Announcement

Collapse
No announcement yet.

Haxball

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Tu sam uvece, pasce neko objasnjavanje
    sigpic

    Comment


    • Idemooooo... znaci oko 10 okupljanje a?
      It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

      Comment


      • Zavisi ko bude smio da dođe, Vladi će nešto iskrsnuti kao po običaju, a Mandušić nije u stanju djelima da dokaže svoju priču, tako da ni njega neće biti.

        Comment


        • jao kako ces plakati veceras kad opet izdominiramo...bice surovo
          It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

          Comment


          • veceras cu iako mi je ogroman ping pokusati da izdominiram ocemo li momci?
            It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

            Comment


            • Imam ja sa jednog drugog foruma ekipu , ocemo da igramo 3 na 3 , ako vas ima 3 da igramo medjusobno ?
              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

              Comment


              • Noto razbij ih sve!
                "It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way..."

                Comment


                • Originally posted by Miko View Post
                  Imam ja sa jednog drugog foruma ekipu , ocemo da igramo 3 na 3 , ako vas ima 3 da igramo medjusobno ?
                  ma vidis da nema nikog online svi junaci nikom ponikose
                  It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                  Comment


                  • daj okreni ti room pa uci ce
                    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                    Comment


                    • u principu mogu ja da otvorim sobu, ali visok mi je ping mislim da ce lagovati... aj da probamo
                      soba: sportklub
                      sifra: 12
                      It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                      Comment


                      • http://www.haxball.com/?roomid=eac24...8190a9fd36ad36
                        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                        Comment


                        • Usao sam u kucu prije 10 minuta , sad cu ja
                          https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                          Comment


                          • Botovi, eto me za 5 minuta.
                            Saro, to se podrazumijeva.
                            Kod koga igramo, Prskaj, Miko ili Dale da kreira, dogovorite se ko ima najbolji net

                            Comment


                            • notorious/Dale-prskaj/Vlado plivač 4-0 u partijama
                              Pobježe Vlado glavom bez obzira, prskaj nešto kasnije nakon još jednog poraza. Jedina zamjerka Daletu i meni je što ih iz 4 partije nismo uspjeli dobiti 5 puta, ali nije daleko ni taj dan. Ne znam vrijedi li pružiti priliku za revanš kad su ovako loši

                              Comment


                              • potuceni smo priznajem... al jbg zajedno nam je ping bio jedno oko 1000, dovla vise vremena proveo na klupi nego na terenu... bice revansa kad dovla plati net, a ovaj moj sto mu kradem prestane da me drka
                                It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                                Comment

                                Working...
                                X