Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP Challenger Tour 2013.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • od Banjalucana ocekujem da Dzumhur ima vecu podrsku od Djokovica sutra

    Organizatori su svakako mislili na to, pa je Damir u udarnom terminu

    Schooler igrao finale challengera u NL prosle sedmice, nadam se da je dosao umoran u BL

    http://www.atpworldtour.com/posting/2013/1607/op.pdf

    Comment


    • Djokovic skupio 3 gema jutros

      Greul predao Pavicu, Damiru bi danasnja pobjeda bas odlicno dosla...1/4 bi bilo gotovo obezbjedjeno

      Comment


      • Je li gledao ko Djerea? Baš me zanima kako igra (i je igrao).

        Comment


        • Odlican je bio

          jedan od rijetkih challengera na kojima nema streama

          Comment


          • Originally posted by shminka View Post
            Odlican je bio

            jedan od rijetkih challengera na kojima nema streama
            Prespavao mandusic jbg u obavezama je,a naredjeno mu je da ide da snima
            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


            #the return

            Comment


            • Miko je to sve garant snimio, sad ce nekad izvjestaj

              Comment


              • Bezveze.... Moram naći zamenu kad velika četvorka ode

                Šalim se, uvek je tu WTA

                Comment


                • Damir out, bas steta...0-6 6-2 3-6

                  Comment


                  • Meni nikako nije jasno kako ne mogu dovesti 2-3 igraca iz top 100 s obzirom da je CH solidne kvaliteta, medju 10-15 najboljih CH-a u kalendaru po novcu/organizaciji... 2011-e svakako bio najjaci turnir : Riba,Kavcic,Himeno-Traver,Zemlja,Cipola,Bedene... Prosle godine su turnir izvukli Hanesku i Haider-Maurer... Ove godine jedino Volandri i Bedene vredni pomena.
                    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                    Comment


                    • Nezgodan termin, 5 challengera u istoj hefti...3 podjednako jaka...a i DC se igra

                      Comment


                      • Cekaj bre malo.. 2011. ovo je bio najjaci Celindzer u citavom kalendaru, dakle od 150 turnira?

                        Steta za Lasla, retke su ovakve prilike koje ce mu se ukazati pre nego sto zaradi ranking za igranje Celindzera
                        Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                        sigpic

                        Comment


                        • Ljudi ima strima za Banja Luku...Danas Pedja poveo 2:0 i Mertl se nesto bunio i posle 10 minuta ovi odlucili da prekinu mec
                          http://www.avangarda.in/forum/viewforum.php?f=56

                          Comment


                          • Nista Shminka od izvjestaja, nisam imao vremena ovih dana a i kisa pada svaki dan,taman mec krene onda prekid i tako stalno, jos kad sam vidio da je Dzumhur ispao tek mi se ne ide, ako uhvatim sta vremena za vikend mozda i odem ali cisto sumnjam
                            sigpic
                            http://www.youtube.com/watch?v=pMJ0-1GGf5k

                            Comment


                            • Bedene osvojio BL...postavlja se pitanje dal LegendaBL, Miko, Majabl uopste zive u Banja Luci
                              Nijedne recenice o turniru, o slici da ne pricamo

                              Nasi ove sedmice ubiljezili 3 pobjede. Setkic ubiljezio 2, a ispao od Kukuskina u 1/4 Istanbula. Basic dobio zalutalog protivnika u prvom, a od prvog ozbiljnijeg ispao. Dzumhur propustio lijepu priliku da dodje daleko u BL. Ispao u prvom kolu.

                              Sljedece hefte Damir u Trnavi. Zrijeb za turnir

                              http://www.atpworldtour.com/posting/2013/3628/x.pdf

                              Prvo kolo bi morao proci. Onda protiv Roberta kojeg je dobio prije par sedmica u mecu u kom je spasavao i mec lopte. A u eventualnom 1/4 bi mogao na Hajeka, s kojim je takodjer igrao gust mec. Servirao je za pobjedu, ali nije uspio doci do nje.

                              Bašić i Šetkić nastavljaju turneju po Turskoj. Cini se da su u jako dobrim odnosima u zadnje vrijeme, sto je za nase igrace jako neobicno. Trenirali su zajedno ovo ljeto za USO, a ocigledno i biraju iste turnire. Mislim da idalje nisu zbavili trenera.

                              http://www.atpworldtour.com/posting/2013/3834/x.pdf

                              Mirza ce vjerovatno ponoviti proslosedmicni rezultat. Aldin vjerovatno ispada u prvom kolu...

                              Comment


                              • Maja ne zivi u Banjaluci.
                                Ja kad sam tamo zivjela bilo je i slika i izvjestaja.

                                A evo i pobjednika.





                                Comment

                                Working...
                                X