Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP Challenger Tour 2013.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Aleksa9 View Post
    Dace Bog da se vrati...pa on je najveci talenat od svih igraca njegovog godista...
    Dodao bih Kuznetsovog ali mislim da je on mladji nisam siguran.
    There's something wrong with me chemically
    Something wrong with me inherently
    The wrong mix in the wrong genes
    I reached the wrong ends by the wrong means
    It was the wrong plan
    In the wrong hands
    With the wrong theory for the wrong man
    The wrong lies, on the wrong vibes
    The wrong questions with the wrong replies

    Comment


    • Challenger tour sledece nedelje.

      Florianopolis, Red Clay $50,000+H

      Solidan turnira nas ocekuje u Brazilu. Prvi nosilac je Francuz Eric Prodon koji zauzima 103 mesto na Atp listi. Licno ne verujem da ce doci i do polufinala jer se sa njegove strane zreba nalaze dosta dobri igraci, kao sto su Mello i Hidalgo koji vec dugi niz godina svoje najbolje igre prikazuju na sljaci.

      Drugi nosilac je Wayne Odesnik, koji takodje po meni nema kvalitet da ode do samog kraja, u njegovoj strani zreba nalaze se Junqiera i Cuevas koji znaju da pruzi dobre partije na ovoj podlozi.
      Licno bih voleo da ili Clezar ili Marti odu bar do SF.

      Od mladih igraca najvise se ocekuje od Martija koji ide na iskusnog Dutra SIlvu.
      Takodje dosta se ocekuje i od domace nade Clezara kojem je ovo omiljena podloga.

      WC su dobili mladi brazilski talenti:
      Sorgi 18g. (ATP 612)
      Sant'anna 18g. (ATP 522)
      Fernandes 19g. (ATP 449)




      Singapore, Hard (Plexipave) $50,000


      Prvi nosilac je Lu, odgovara mu podloga i do polufinala ne bi smeo imati problema, u tom delu zreba nalazi se i talentovani Bhambri i Sebastian Rieshick
      Drugi nosilac je Go Soeda, koji ove godine pruza zaista dobre partije, u svom delu zreba imace Udomchokea i Mitchela, trebao bi ostvariti dobar rezultat medjutim ako i Danai bude bio na nivou moze mu napraviti problema.

      Voleo bih kada mi Bhambri mogao napraviti nesto na ovom turniru.



      Cherbourg, $42,500+H, Hard Greenset.

      Ovaj turnir ce biti veoma znailmjiv, jer ce na njemu biti dosta igraca koji traze dobar rezultat i sansu za povratak u prvih 100. Turnir se igra na dosta brzoj podlozi, ocekujem dobar rezultat Francuza koji su domacini.

      Prvi nosilac je Roger Vasselin, medjutim sumnjam da ce moci daleko jer u njegovom delu zreba ima dosta kvalitetnih igraca, kao sto su Goffin, Sijsling koji ce biti umoran ali opet verujem da ce pruziti dobru partiju, pa cak i Lajovic i Brown koji ponekad moze da iznenadi.

      Druga polovina zreba daje nam Shoorela kao nosioca, medjutim u tom delu zreba nalaze se i Serra i Clement koji mogu ovde da idu i do kraja.
      Od mladih igraca ucestvuju Lajovic, Grigelis.
      U glavni zreb iz kvalifikacija ocekujem da udju Marchenko, Evans, Copil, Mertl.

      Mislim da nas ocekuje veoma kvalitetan turnir, pre svega Francuzi ce biti veoma motivisani da pruze dobre partije pred svojom publikom, licno bih voleo da Clement osvoji turnir.



      Salinas, 35,000.+H Red clay

      Turnir koji se igra u Ekvadoru donece nam veliki broj Spanaca i Juzno Amerikanaca koji ce traziti svoju sansu za nove bodove na crvenoj zemlji Ekvadora.
      PRvi nosilac je Gimeno Traver, covek ima dobru igru, dobar FH i solidno servira, ne libi se da napadne, pitanje je koliko je podloga brza i koliko ce mu to odgovarati sa obzirom na njegov malo ofanzivniji stil. PRvi ozbiljniji protivnik bi mogao biti Zeballos decko koji pre 2,3 godine igrao svoj najbolji tenis, posle toga daleko je od te forme.

      Druga polovina zreba daj nam za drugog nosioca Lorenzija, ako se secate, covek koji je na sljaci otkinuo set Nadalu, medjutim u njegovom delu zreba najvecu opsanost predstavlja Ivan Navaro, iz razloga ako je sljaka dovoljno brza, servis mu moze doneti veliku prednost, mnogo boljim igracima je pravi probleme.



      Casablanca, €30,000+H, Red Clay

      Prvi nosilac je Adrian Unguru koji u svojoj polovini zreba ima Careno-Bustu i Jana Hajeka koji ga mogu iznenaditi, Drugi nosioc je mladi Kilzan koji i nema tezak posao ako bude igrao na nivou. Tu su jos Donskoy i Viola.

      Nadam se uspehu Careno-Buste.

