Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP Challenger Tour 2013.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sa koliko samo osjecaja igra Damir
    Par puta je strasno istrcao do mreze i stigao DSove,a dolazio do poena kontra DSovoma...
    Maloprije je imaoi strasno lijep lob...
    Tesko ce do pobjede,nedostaje mu snage u udarcima da bi probio solidnog Alvesa...pogotovo iz FHa...ali je u par poena stvarno pokazao klasu
    Kad jos ojaca,bit ce ga stvarno uzitak gledati na zemlji

    Comment


    • I ja ga gledam, dobar je mali, vidi se da mu nedostaje konstantnost, ali ima lepe udarce par puta je imao dobijen poen, ali ga je izgubio zbog neiskustva.
      Mnogo se bolje drzi u 2. setu, ali u 2. setu niko da sacuva svoj servis
      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • Originally posted by shminka View Post
        Sa koliko samo osjecaja igra Damir
        Par puta je strasno istrcao do mreze i stigao DSove,a dolazio do poena kontra DSovoma...
        Maloprije je imaoi strasno lijep lob...
        Tesko ce do pobjede,nedostaje mu snage u udarcima da bi probio solidnog Alvesa...pogotovo iz FHa...ali je u par poena stvarno pokazao klasu
        Kad jos ojaca,bit ce ga stvarno uzitak gledati na zemlji
        Tezak mec,ali odlican lob za vracanje break-a

        Nazalost,vrlo je tesko doci do vinera
        Last edited by AK47; 12-04-12, 23:10.
        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


        #the return

        Comment


        • IO FH mu bas nedostaje,kad bi mogao to malo izravnati...ja sam zadovoljan igrom
          Mada ni Alves nista ne igra...

          Steta...a i smec nekako previse brzo odigra,ne namjesti se kako treba uopste...
          Par puta je bio prebrz na loptici prije FHa,dodje ranije i onda je hvata uz korak nazad...
          Steta za poen pri 3-4 30-30 u prvom,odlicno napao iz FH,a onda fulio smec...
          Imao je sansi...bit ce bolje
          Last edited by shminka; 12-04-12, 23:22.

          Comment


          • Morao se vratiti kod 2:3,igrao je odlicno,ali nije imao ni srece...

            Igra vise nego dobro,ovo je za njega ipak jedno novo iskustvo i nije uopste inferioran u ovom mecu,cak meni i bolje igra,ali Alves samo iskusno drzi loptu u igri i to bi trebalo biti dovoljno da dobije ovaj mec
            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


            #the return

            Comment


            • Alves stvarno ne igra nista posebno, ali je sve bitne poene on uzimao i to je presudilo.
              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

              sigpic

              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
              with experience.

              Comment


              • Fkt je par puta pokazao predobar osjecaj...majstor je,nema sta
                uz fizicku spremu ce se on moc nositi sa ovim sljakasima bez ikakvih problema
                Idemo ga gledat po Futuresima po Bosni

                Comment


                • Gledajte ga jos ove godine, to ce biti to sto se tice njega i Fjucersa do kraja karijere
                  Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                  sigpic

                  Comment


                  • Impresivna pobeda Martija protiv Sorela.U 2. setu je izgubio samo 6 poena, a ubacio je 16 prvih servisa od 17.Poslednja 2 meca je odigrao zaista fantasticno.Lagano je dobio Lajovica, koji je igrao sjajno na ovom turniru i uvek neugodnog Sorela koji se prosetao do 1/2 finala.Sutra protiv Souse, licno voleo bih da Marti uzme titulu ovde, mada po recima trenera Martija Souza izgleda impresivno na ovom turniru.


