Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opste rukometne diskusije

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    Re: Rukomet

    Ma nije,kada je bio Jovica krila nam nisu trebala,jer nisu bila koriscena,ajde danas su nesto i koriscena dali smo 5-6golova,to je pomak naprijed,jedini.
    sigpic
    Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

    Comment


    • #92
      Re: Rukomet

      [quote author=gigas link=topic=2863.msg228610#msg228610 date=1295044283]

      Sta ce ti oni evo i uzivaj http://livetv.ru/rs/
      [/quote]
      A znam ja za sve ove sajtove,ali mi je ono bilo idealno,bez stekanja i mala brzina,mogao sam dosta stvari da radim odjednom,no dobro je dok je trajalo...
      [quote author=dusan1610 link=topic=2863.msg228611#msg228611 date=1295044289]


      Samo za rukomet ili i za tenis?
      [/quote]
      Za sve @(*6sd$%
      [quote author=T-Mac link=topic=2863.msg228613#msg228613 date=1295044305]
      Bili smo mi rukometna nacija i jos uvek smo, samo sto nas kao i u svim sportovima jebu savezi i ostale stvari koje imaju najmanje veze sa rukometom...
      Ko je stariji seca se sta je radila Metaloplastika (koja je btw iz mog grada I#^@8 ) i kakvu smo reprezentaciju imali u to vreme...
      [/quote]
      Apsolutno &+I}\
      sigpic

      Comment


      • #93
        Re: Rukomet

        Sto bi se reklo to je proslo svrseno vrijeme,od osvajanja treceg mjesta nista nismo uradili,znaci 10-15godina.
        sigpic
        Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

        Comment


        • #94
          Re: Rukomet

          [quote author=Vladan link=topic=2863.msg228622#msg228622 date=1295044525]
          Za sve @(*6sd$%
          [/quote]

          Stvarno bezveze. //h*svb

          Comment


          • #95
            IO NON RUBO IL CAMPIONATO
            ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
            C'E SOLO L'INTER

            Comment


            • #96
              Re: Rukomet

              Zadnji put smo odigrali kako treba u Francuskoj 2001 i osvojili trece mesto( dobili egipat 10 razlike), u grupi smo bili drugi iza francuza, a onda dobili Island 31-27, pa Spance26-24 i u polu finalu izgubili od Svedske 25-24.
              Posle toga katastrofa na svim takmicenjima.

              Comment


              • #97
                Re: Rukomet

                Secam se te utakmice, na 30 sekundi do kraja Nedja dao gol iz sedmerca, onda Svedjanima ostao zadnji napad i Lovgren (koji je tad bio bukvalno nezaustavljiv) u zadnjoj sekundi zakuca loptu sa 10 metara...
                Tacno sam znao da cemo izgubiti kad je sviran sedmerac jer je ovaj igrao kao nezdrav.
                sigpic


                "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                Comment


                • #98
                  Re: Rukomet

                  [quote author=Vladan link=topic=2863.msg228609#msg228609 date=1295044248]
                  Igrala je brze,igrala je moderno za divno cudo,ali je imala mnogo oscilacija u igri @(*6sd$%
                  [/quote]
                  To je bas bila mlada ekipa koja je sada napredovala,ali igra se sporije,mislim da bi sa Jovicom imali sanse za recimo neko 5. mesto.

                  Onaj Jicha je strasna masina,kao i Lazarov,steta sto ih necemo gledati.Kad bude igrala neka jaca ekipa sa Francuskom,to moram pogledati,strasan rukomet Francuska igra. &8@^J
                  sigpic

                  Comment


                  • #99
                    Re: Rukomet

                    Odlicna utakmica Slovacka-Svedska,do prije par minuta je bio egal,sad se Svedjani odlijepise na +6
                    sigpic

                    Comment


                    • Re: Rukomet

                      Ma ljudi mozemo do pobede,mislim da ce proraditi inat onaj nas h5g6k8 protiv Hrvata a i Danci koliko sam cuo nisu u najjacem sastavu jer su totalno promenili(podmladili) ekipu....Znachi ja verujem da mozemo do 2.mesta u grupi sigurno #$&+|r
                      sigpic
                      http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                      Comment


                      • Re: Rukomet

                        [quote author=-dacha- link=topic=2863.msg229276#msg229276 date=1295119175]
                        Ma ljudi mozemo do pobede,mislim da ce proraditi inat onaj nas h5g6k8 protiv Hrvata a i Danci koliko sam cuo nisu u najjacem sastavu jer su totalno promenili(podmladili) ekipu....Znachi ja verujem da mozemo do 2.mesta u grupi sigurno #$&+|r
                        [/quote]
                        Dacho ti si neozbiljan.
                        sigpic
                        Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                        Comment


                        • Re: Rukomet

                          Danska ima sistem u igri i znaju da igraju ovakva takmičenja. Selektor im je isti dugi niz godina a i imaju dobre igrače. Valjda su oslabljeni za 2-3 igrača na ovom prvenstvu. Golman Kasper Hvidt im ne igra.


                          Ako se mučimo i protiv Ozija onda stvarno mi ne umemo da igramo na velikim takmičenjima. Moramo ih dobiti sutra sa +10 &+I}\
                          IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                          ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                          C'E SOLO L'INTER

                          Comment


                          • IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                            ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                            C'E SOLO L'INTER

                            Comment


                            • Re: Rukomet

                              Fino nasi igraju.
                              sigpic
                              Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                              Comment


                              • IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                                ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                                C'E SOLO L'INTER

                                Comment

                                Working...
                                X