Announcement

Collapse
No announcement yet.

Haxball

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ladno se 2h igralo, prolete vreme jbt

    Ne znam Brajko, misliš tako neki online sajt za poker da nađemo? Kontam da bi morali registraciju neku da odradimo bar, ali ako nađete nešto, može što se mene tiče

    Comment


    • Dobro je bilo, igramo ponovo
      sigpic

      Comment


      • Dogovor je vcrs.

        Comment


        • Djidji jesi li spreman za veceras?

          Comment


          • Ja sam uvek spreman, jedino sam sebi mogu dati gol, ostali tesko
            Dreams are coming true.


            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

            Comment


            • Nismo ni mi nista bolji. Sto kaze Sandu "svi ko budale trcimo na loptu". Vladan je u malo boljoj formi nego mi ostali, to moram da priznam.

              Comment


              • Ma ne, bas sam ispao iz forme, papi gazi ali kapiram da i on moze bolje. Dok smo igrali nekad Dale je bio broj jedan, a i noto je bio mocan. Mandusic odavno nije igrao, poslacu mu poruku pa ako bude raspolozen. Zvacemo nota danas svakako, kapiram da ce moci, ionako nema nista pametnije da radi, i da odigramo jednu pet na pet, ako serveri i ping dozvole tako nesto
                sigpic

                Comment


                • Papi je opasan igrac.

                  Ali najjaca mi je sinoc bila:

                  Vladan - To Rosso "Redondo"

                  Umro sam.

                  Comment


                  • Prodao si nas sa onim promasenim zicerom, priznaj da si odigrao na kladionici pobjedu papijeve ekipe
                    sigpic

                    Comment


                    • To da li sam ja u mutnim vodama treba da se dokaze.

                      Comment


                      • Papiju ukinuti martinele
                        Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
                        До поновног сусрета, твој Швабо

                        mala H2H 2018/19
                        suicide
                        2019
                        velika H2H 2019/20

                        Comment


                        • Ja sam hax odavno igrao i sada pokusao ali ne mogu da udjem ni u jednu sobu

                          Comment


                          • Sinoc dobra zabava bila, ali sto kaze Brajko cini se da je teze igrati sa igracem vise jer se dosta guramo i velika je guzva. Niko da spomene Sandua rasnog golgetera, redovno u ofsajdu ali gol je gol
                            Dreams are coming true.


                            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                            Comment


                            • Sandu = Inzaghi

                              Comment


                              • Originally posted by realnost View Post
                                Papiju ukinuti martinele


                                Vidite samo ko će da pravi sobu večeras, da nađemo nekog ko je u nekoj zlatnoj sredini sa dobrim uploadom i pingom.

                                Comment

                                Working...
                                X