Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP Challenger Tour 2013.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Aleksa9 View Post
    I ja sam stavio solidnu lovu na njega...ali kazem bravo, jer je ipak izdrzao...ali ovaj Naso covek je u ocajnoj formi i stvarno ih mora lakse resavati...
    Ja sam nacuo da je Naso imao i nekih licnih problema, i da je skoro imao neku jebenu prehladu... Brate, covek vodi 4:0, i jos kad mu je Naso vratio prvi brejk, u njegovom narednom servis gemu je imao jos 3 brejk lopte, a opet zamalo da izgubi, nesto tu nije u redu...



    P.S. Sto se tice kinte, meni gori, zato i jesam malo ludji jbg.
    sigpic


    "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

    Comment


    • Originally posted by T-Mac View Post
      Nema za sta da mu se kaze bravo, nego trener da je pametan da ga isamara koji put, pa da vidis kako ce da zavrsava ovakve pacijente u 2 seta.
      Ovo mi je za nauk da ga ne igram vise nikad.
      Jos se ja pitam zasto se ti toliko nerviras
      Pa gde na Lajovica da igras, najpoznatiji choker, na AO-u je imao 5:0 i ja mislim 40:0 i uspeo je da izgubi
      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • Originally posted by bojanaBG View Post
        Jos se ja pitam zasto se ti toliko nerviras
        Pa gde na Lajovica da igras, najpoznatiji choker, na AO-u je imao 5:0 i ja mislim 40:0 i uspeo je da izgubi
        Bolje da ne znas...


        Proklinjao sam sebe sat vremena sto sam umesto Kukushkin-a odigrao na njega, al' prodje hvala Bogu, i ovako me muci, jos da sam pao...



        Da ne spamujem temu vise, pocinje program u Santos-u, bamos Ricardo!
        sigpic


        "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

        Comment


        • Javier Marti- Grega Zemlja 64,64

          Mec je poceo sa tri brejka.Do kraja seta svi su drzali lagano svoj servis, osim Zemlje koji se na 1-3 suocio sa brejk loptom.
          U 2. setu Marti u trecem gemu pravi brejk sa nulom, na 3-2 na Martijev servis 3 puta je bilo 40-40, ali bez brejk lopte, u sledecem gemu slicna situacija samo sto je Marti stigao do sanse za brejk iskoristio.Zemlja vraca jedan brejk, pa lagano uzima svoj servis.Na 5-4 je imao brejk sansu, ali Javier spasava i dolazi do relativno lagane pobede.

          Joao Souza-Dusan Lojda 63,75

          Do 2-1 obojica sigurni na svom servisu, a onda 3 vezana brejka(2 Souze).Do kraja seta obojica nisu imali nikakve probleme na svoj servis.
          U 2. setu na startu 5 laganih gemova za obojicu, a onda totalno neocekivani brejk Lojde za 2-4, potom spasava 3 lopte za ri-brejk i odlazi na 2-5.Od tada potpuni raspad.Do 6-5 za Souzu nije imao ni gem loptu, a onda na 30-40 ne koristi poslednju sansu i Souza pobedjuje.

          GGL-Dustin Brown 63,61

          Necu trositi previse reci na ovaj mec.Mozda najzvucniji mec prvog kola, ali lagana pobeda Spanca.Imao je Jamajcanin neku sansu u prvom setu, ali Lopez je lagano izlazio na kraj sa tim.

          Dusan Lajovic-Gianluca Naso 64,16,76(8)

          Nemam snage pisati o njemu danas nista vise.Uglavnom, znate sve kako je bilo.

          Igor Sijsling-Simone Vagnozzi 63,57,75

          Sijsling je strasno servirao.Cak 12 aseva.U prvom setu do 3-3 samo se Igor malo namucio na jednom servis gemu, a onda vezuje 2 brejka i uzima set.
          U 2. setu je imao Igor 5-3, servirao za mec, ali Vanjoci vezuje 4 relativno laka gema i uzima set.
          U 3. setu opet velika prednost za Igora imao je 5-2, Simone stigao, ali uzima 2 laka gema Igor i dobija mec.

          Filip Krajinovic-Adrian Mannarino 61,60

          Dominacija.Adrian je imao samo jednu brejk loptu.Uzeo je isti broj poena i na servisu i na riternu, po 12.

          Maxime Teixeira-Maxime Authom 64,26,64

          Strasan mec.Imao je Teixeira 64 i 20, ali onda Belgijanac vezuje 8 gemova.Na 2-0 i 40-0 za Belgijanca Francuz vezuje 5 poena, na 3-3 pravi jos jedan brejk i privodi mec lagano kraju.

          Roberto Bautista-Agut - Gerrard Granollers-Pujol 46,75,62

          Otvara Granollers strasno mec sa 0-4, vraca se Bautista na 3-4, imaoj par brejk lopti u tom gemu, ali nista.U 2. setu Pujol odma pravi brej, Brazilac odmah vraca, potom jos jedna razmena brejkova.Posle 3-3 su lagano gurali do 6-5 za Bautistu, a onda on uzima sa nulom brejk za 2.set.
          3. set je bio rutina.

          Florent Serra-Thomas Schoorel 61,76(2)

          Sera je izdominirao u prvom gemu.Nijedan gem nije imao vise od 6 poena.U drugom setu dosta veca borba.Sera pravi prvi brejk, na 4-2 pravi jos jedan, 2 puta je servirao za mec, ali nijednom nije stigao do mec lopte.Obojica uzimaju svoje gemova, a onda dominacija u taj-brejku.