      There's something wrong with me chemically
      Something wrong with me inherently
      The wrong mix in the wrong genes
      I reached the wrong ends by the wrong means
      It was the wrong plan
      In the wrong hands
      With the wrong theory for the wrong man
      The wrong lies, on the wrong vibes
      The wrong questions with the wrong replies

      Comment


      • 1392 igrac sveta Filip Krajinovic koji je svoj najbolji plasman ostvario pre 2 godine kada je bio 170 na svetu, prosao je u zavrsno kolo kvalifikacija posto je danas pobedio Richarda Antoine momka koji nema ranking sa 6-0 6-2.

        U borbi za ulazak u glavni zreb turnira igrace portiv 9 nosioca kvalifikacija Levente Godry-a koji zauzima 1110 mesto na ATP rang listi.
        Lepa prilika da se uzmu neki bodovi.
        There's something wrong with me chemically
        Something wrong with me inherently
        The wrong mix in the wrong genes
        I reached the wrong ends by the wrong means
        It was the wrong plan
        In the wrong hands
        With the wrong theory for the wrong man
        The wrong lies, on the wrong vibes
        The wrong questions with the wrong replies

        Comment


        • Hvala za informaciju. Bas sam trazio sta je Filip uradio, ali nema previse inf. o njemu.

          Comment


          • Bravo za preview...;)

            Originally posted by Indigo View Post
            Challenger tour sledece nedelje.

            Florianopolis, Red Clay $50,000+H

            Solidan turnira nas ocekuje u Brazilu. Prvi nosilac je Francuz Eric Prodon koji zauzima 103 mesto na Atp listi. Licno ne verujem da ce doci i do polufinala jer se sa njegove strane zreba nalaze dosta dobri igraci, kao sto su Mello i Hidalgo koji vec dugi niz godina svoje najbolje igre prikazuju na sljaci.

            Drugi nosilac je Wayne Odesnik, koji takodje po meni nema kvalitet da ode do samog kraja, u njegovoj strani zreba nalaze se Junqiera i Cuevas koji znaju da pruzi dobre partije na ovoj podlozi.
            Licno bih voleo da ili Clezar ili Marti odu bar do SF.

            Od mladih igraca najvise se ocekuje od Martija koji ide na iskusnog Dutra SIlvu.
            Takodje dosta se ocekuje i od domace nade Clezara kojem je ovo omiljena podloga.

            WC su dobili mladi brazilski talenti:
            Sorgi 18g. (ATP 612)
            Sant'anna 18g. (ATP 522)
            Fernandes 19g. (ATP 449)




            Singapore, Hard (Plexipave) $50,000


            Prvi nosilac je Lu, odgovara mu podloga i do polufinala ne bi smeo imati problema, u tom delu zreba nalazi se i talentovani Bhambri i Sebastian Rieshick
            Drugi nosilac je Go Soeda, koji ove godine pruza zaista dobre partije, u svom delu zreba imace Udomchokea i Mitchela, trebao bi ostvariti dobar rezultat medjutim ako i Danai bude bio na nivou moze mu napraviti problema.

            Voleo bih kada mi Bhambri mogao napraviti nesto na ovom turniru.



            Cherbourg, $42,500+H, Hard Greenset.

            Ovaj turnir ce biti veoma znailmjiv, jer ce na njemu biti dosta igraca koji traze dobar rezultat i sansu za povratak u prvih 100. Turnir se igra na dosta brzoj podlozi, ocekujem dobar rezultat Francuza koji su domacini.

            Prvi nosilac je Roger Vasselin, medjutim sumnjam da ce moci daleko jer u njegovom delu zreba ima dosta kvalitetnih igraca, kao sto su Goffin, Sijsling koji ce biti umoran ali opet verujem da ce pruziti dobru partiju, pa cak i Lajovic i Brown koji ponekad moze da iznenadi.

            Druga polovina zreba daje nam Shoorela kao nosioca, medjutim u tom delu zreba nalaze se i Serra i Clement koji mogu ovde da idu i do kraja.
            Od mladih igraca ucestvuju Lajovic, Grigelis.
            U glavni zreb iz kvalifikacija ocekujem da udju Marchenko, Evans, Copil, Mertl.

            Mislim da nas ocekuje veoma kvalitetan turnir, pre svega Francuzi ce biti veoma motivisani da pruze dobre partije pred svojom publikom, licno bih voleo da Clement osvoji turnir.



            Salinas, 35,000.+H Red clay

            Turnir koji se igra u Ekvadoru donece nam veliki broj Spanaca i Juzno Amerikanaca koji ce traziti svoju sansu za nove bodove na crvenoj zemlji Ekvadora.
            PRvi nosilac je Gimeno Traver, covek ima dobru igru, dobar FH i solidno servira, ne libi se da napadne, pitanje je koliko je podloga brza i koliko ce mu to odgovarati sa obzirom na njegov malo ofanzivniji stil. PRvi ozbiljniji protivnik bi mogao biti Zeballos decko koji pre 2,3 godine igrao svoj najbolji tenis, posle toga daleko je od te forme.

