Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP Challenger Tour 2013.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Stefan-kobe View Post
    Nisam bio kuci i nisam mogao gledati danas Veselog. Clint, Clay, Earth, jel neko gledao Jirija danas? Kako je igra? Rezultatski se cini da je to odradio rutinski, ali zanima me kako je servirao, dali je pretrpeo brejk itd itd... Sutra mislim da ima realne sanse protiv Mayera, moze on to.
    Gubio je s brejkom u drugom setu ali vratio se nekako,shto se igre tiche nishta posebno ali malom Krajinovicu kao da se zurilo negdje.
    SignaturE se cheka ...sigpic

    Comment


    • Krajinovic u oba seta imao prednost brejka...Na strasno glup nacin izgubio oba seta...Bas steta.
      http://www.avangarda.in/forum/viewforum.php?f=56

      Comment


      • Jel neko video sta je uradio Bogomolov?
        Igrao se treci set, 1-2 vodio Klahn i imao brejk loptu na servis Bogomolova, Alex je dominirao u toku poena, stalno napadao Bredlija, a jedan defanzivni slice od strane Bredlija vjerovatno zavrsio u autu i Bogomolov to samo ostavio da padne i pokupio reketom i bacio se da servira sledeci poen i sudija kaze: GAME KLAHN. Alex se unervozio, otisao do sudija, dao mu ruku, sobukao maicu i izasao iz terena.
        Kakav KRALJ!!!!
        Jao smijao sam se kao ludak u 6 ujutro, Alex mi je produzio zivot za 100 godina. Covjek igra 1/2 finale i zbog jednog sumljivog poena odluci se da preda mec i izadje van terena bez maicu ahahahahha
        Last edited by Stefan-kobe; 06-07-13, 05:05.
        OVAKO

        Comment


        • Ne znam ko je ovaj Zekic, ali oborio mi je dva tiketa vec u Rumuniji, sad igra polufinale sa Ramirez Hidalgom i ima brejk prednosti
          sloboda ili ništa

          Comment


          • Eve ga

            Comment


            • Verovatno je bio poveci out, ne verujem da bi izasao da je rec o manjoj gresci, ali sta je tu je
              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

              Comment


              • Originally posted by Mr.M View Post
                Verovatno je bio poveci out, ne verujem da bi izasao da je rec o manjoj gresci, ali sta je tu je
                Da, bio je aut ali ipak je to 1/2 finale, imao je sansu da se vrati u mecu. Ali Alex ne bi bio Alex ukoliko ne uradi nesto ovakvo. ahahahaha Kakav lik, smejao sam se kao ludjaka u 6 ujutro, umalo da razbudim komsiluk.

                Vesely danas izgubio od Floriana, dobio prvi set ali nije uspeo da zadrzi ritam. I zbog cega je bila 5-10 minutna pauza izmedju drugog i treceg seta? Jel bio medical time out?
                OVAKO

                Comment


                • Sljedeći tjedan pratim turnir u Scheveningenu !

                  Naravno, niti novčano, ali niti igrački nije jak kao ovaj u Braunschweigu, ali ako ništa ima nekoliko zanimljivh imena. Tu su domaći dečki Haase - koji je ujedno i prvi nositelj. Huta-Galung kojeg sam gledao dosta puta prošle godine, odličan dvoranski igrač, ali je odrastao na zemlji i zna igrati na njoj. Iza sebe ima dva osvojena Challengera ove godine i dva polufinala, s time da je posljednje polufinale stiglo u Marburgu... Schoorel koji je odlično odigrao dva futuresa prije Scheveningena i pravo me zanima kako će odigrati ovaj Challenger.

                  Tu je ponovno i Vesely kao drugi nositelj... Nadam se da neće odustati iz nekog razloga. Ali finale Braunschweiga se igralo u subotu, a ne vjerujem da će ga organizatori staviti da igra prije utorka, tako da će imati vremena za rekuperaciju...

