Announcement

Collapse
No announcement yet.

F1 Kviz sezona 2

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    Originally posted by Vanja #66 View Post
    Zao mi je sto sinoc nisam dosao, imao sam vrlo neocekivanu situaciju, nisam stigao ni da javim da necu doci... Gde je lista?

    Hvala denia sto si mi poslala mail, ali nije imalo svrhe...
    Sta ce ti lista, ja pobedio Izbacice Ice valjda danas, ako se dobro secam, ja 7; MO8 6; Miko 5; Hamza 2; fredi 2; denia 1; bice 0 (kao sto pretpostavljas, nije bilo Sumahera )
    Na celom svetu samo Crvena zvezda

    Comment


    • #92
      bice ima 1 cini mi se..

      ali da vidimo oce li ko oboriti moj rekord ...19 tacnih odgovora od 20 pitanja...

      ajde da vas vidim..9 pobjeda od 12 trka.. 276 poena..ko oboi ove rekorde skidam kapu..sad za bodove sigurno..zato sto ce biti 20 trka..za objede mozda ali za tacne odgovore tesko

      rezultate cu kasnije okaciti
      www.balkansimracing.com/forum

      Real cars. Real racing. Dobrodosli

      Comment


      • #93
        A zaboravio si da ja nisam učestvovao i koliko su sada Nebojša i Vanja napredovali na tehničkom polju.
        ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

        "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
        I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

        sigpic

        Comment


        • #94
          Imao sam 1 poen,nemoj ti Vrsacnine iz Novoga Sada da mi zakidas,bod koji sma krvnicki zaradio.
          I ulazem zalbu zato sto nije bilo pitanje za Sumahera
          Dreams are coming true.


          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

          Comment


          • #95
            evo rezultati prvog kviza VN.Australije :

            Generalni plasman :

            1.NebojsaNS - 33
            2.MarkedOne8 - 24
            3.Miko - 20
            4.Mladostle - 15
            5.fredi - 12
            6.Hamza - 12
            7.Denia_el - 8
            8.Bice - 8
            www.balkansimracing.com/forum

            Real cars. Real racing. Dobrodosli

            Comment


            • #96
              Jel dodajes poene od tacnih odgovora na one iz F1?

              Uhuhuhuhuh, ja sam u problemu...

              Aj neka bude nedeljom u 8 termin, sat vremena ranije, ako nije problem nekom?

              Comment


              • #97
                Da, za ovu promenu pravila ni ja nisam znao. I like it though
                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                Comment


                • #98
                  Ja mogu nedjeljom samo poslije 22:00

                  Comment


                  • #99
                    Meni odgovara sve što je posle 18:30 po podne.
                    ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

                    "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
                    I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

                    sigpic

                    Comment


                    • e nzm vi se dogovorite oko termina i recite mi onda...ni ja ne mogu nedeljom prije 19:00 ..

                      vanja da f1 bodovi + bodovi osvojeni na kvizu
                      www.balkansimracing.com/forum

                      Real cars. Real racing. Dobrodosli

                      Comment


                      • bice..hvala ti sto se kviziras sa namasad kad nam dodje i pcelica vanja necemo ni taj jedan bodic uhvatiti
                        don't be scared homie
                        sigpic

                        Comment


                        • Hhaha denia mi smo Kartikejan i De la Rosa
                          Drzimo zacelje kolone
                          Dreams are coming true.


                          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                          Comment


                          • Znaci, sutra u 2200?

                            Comment


                            • Meni 22:00 odgovara.
                              ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

                              "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
                              I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

                              sigpic

                              Comment


                              • Ja cu doci oko 22:15

                                Comment

                                Working...
                                X