            Druga polovina zreba daj nam za drugog nosioca Lorenzija, ako se secate, covek koji je na sljaci otkinuo set Nadalu, medjutim u njegovom delu zreba najvecu opsanost predstavlja Ivan Navaro, iz razloga ako je sljaka dovoljno brza, servis mu moze doneti veliku prednost, mnogo boljim igracima je pravi probleme.



            Casablanca, €30,000+H, Red Clay

            Prvi nosilac je Adrian Unguru koji u svojoj polovini zreba ima Careno-Bustu i Jana Hajeka koji ga mogu iznenaditi, Drugi nosioc je mladi Kilzan koji i nema tezak posao ako bude igrao na nivou. Tu su jos Donskoy i Viola.

            Nadam se uspehu Careno-Buste.

            http://www.avangarda.in/forum/viewforum.php?f=56

            Comment


            • Filip Krajinovic - Levente Godry 6-2 6-1
              Filip u prvom kolu ide na kvalifikanta koji je oko 1300 mesta na rang listi.
              There's something wrong with me chemically
              Something wrong with me inherently
              The wrong mix in the wrong genes
              I reached the wrong ends by the wrong means
              It was the wrong plan
              In the wrong hands
              With the wrong theory for the wrong man
              The wrong lies, on the wrong vibes
              The wrong questions with the wrong replies

              Comment


              • Filip je sigurno najkvalitetniji igrac na tom turniru i ako ga ne bude umora osvojice turnir...

                Originally posted by Indigo View Post
                Filip Krajinovic - Levente Godry 6-2 6-1
                Filip u prvom kolu ide na kvalifikanta koji je oko 1300 mesta na rang listi.
                http://www.avangarda.in/forum/viewforum.php?f=56

                Comment


                • Wolfsburg

                  Igor Sijsling na dodeli pehara....

                  2012_02_26_2.jpg

                  Ignatik i Grigelis kao pobednici dubla

                  2012_02_26_1.jpg
                  http://www.avangarda.in/forum/viewforum.php?f=56

                  Comment


                  • Lajovic opet ispao prerano...ovoga puta od Teixeire...Danilo Petrovic prosao u drugo kolo ITF Cerkasija...

                    Mec lopta Lajovic-Teixeira...

                    Last edited by Aleksa9; 28-02-12, 09:37.
                    http://www.avangarda.in/forum/viewforum.php?f=56

                    Comment


                    • Naosvajao se Krajinovic Fjucersa u karijeri pa mu je i ovaj svakako zagarantovan
                      Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                      sigpic

                      Comment


                      • Cherbourg

                        Mec lopte

                        Gicquel-Rodrigues 63,76(6)

                        http://www.youtube.com/watch?v=SDxiF...layer_embedded

                        Goffin-Galvani 62,62

                        http://www.youtube.com/watch?v=NVhwK...eature=channel

                        Mertens-Dasnieres de Veigy 67(8),75,76(1)

                        http://www.youtube.com/watch?v=2kPRn...eature=channel
                        http://www.avangarda.in/forum/viewforum.php?f=56

                        Comment


                        • Filip unistio i Lunkina sa 60,61...sad sa drugim nosiocem...I Danilo Petrovic prosao u sledecu rundu...
                          Last edited by Aleksa9; 29-02-12, 10:45.
                          http://www.avangarda.in/forum/viewforum.php?f=56

                          Comment


                          • Originally posted by Aleksa9 View Post
                            Filip unistio i Lunkina sa 60,61...sad sa drugim nosiocem...I Danilo Petrovic prosao u sledecu rundu...
                            Mnogo je on ipak iznad tih igraca, za 2 ili 3 klase.
                            There's something wrong with me chemically
                            Something wrong with me inherently
                            The wrong mix in the wrong genes
                            I reached the wrong ends by the wrong means
                            It was the wrong plan
                            In the wrong hands
                            With the wrong theory for the wrong man
                            The wrong lies, on the wrong vibes
                            The wrong questions with the wrong replies

                            Comment


                            • Danas u mecu dana Sijsling je u jako zanimljivom mecu dobio Browna(57,64,63).Nije bilo previse iznenadjenja...Midlekoop je dobio Ungura, Lu ne odustaje od jurnjave za rekordnom titulom na celendzeru...nece imati lak posao protiv Bambrija, iako je ovog lokalca isprasio...potencijalno finale Lu-Soeda bi moglo da nam priredi sjajan tenis...
                              Sjajni Mektic juce izbacio prvog nosioca u Florianopolisu Prodona...to je otvorilo Kavcicu put finala...Kavcic-Mektic u SF, ako bude bice zanimljivo...sutra mec dana Teixeira-Sijsling...
                              http://www.avangarda.in/forum/viewforum.php?f=56

                              Comment


                              • Vratia se Kavcic protiv Eliasa... Sam je sebe ukopao u prvom, sad igra malo strpljivije... Trebao bi dobiti mec.

                                Comment

                                Working...
                                X