                  Ima nekoliko imena za koje u životu nisam čuo, a kamoli gledao i radujem se tom "iskustvu". Prije svega tu je Mark De Jong. Ne radi se o nikakvom talentu, a niti o onom nogometašu, ali me čisto zanima što taj dečko zna. Prošle godine je dobio isto pozivnicu i ispao od 18-godišnjeg dečka rangiranog izvan 1800. Inače, kopao sam malo dublje o njemu i ne igra često profesionalno, više igra lige. Igra u 2. Bundesligi, a prošle je godine bio prvak Nizozemske. Uspio sam čak naći i njegovu izjavu jednu:

                  -Imam 26 godina, rođen sam i odgojen u Rotterdamu. Nakon što sam bio u nekoliko omladinskih liga, prešao sam na igranje liga s timovima. Prošle sam sezone igrao Premier Ligu s mojim timom Masons. Također često igram 2. Bundesligu, a u kolovozu 2012. sam postao nizozemski prvak. Pored igranja tenisa, također sam licencirani trener i dajem poduke

                  Igra protiv Kirchea, Brazilca, ne vjerujem da on ovdje može očekivati išta. Tip jednostavno ne igra na profesionalnoj razini i ovo će mu biti prvi meč ove godine. Na koju je on caku dobio WC nemam pojma. Kome je morao pop*** za to isto ne znam, ali i prošle ju je godine dobio. Osobno, malo mi je glupo da on stara konjina, uzima pozivnice kada sigurno imaju nekih golobradih klinaca kome bi dobro došlo iskustvo igranja ove razine tenisa.
                  "Postoji jedno nepisano tenisko pravilo koje kaže sljedeće - ako vidite da loptica ide vani, onda je pustite da ide vani"-- Mićo Dušanović - finale Wimbledona 07.07.2013. godine.

                  Comment


                  • Originally posted by Clint_Eastwood View Post
                    Sljedeći tjedan pratim turnir u Scheveningenu !

                    Naravno, niti novčano, ali niti igrački nije jak kao ovaj u Braunschweigu, ali ako ništa ima nekoliko zanimljivh imena. Tu su domaći dečki Haase - koji je ujedno i prvi nositelj. Huta-Galung kojeg sam gledao dosta puta prošle godine, odličan dvoranski igrač, ali je odrastao na zemlji i zna igrati na njoj. Iza sebe ima dva osvojena Challengera ove godine i dva polufinala, s time da je posljednje polufinale stiglo u Marburgu... Schoorel koji je odlično odigrao dva futuresa prije Scheveningena i pravo me zanima kako će odigrati ovaj Challenger.

                    Tu je ponovno i Vesely kao drugi nositelj... Nadam se da neće odustati iz nekog razloga. Ali finale Braunschweiga se igralo u subotu, a ne vjerujem da će ga organizatori staviti da igra prije utorka, tako da će imati vremena za rekuperaciju...

                    Ima nekoliko imena za koje u životu nisam čuo, a kamoli gledao i radujem se tom "iskustvu". Prije svega tu je Mark De Jong. Ne radi se o nikakvom talentu, a niti o onom nogometašu, ali me čisto zanima što taj dečko zna. Prošle godine je dobio isto pozivnicu i ispao od 18-godišnjeg dečka rangiranog izvan 1800. Inače, kopao sam malo dublje o njemu i ne igra često profesionalno, više igra lige. Igra u 2. Bundesligi, a prošle je godine bio prvak Nizozemske. Uspio sam čak naći i njegovu izjavu jednu:

                    -Imam 26 godina, rođen sam i odgojen u Rotterdamu. Nakon što sam bio u nekoliko omladinskih liga, prešao sam na igranje liga s timovima. Prošle sam sezone igrao Premier Ligu s mojim timom Masons. Također često igram 2. Bundesligu, a u kolovozu 2012. sam postao nizozemski prvak. Pored igranja tenisa, također sam licencirani trener i dajem poduke

                    Igra protiv Kirchea, Brazilca, ne vjerujem da on ovdje može očekivati išta. Tip jednostavno ne igra na profesionalnoj razini i ovo će mu biti prvi meč ove godine. Na koju je on caku dobio WC nemam pojma. Kome je morao pop*** za to isto ne znam, ali i prošle ju je godine dobio. Osobno, malo mi je glupo da on stara konjina, uzima pozivnice kada sigurno imaju nekih golobradih klinaca kome bi dobro došlo iskustvo igranja ove razine tenisa.

                    Bicesh na licu mjesta ? Ako budesh valjale bi mi neke info.
                    SignaturE se cheka ...sigpic

                    Comment


                    • Ma neeee... Pratim ovako preko stremova, pišem dojmove o igračima, njihovoj igri, slabostima, manama, kako su igrali, što su kazali, koji su im ciljevi za jednu stranicu i svaki tjedan pratim jedan Challenger.