                    Trazim slike iz Mersina i ne mogu nista da nadjem...covece na sajtu nista na nema, u svim sportskim novinama Turskim nema...na turskim teniskim sajtovima nema...ccc
                    Jedino sto sam nasao je ovo..
                    http://www.sporx.com/tenis/atp/mersi...SXHBQ275683SXQ i ovo

                    http://www.ttf.org.tr/2012/04/tek-tur-marselden/

                    Last edited by Aleksa9; 14-04-12, 15:19.
                    http://www.avangarda.in/forum/viewforum.php?f=56

                    Comment


                    • Ramirez Hidalgo izbacio Giralda za kojeg sam bio ubedjen da osvaja Pereiru, ocekujem sutra trijumf RRH protiv Salamanke koji je danas tesno dobio Alunda spasivsi mec loptu u tb drugog seta
                      U Mersinu neocekivano finale Martija i Souse, Javier se mucio u prvim kolima ali je zadnja 2 meca odigrao odlicno i smatram ga blagim favoritom u mecu sa Souzom koji je nanizao par pobeda nad dobrim igracima
                      U Blumenau prvi finalista Antonio Veic koji nastavlja sa dobrim partijama u poslednje vreme, u finalu ce igrati najverovatnije sa Capdeviljom ciji mec je prekinut pri rezultatu 4:3 sa brejkom za Cilenca. To bi bila repriza finala iz Santjaga od pre mesec dana u kojem je pobedio Paul, ali bih ja vece sanse za uzimanje titule ovde dao Antoniu
                      U Leonu koji se jedini igra na hardu, 1/2 finala nisu jos pocela ali bih najvece sanse za titulu dao Ramu pogotovo ako savlada Violu u danasnjem okrsaju
                      Last edited by Monfa; 14-04-12, 22:17.

                      Comment


                      • Originally posted by Monfa View Post
                        Ramirez Hidalgo izbacio Giralda za kojeg sam bio ubedjen da osvaja Pereiru, ocekujem sutra trijumf RRH protiv Salamanke koji je danas tesno dobio Alunda spasivsi mec loptu u tb drugog seta
                        U Mersinu neocekivano finale Martija i Souse, Javier se mucio u prvim kolima ali je zadnja 2 meca odigrao odlicno i smatram ga blagim favoritom u mecu sa Souzom koji je nanizao par pobeda nad dobrim igracima
                        U Blumenau prvi finalista Antonio Veic koji nastavlja sa dobrim partijama u poslednje vreme, u finalu ce igrati najverovatnije sa Capdeviljom ciji mec je prekinut pri rezultatu 4:3 sa brejkom za Cilenca. To bi bila repriza finala iz Santjaga od pre mesec dana u kojem je pobedio Paul, ali bih ja vece sanse za uzimanje titule ovde dao Antoniu
                        U Leonu koji se jedini igra na hardu, 1/2 finala nisu jos pocela ali bih najvece sanse za titulu dao Ramu pogotovo ako savlada Violu u danasnjem okrsaju
                        Sta Salamanka prosao u finale???Pa Alund je imao brejk prednosti u drugom setu i onda sam odustao od toga i gledao sam 3. set Vieica i Kavcica...koliko li je as servisa danas imao...
                        http://www.avangarda.in/forum/viewforum.php?f=56

                        Comment


                        • Havi na zalost nije uspeo da slavi u Turskoj, iako je imao sanse. Mec nismo mogli da gledamo ali verovatno je opet presudilo vece iskustvo (Marti nije bio umoran nakon dve lagane pobede)

                          Prvo U20 finale na Celindzerima ove godine ali ja bih ipak voleo da vidim i nekog tinejdzera, Marti je odavno napunio 20
                          Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                          sigpic

                          Comment


                          • http://e-tennis.tv/Channels.aspx?L=7&eTV=2

                            Damir igra prvo kolo kvalfiikacija za Santos protiv De Paule...za sada je odlican...laganih 62 u prvom setu..
                            http://www.avangarda.in/forum/viewforum.php?f=56

                            Comment


                            • Ma Damir uzima poen kada hoce,De Paula ocajan bh ima i Dzumhur to koristi,ne bi trebalo biti vecih problema ovdje
                              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                              #the return

                              Comment


                              • Sprdao se Damir sa njim...ne znam na koju foru je ovaj uzeo set Lorenciju i dobio Masua i Cvojku.
                                http://www.avangarda.in/forum/viewforum.php?f=56

                                Comment

                                Working...
                                X