Announcement

Collapse
No announcement yet.

Komentatori

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: KOMENTATORI

    [quote author=mr.gold link=topic=471.msg52649#msg52649 date=1236015268]
    Ih, bre, ne primaj odmah sve licno, salio sam se

    [/quote]
    Opusteno,
    Aj sad izaberi svoja pitanja,koja si vec postavio,samo izaberi dva.
    Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

    Comment


    • Re: KOMENTATORI

      [quote author=otpravnik link=topic=471.msg52643#msg52643 date=1236014607]

      Kako ste vas dvoje sada ogresili dusu.
      A ja znam da je Visko veliki Rafin fan.
      Dobro i zablude su sastavni deo zivota.Mozete misliti sta hocete ali ja vas uveravam da je Visko Rafin fan.
      I nije u redu da optuzujete coveka koji isto kao i vi "zatreperi" kada Rafica vikne VAMOS,da navija za Feda.I ako ista bude mogao po pitanju Mr Golda da ucinu da bi Rafica vikao glasnije VAMOS on ce to sa zadovoljstvom uraditi.
      [/quote]

      BojanaBG, help. :-[ Obajsni otpravniku

      Comment


      • Re: KOMENTATORI

        Malo da umotamo u lepo ta pitanja
        1. da obeca da ce jednom tokom prenosa meca na SK pozdraviti sve clanove foruma, jer ovde ima i onih koji vatreno prate ovaj sport, pa ce im to sigurno znaciti
        2. I da se potrudi da sledeci put kada bude prenosio Raficu malo vatrenije to komentarise, opet zarad nasih forumasica

        Drugih pitanja nemam, a i ovo je na silu.

        Ako ga zanimaju orginalna, nek svrati pa procita

        Comment


        • 1. da obeca da ce jednom tokom prenosa meca na SK pozdraviti sve clanove foruma, jer ovde ima i onih koji vatreno prate ovaj sport, pa ce im to sigurno znaciti
          2. I da se potrudi da sledeci put kada bude prenosio Raficu malo vatrenije to komentarise, opet zarad nasih forumasica

          Drugih pitanja nemam, a i ovo je na silu.

          Ako ga zanimaju orginalna, nek svrati pa procita
          [/quote]


          Volio bi da se ispuni ovo prvi pitanje,liverpool uzmi ovo prvo pitanje od golda extra je.........

          Comment


          • Re: KOMENTATORI

            [quote author=fc nadal link=topic=471.msg52654#msg52654 date=1236017499]
            Volio bi da se ispuni ovo prvi pitanje,liverpool uzmi ovo prvo pitanje od golda extra je.........
            [/quote]

            Comment


            • 1. da obeca da ce jednom tokom prenosa meca na SK pozdraviti sve clanove foruma, jer ovde ima i onih koji vatreno prate ovaj sport, pa ce im to sigurno znaciti
              2. I da se potrudi da sledeci put kada bude prenosio Raficu malo vatrenije to komentarise, opet zarad nasih forumasica

              Drugih pitanja nemam, a i ovo je na silu.

              Ako ga zanimaju orginalna, nek svrati pa procita
              [/quote]


              Volio bi da se ispuni ovo prvi pitanje,liverpool uzmi ovo prvo pitanje od golda extra je.........
              [/quote]
              Oba su uzeta.
              Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

              Comment


              • Re: KOMENTATORI

                [quote author=Biljana link=topic=471.msg52655#msg52655 date=1236018271]
                [quote author=fc nadal link=topic=471.msg52654#msg52654 date=1236017499]
                Volio bi da se ispuni ovo prvi pitanje,liverpool uzmi ovo prvo pitanje od golda extra je.........
                [/quote][/quote]


                Mozda cemo biti.. ;D ;D ;D ;D

                Comment


                • Re: KOMENTATORI

                  [quote author=mr.gold link=topic=471.msg52649#msg52649 date=1236015268]
                  Ih, bre, ne primaj odmah sve licno, salio sam se

                  [/quote]

                  Jel sam ja jedina koja ne vidi tvoje smajlice ili i drugi imaju isti problem... ???
                  Sometimes I will win,sometimes lose,but I can always go to sleep knowing I have done my best

                  If you feeling the sorrow you know that your heart isn't hollow.I'm ready to lead a new mission,are you ready to follow?

                  Comment


                  • Re: KOMENTATORI

                    [quote author=Boba~VaMoS Rafa~ link=topic=471.msg52659#msg52659 date=1236018706]
                    [quote author=mr.gold link=topic=471.msg52649#msg52649 date=1236015268]
                    Ih, bre, ne primaj odmah sve licno, salio sam se

                    [/quote]

                    Jel sam ja jedina koja ne vidi tvoje smajlice ili i drugi imaju isti problem... ???
                    [/quote]

                    U vecini postova se vide, a samo ponekad ne.
                    Uzrok nepoznat.

                    Comment


                    • Re: KOMENTATORI

                      Hvala na pozdravu i odgovorima na moja pitanja :-*

                      Kada bih ja mogla da biram, kojem turniru bih volela da prisustvujem,
                      to su RG ili Vimbldon, a mec - izmedju Feda i Rafe -, naravno ;)

                      Pozzz za Viska
                      Trazite ljude koje biste voleli, to je tajna i uspeh citavog zivota...

                      Comment


                      • http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                        sigpic

                        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                        with experience.

                        Comment


                        • Re: KOMENTATORI

                          Bas sam hteo da pitam Crystal na koji nacin ces ti da nam objasnis da Visko navija za Feda.

                          Comment


                          • Re: KOMENTATORI

                            [quote author=otpravnik link=topic=471.msg52704#msg52704 date=1236030085]
                            Bas sam hteo da pitam Crystal na koji nacin ces ti da nam objasnis da Visko navija za Feda.
                            [/quote]

                            Pa, "vidi se".
                            Iz perspektive ostrascenog Rafiste.

                            Comment


                            • [/quote]


                              To se vidi iz aviona kada je na 11000 metara....U finalu AO,ko ga je gledao na RTS,vidi se da vise forsira Federera,svaki njegov poen je bogom dat itd itd...Mali milion stvari....

                              Comment


                              • Re: KOMENTATORI

                                [quote author=bojanaBG link=topic=471.msg52703#msg52703 date=1236029941]
                                Vidim da ja treba da objasnim ljudima da Visko navija za Federera ??? meni stvarno nije jasno kako to da uradim
                                Ako cemo iskreno, on zna da lupa gluposti i kad prenosi Federera i kad prenosi Nadala :-\
                                stvarno ne znam sta pametno da kazem na ovu temu :-\ :-\
                                [/quote]

                                Aha ok, izvini Bojana

                                Comment

                                Working...
                                X