                      Uff, kada bih išao na te turnire i pratio, ako bog da možda se i ostvari, zavisi... Nitko sretniji od mene... Čak bi bilo i para od nekih aktivnosti

                      Inače, sada sam saznao, ovaj tim Masons za koji igra je zapravo iz Scheveningena i vjerojatno je zato De Jong dobio pozivnicu. On i Stephan Fransen.
                      Last edited by Clint_Eastwood; 07-07-13, 12:19.
                      "Postoji jedno nepisano tenisko pravilo koje kaže sljedeće - ako vidite da loptica ide vani, onda je pustite da ide vani"-- Mićo Dušanović - finale Wimbledona 07.07.2013. godine.

                      Comment


                      • Kvinzi ce u Italiji ponovo imati sansu da konacno dobije Celindzer mec, bice jos bolje ako se na sljaku vrati kao juniorski sampion Vimbldona.. njemu je cilj da dogura do rankinga koji bi mu omogucio igranje serije sljakastih Celindzera u Juznoj Americi krajem sezone, mada verujem da ce u svakom slucaju dobiti priliku da ih igra
                        Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                        sigpic

                        Comment


                        • Pisao sam o njemu onda kada se igrao onaj Challenger u Milanu i nekoliko zanimljivih stvari je rekao Portugalac Gil za njegovu igru:

                          - Quinzi se puno bori za svaki poen i jako, jako puno trči, ali mislim kako je previše defanzivan. Uvijek igra iza osnovne i mislim kako mora biti malo agresivniji. Trenirali smo dva puta ovaj tjedan i vidi se kako puno pridaje tenisu i ozbiljan je. Ima jako dobar stav prema sportu, ali ponavljam, mora biti agresivniji -

                          Šteta za to prvo kolo... Bolt je itekako bio prelazna prepreka, pogotovo zbog samopouzdanja, ali i pozitivnog vala momentuma na kojem je plovio u tim trenucima jer je tjedan prije osvojio Futures... Šteta...

                          Čitao sam kasnije intervjue sa Volandrijem, Staraceom i Giannessijem i svi kažu da je veliki talent, samo ga se mora "pustiti na miru"...
                          Last edited by Clint_Eastwood; 07-07-13, 12:52.
                          "Postoji jedno nepisano tenisko pravilo koje kaže sljedeće - ako vidite da loptica ide vani, onda je pustite da ide vani"-- Mićo Dušanović - finale Wimbledona 07.07.2013. godine.

                          Comment


                          • Ne dira njega niko, svakako nema pritisak koji su imali Donald Jang i Bernard Tomic kao predstavnici najvecih nacija belog sporta.. plus, malo vremena i provodi u Italiji

                            Ovo ce naravno biti uspeh za naslovne strane sutra, plakao je kao kisa posle pobede i bas se videlo koliko mu znaci titula, iako juniorske turnire stavlja u isti kosa sa Fjucersima kao prelaznu fazu koju zeli da preskoci vec na kraju ove godine. Jos pobeda za par dana i bice ovo savrsenih par nedelja za njega.. titula na Fjucersima / juniorski Vimbldon / prva pobeda na Celindzerima
                            Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                            sigpic

                            Comment


                            • Titula za Zemlju na domacem Celindzeru u Portorozu.. Sportklub je prenosio zavrsnicu a forum ga sjajno ispratio
                              Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                              sigpic

                              Comment


                              • Ja sam ipak volio da Bedene to uzme, ali zanimljiva je ta psiha. Sada mi je teško pričati imali li to utjecaja na samu igru vezano za taj meč jer iskreno nisam pratio taj turnir svojim očima. Ali igraju Bedene i Žemlja u polufinalu i vodi Aljaž set i 4-2 i na kraju izgubi meč, a prije tog susreta H2H na strani Grege 5-0.

                                Kasnije sam čitao u intervjuima kako se Bedene žalio na neke sudačke odluke... Jesi gledao CW ?
                                "Postoji jedno nepisano tenisko pravilo koje kaže sljedeće - ako vidite da loptica ide vani, onda je pustite da ide vani"-- Mićo Dušanović - finale Wimbledona 07.07.2013. godine.

                                Comment

                                Working...
                                X