          Marcel Ilhan-Nicola Barraco 63,62

          Ilhan je u jako losoj formi.Mucio se protiv coveka koji nema ranking i koji u karijeri ima skor 6/25(fjucersi/celendzeri).Dobio je prvi set sa 6-3, ali je spasavao previse brejk lopti u 1.setu.Jednom je cak i izgubio servis.
          Drugi set je uzeo nesto lakse, ali rezultat ne govori pravi odnos snaga danas.
          Ako ovako bude igrao u sledecem mecu lagano ce ga izgubiti.
          http://www.avangarda.in/forum/viewforum.php?f=56

          Comment


          • Gulbis se vratio Celindzerima posle 4 godine.. bolje da nije
            Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

            sigpic

            Comment


            • Originally posted by ClayWarrior View Post
              Gulbis se vratio Celindzerima posle 4 godine.. bolje da nije
              Mocni Simon Greul!
              There's something wrong with me chemically
              Something wrong with me inherently
              The wrong mix in the wrong genes
              I reached the wrong ends by the wrong means
              It was the wrong plan
              In the wrong hands
              With the wrong theory for the wrong man
              The wrong lies, on the wrong vibes
              The wrong questions with the wrong replies

              Comment


              • Nek je on pricao poslije meca sa Rafom da ovaj nije nista specijalno na zemlji

                Comment


                • Originally posted by Indigo View Post
                  Mocni Simon Greul!
                  Nemojte tako...Greul je igrao ovde finale pre 3 godine...Ove sezone je demolirao igrace poput Rahidija i Karahija...jeste da je izgubio na poslednja 2 turnira u prva kola, ali to je sve bilo takticki odradjeno da bi bio sto spremniji pred ovaj turnir...

                  http://sports.delfi.lv/news/other_ki...com=1&no=0&s=1
                  Cak ga i ovi njegovi Letonci sprdaju Inace Gulbis na nasem znaci Labud
                  Last edited by shminka; 17-04-12, 17:58.
                  http://www.avangarda.in/forum/viewforum.php?f=56

                  Comment


                  • Damir Dzumhur dosao je do najvece pobede u karijeri u Santosu.. jos da mu se pridruzi Dakvort u drugoj rundi pa da imam sigurnog igraca u 1/4
                    Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                    sigpic

                    Comment


                    • Dzumhur je pobjedio Kavicica 6-4 u 3.setu

                      Comment


                      • ATP Sarasota 1.kolo

                        (1)(WC)James Blake (USA) d. (WC)Mac Styslinger (USA) 6-4 6-2
                        Denis Kudla (USA) d. (ALT)Mischa Zverev (GER) 3-6 6-2 6-2
                        Jan Hernych (CZE) d. Izak Van Der Merwe (RSA) 6-4 7-6(4)
                        (5)Paolo Lorenzi (ITA) d. (q)Michael Lammer (SUI) 6-3 6-1

                        (4)Vasek Pospisil (CAN) d. Robby Ginepri (USA) 4-6 6-1 7-6(3)
                        Eric Prodon (FRA) d. Augustin Gensse (FRA) 7-6(3) 7-5
                        (WC)Tim Smyczek (USA) d. Marinko Matosevic (AUS) 6-7(4) 6-4 7-6(6)
                        (7)Wayne Odesnik (USA) d. (q)Nicholas Monroe (USA) 6-4 6-7(1) 6-1

                        (8)Ruben Ramirez Hidalgo (ESP) vs Michael Russell (USA)
                        (ALT)Alex Kuznetsov (USA) d. (LL)Amer Delic (BIH) 6-1 6-1 [LL replaces Haas]
                        Teymuraz Gabashvili (RUS) d. (WC)Rhyne Williams (USA) 6-3 6-4
                        Bobby Reynolds (USA) d. (3)Bjorn Phau (GER) 7-6(5) 6-3

                        (6)Sam Querrey (USA) d. Horacio Zeballos (ARG) 3-6 6-4 6-1
                        (q)Brian Baker (USA) d. Ryan Sweeting (USA) 6-1 2-0 ret.
                        Michael Yani (USA) d. (q)Catalin-Ionut Gard (ROU) 4-6 6-1 6-2
                        (2)Go Soeda (JPN) d. Jesse Levine (USA) 7-6(4) 2-6 7-6(5)
                        http://www.avangarda.in/forum/viewforum.php?f=56

                        Comment


                        • Duci siluje Martija 6-1 1-0
                          Marti ne moze da osvoji poen na svoj servis.
                          There's something wrong with me chemically
                          Something wrong with me inherently
                          The wrong mix in the wrong genes
                          I reached the wrong ends by the wrong means
                          It was the wrong plan
                          In the wrong hands
                          With the wrong theory for the wrong man
                          The wrong lies, on the wrong vibes
                          The wrong questions with the wrong replies

                          Comment


                          • Zestoko je krenuo Damir,spasio je par break lopti u prvom gemu,a onda osvojio i naredna 2 gema...Trungeleti udara dosta jace,ali ne uspijeva da ga probije na osnovnoj liniji...Damir se vecinom odlucuje za mijenjanje ritma,najcesce drop shotovima ili jednostavno pozivanjem na mrezu,a onda pasingom bez ikakvih problema dolazi do poena,4-0...predobra igra

                            Dvije strasno dobre BH paralele u ovom gemu,5-0
                            Last edited by shminka; 19-04-12, 17:40.

                            Comment


                            • Koja sprdnja u prvom setu, kao da je na ovom nivou vec 10 godina...
                              http://www.avangarda.in/forum/viewforum.php?f=56

                              Comment


                              • Ala ga ubi Dame u 1.setu,samo neka nastavi

                                Raduje me pored strasne defanzive,i broj pogodjeni BH paralela i fini winera iz FH

                                Comment

                                Working...
                                X