Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP Challenger Tour 2013.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by ClayWarrior View Post
    Nastavljaju tamo gde je Sanrajz stao.. jos mogu do zadnjeg trenutka da cekaju sa WC-ama na igrace koji ce rani ispasti u pustinji
    A zar nema neko pravilo na čelendžerima da samo 4-5 igrača iz TOP 50 može igrati ?
    sigpic
    sigpic

    Comment


    • Nama koji iole volimo Mulera treba placati za gledanje ovakvih meceva
      Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

      sigpic

      Comment


      • Zbog kladionice gledam mec Gonzalez-Dutra Silva i ovo je stvarno neverovatno sta radi Dutra Silva.Dobio je prvi set 6-2, u drugom Gonzalez poveo 0-4 i ovaj prestao da igra.Ubaci servis ili ritern i samo se zakopa u mestu i nece da igra.Ovo jos nisam video.

        Prvi put gledam ocigledno namesten mec.
        Last edited by Aleksa9; 27-02-13, 17:28.
        http://www.avangarda.in/forum/viewforum.php?f=56

        Comment


        • Najbrza podloga na ovim prostorima, a i sire je u fazi postavljanja

          Comment


          • Ali spisak igracha ... mislio sam doc,ali ...
            SignaturE se cheka ...sigpic

            Comment


            • Originally posted by Aleksa9 View Post
              Zbog kladionice gledam mec Gonzalez-Dutra Silva i ovo je stvarno neverovatno sta radi Dutra Silva.Dobio je prvi set 6-2, u drugom Gonzalez poveo 0-4 i ovaj prestao da igra.Ubaci servis ili ritern i samo se zakopa u mestu i nece da igra.Ovo jos nisam video.

              Prvi put gledam ocigledno namesten mec.
              Ja sam takvih odgledao jedno pa da ne pretjeram makar 50,lagano samo ;)
              SignaturE se cheka ...sigpic

              Comment


              • Nisam znao da je ovo prvi Celindzer turnir u karijeri za Fucsovicsa, ni njega nije zaobisla kletva osvajaca Juniorskog Grand Slama

                Dobro se drzi u drugoj rundi protiv Meferta, dobio je prvi i izgubio drugi u taj brejku, mislim da je kod jedne situacije ostecen. Vratio je zaostatak od 5-2, dva mini brejka, i stigao do mec lopte, ali je nije iskoristio. 1/4 bi mu donelo ubedljivo najbolji ranking karijere od ponedeljka, ako izgura treci set
                Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                sigpic

                Comment


                • Marton je uspeo da dobije mec, 1/4 na debiju na ovom nivou takmicenja

                  Dobar posao napravio je i Di Vu, najveca uzdanica Kineza i prvi igrac iz te zemlje koji je u Open eri igrao na Grand Slam turniru. Bice mu ovo peto 1/4 na Celindzerima, ali prvo van Azije.. u decembru se spremao u Francuskoj i to vec daje rezultate
                  Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                  sigpic

                  Comment


                  • Nisam pominjao Rativatana blizance od septembra i njihove jubilarne 30. Celindzer titule, ali danas je konacno pala nova u Serburu. Huta Galung je kao LL uzeo titulu u singlu
                    Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                    sigpic

                    Comment


                    • Masu je odigrao jos jedan od svojih standardnih meceva koji traju blizu 3 sata, ali nije prosao dalje

                      Garin oko 10 igra u dublu sa jos jednim U20 igracem i verovatno buducim saigracem u Davis Cup timu
                      Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                      sigpic

                      Comment


                      • Previse lak poraz Garina od De Bakera ali dobro, 6 novih bodova su tu
                        Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                        sigpic

                        Comment


                        • Organizatori turnira u Dalasu imaju tu privilegiju da do ponedeljka cekaju sa objavljivanjem glavnog zeba, nadajuci se sto ranijem ispadanju igraca u Indian Velsu. Ovo je glavni zreb dostojan svakog ATP 250 turnira, a bore se i za maksimalne poene koje pruza ovaj nivo turnira, 125 :

                          http://www.atpworldtour.com/posting/2013/6486/mds.pdf

                          Sa igracima koji su dobili WC nikako ne mogu biti zadovoljan ali ovo nije turnir gde treba traziti mlade igrace. Kvalifikacije su uveliko u toku (pocele tek danas), prva runda je zavrsena i vec se igra druga
                          Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                          sigpic

                          Comment


                          • Od 8 nosilaca,7 njih je u ocajnoj formi...mozda bi i neko sa strane mogao do titule i dragocjenih bodova.

                            Comment


                            • Hteo sam i da stavim neke zanimljive meceve prve runde ali sam shvatio da me 95% ovih igraca savrseno ne zanima
                              Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                              sigpic

                              Comment


                              • Kudla spasio dvije mec lopte i dobio Bachingera u tie breaku treceg seta, mec lopte je imao Nijemac na 4-5, 15-40.
                                Genius, outrageous, the best ever! RF!

                                Comment

                                Working...
                                X