Announcement

Collapse
No announcement yet.

Haxball

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Meni bre net 10 mb a ping ne spada ispod 200. Na početku bilo ok, posle podivljalo totalno. Kad je izašao na 1000, samo sam mogao da vidim kad padne neki gol...
    I LOVE HOUSE MUSIC!!

    Comment


    • Originally posted by bice View Post
      Ja sam uvek spreman, jedino sam sebi mogu dati gol, ostali tesko
      Originally posted by Vladan
      SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
      :vinjaksmajli:

      Comment


      • Originally posted by bice View Post
        Sinoc dobra zabava bila, ali sto kaze Brajko cini se da je teze igrati sa igracem vise jer se dosta guramo i velika je guzva. Niko da spomene Sandua rasnog golgetera, redovno u ofsajdu ali gol je gol
        Dao sam pun kurac golova (cak nekoliko i u svoju mrezu - sto je dokaz da ne treba da se vracam ). Ali je najzanimljivije kada se zanesem i gledam gde je lopta, a pokusavam da se krecm i otvaram i pogledam u sebe - a ja u autu 5 metara - ahahahahahahahaha
        sigpic

        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

        Comment


        • I ako je neko u mogucnosti neka spici ovde neki koristan savet za igranje. Gledao sam sinoc sta radi neki lik (ima klipova na yt) nije mi dobro bilo
          Kako upravljate, kako gledate da sutirate, dodajete kontrolisete loptu i slicno...
          Sada sam nesto cackao, vidim moze i dzojped da se koristi.
          I konstantno udarao loptu na space, a vidim moze i na x.
          Last edited by Sandugp; 25-07-17, 16:10.
          sigpic

          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

          Comment


          • Nemojte da zezate, svi kojima se igra veceras da ste tu, nije bitno da li ste nekad igrali i ostale stvari ..

            Sandu, ja upravljam na strelice i sutam na x, nema neke velike filozofije kod mene

            Dajte da nas se bar 12 skupi, pa da bacimo neki turnir 3 v 3
            https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

            Comment


            • Tako cu i ja izgleda morati, jer mi je prakticnije. Sinoc sam sve levom rukom radio (upravljao na WASD a sutirao na space) - desna slobodan totalno, a desnjak sam . Jbg, navikao na WASD.
              sigpic

              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

              Comment


              • Ide spektakl veceras
                https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                Comment


                • Gledam sada neke mape, šta mislite o Futsal mapi? Manja je lopta i igra je fluidnija
                  Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
                  До поновног сусрета, твој Швабо

                  mala H2H 2018/19
                  suicide
                  2019
                  velika H2H 2019/20

                  Comment


                  • Igrao bih ja ako budem tu veceras

                    Nisam 5 godina igrao sigurno

                    Послато са LG-D838 уз помоћ Тапатока
                    VALENTINO ROSSI #46

                    Comment


                    • Ako vas bude drzalo kroz dve nedelje, racunajte na mene.Rado bih vam se i sada pridruzio, ali mnogo bi mi bilo nezgodno na tabletu.

                      Mada mozda bih i mogao da iznajmim cimerov komp na par sati.

                      Sto se mene tice, bolje futsal. zbog manje lopte.

                      Comment


                      • Originally posted by realnost View Post
                        Gledam sada neke mape, šta mislite o Futsal mapi? Manja je lopta i igra je fluidnija
                        Ma treba probati, što da ne. Ima milion mapa tu za skidanje.. bukvalno i sport možemo da promenimo. Mada je ipak klasika klasika, ovo ostalo je nekako sprdnja.

                        Comment


                        • Moji stizu sa mora oko 10-11 pa cu morati da idem da ih pokupim na stanici, ukoliko omanu ili mi jave da kasne dolazim sigurno, sanse su 50-50
                          Dreams are coming true.


                          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                          Comment


                          • Neka opet papi siduje, on je na nekoj tromedji

                            Moze futsal, ocemo li posle LS?
                            sigpic

                            Comment


                            • Sto se mene tice idealno bi bilo poslije LS.

                              Znaci iza 22:30.

                              Nikakvo izmisljanje tople vode (nove mape).

                              Samo klasika.

                              Comment


                              • Pa i nemam baš najbolju lokaciju
                                Mada kontam da ovo drži i ove koji su malo dalje, ako im je dobar net


                                Inače ja gledam Ubiti ptičurinu rugalicu sad, pa dolazim kad se završi, znači za 2h i 10m

                                Comment

                                Working...
                                X