Announcement

Collapse
No announcement yet.

Komentatori

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kad se vec pravimo blesavi....... ;D
    [/quote]

    Comment


    • Re: KOMENTATORI

      Pitacu Nebojsu Viskovica,da dradimo interviju sa njim,odma posle glavno urednika Nebojse Simeunovica.Ko prati fudbalski deo foruma zna o cemu se radi,ali nista ne obecavam u napred.
      Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

      Comment


      • [/quote] Ja bih rekla Teta Morales!!! ;D ;D ;D
        Oznoji se Tata sav,
        bekendi ga strasno muce,
        borio se kao lav!
        al' mu ipak g.za puce!

        Comment


        • [/quote][/quote]

          Comment


          • [/quote][/quote][/quote] :-*
            Oznoji se Tata sav,
            bekendi ga strasno muce,
            borio se kao lav!
            al' mu ipak g.za puce!

            Comment


            • Re: KOMENTATORI

              Glupost je neizleciva.

              Comment


              • Re: KOMENTATORI

                Viskovic se razume u tenis i na tome svaka cast. Objektivnos 0. I to je, izmedju ostalog, posao komentatora. Kod njega tacno moze da se vidi koga voli, koga ne. Pa sada u finalu samo sto nije vikao Andy-ju "dokrajci ga, dokrajci ga". I jos posle "jeste surovo", ma nemoj mi reci I nije samo ovo finale u pitanju, vec je uvek tako. I nije problem da li je sa druge strane mreze Novak ili neko treci.
                Dzankic je dobar, ja licno njega najvise volim da slusam.
                Pedja Stojanovic je uzas za moje usi!! Komentarise kako vetar duva, ko da se tek ukljucio u mec, pa jedan osvoji poen, predobar je, drugi osvoji poen, on je predobar, od ovog drugog nema nista. I jos jednu te istu rec ponavlja 100 puta.
                A Ivan (Zeppi ) je najjaci.. Za svaki, ali apsolutno svaki poen, on ima komentar, objasnjenje, sve.. te nije otvorio glavu rekte, te ovo, te ono.. U mom okruzenju je smorio sve, tako da nam je kada on komentarise televizor podesen na "mute"..

                Iskreno, ja bih najvise volela da moze samo da se gleda tenis, sa zvukom i bez komentatora. Znate kako kazu, bolje sam nego u losem drustvu. E to moze da se prevede i ovde.

                Comment


                • Re: KOMENTATORI

                  E ovo je keve mi vrh! Smeta ti to sto se covek razume u tenis? Neverovatno
                  sigpic


                  "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                  Comment


                  • Re: KOMENTATORI

                    Ja nisam rekla da mi smeta sto se neko razume u tenis, jer je takvih malo. Al taj covek davi.. Svaka druga rec mu je "nije dovoljno otovorio glavu reketa", i za apsolutno sve on ima da kaze nesto.. On zna i sta ovaj misli, i oseca i sve.. Ma daj..

                    Comment


                    • Re: KOMENTATORI

                      Ti izgleda vise volis da slusas Pedju: Prakticno je osvojio set, prakticno je uspeo da dobije set, prakticno dobija set... I jos dosta stvari koje pocinju recju prakticno ;D ;D ;D
                      sigpic


                      "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                      Comment


                      • Re: KOMENTATORI

                        IVAN.....Je meni too good komentator,za njega nemam primjedbi,Viskovac solidan ima ugodan glas za slusanje i on je sasvim ok...Ja nebi da izdvajam nikoga..........

                        Comment


                        • Comment


                          • Re: KOMENTATORI

                            Ma zezam se bre mada jos nisam bas najbolje utvrdio citanje latinice nismo jos dotle stigli u skoli... ;D
                            sigpic


                            "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                            Comment


                            • Re: KOMENTATORI

                              Ja,nekada uopste neobracam paznju na komentatora uopste sta god on pricao je neregistrujem......I tako su mi svi dobri..........

                              Comment


                              • Re: KOMENTATORI

                                [quote author=fc nadal link=topic=471.msg51045#msg51045 date=1234994683]
                                Ja,nekada uopste neobracam paznju na komentatora uopste sta god on pricao je neregistrujem......I tako su mi svi dobri..........
                                [/quote]

                                Da odem malo u of topic, ali ajde molim te od sada odvajaj reci sa ne.
                                Zajedno se pisu: nemam, necu nisam i nemoj. Ostalo odvajaj

                                Comment

                                Working...
                                X