo sada? Jel ima ljudi?
                            Dobro nije lose imam Bicea i Brajka. Samo sto svaku pocinjemo sa -1 jer Bice zabija prvo u svoju mrezu.
                            Mada bice to samo timovi Juventusa taj jedan Barse (ako ikada i nadju treceg) i pet Mancestera!
                            Last edited by Sandugp; 27-07-17, 17:57.
                            sigpic

                            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                            Comment


                            • Originally posted by Ricma View Post
                              Kada predjem na komp ocekujem manje zakazivanje strelica i bolju kontrolu lopte.

                              Juce sam na momente bio dobar.

                              Sinoc smo imali los balans odbrana-napad, falio nam je defanzivni specijalac dok je protivnicka ekipa imala dvojicu.
                              Sta ti je Maricu ja svako vece isprobavam drugacije kontrole cisto da vidim kako mi ide. Sinoc je islo ocajno, jer sam pokusao da upravljam na krstic i sutiram na x, ne vredi ne moze, navikao na AWSD i to ti je, tako da se veceras vracam na to. Sve levom rukom i upravljam i na space sutiram. Veceras cu verovatno pokusati da upravljam na awsd, ali da sutiram na space, samo desnom sakom a ne levom. Dok ne provalim sta mi najvise odgovara.

                              Video sam da moze i na dzojped, samo sto sam dao jednom komsiji da se igra, pa dok mi ne vrati, to nisam u mogucnosti da probam
                              Last edited by Sandugp; 27-07-17, 18:04.
                              sigpic

                              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                              Comment


                              • Ja sam navijao za Barsu do 2010 godine i evroligaskog meca u Pioniru, od tada su mi se zgadili kao cela sportska sekcija.Mogu li da igram sa Daletom i Papilonom?

                                Razlog zasto sam poceo da navijam za Barsu?
                                Ronaldabrinjo

                                Comment

                                Working...
                                X