Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opste rukometne diskusije

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Trener Podgoričke Budućnost i Selektor Reprezentacije Crne Gore, Dragan Adžić, proglašen je za najboljeg trenera na svijetu u 2014toj godini!

    Dok desni bek Rukometnog kluba Budućnosti i Reprezentacije Crne Gore, Katarina Bulatović, proglašena je za najboljeg desnog beka!



    Comment


    • Rukometašice i rukometaši Srbije izuzetno važne utakmice u kvalifikacijama za Svetsko i Evropsko prvenstvo igraće u novoj sportskoj dvorani u Kraljevu, dogovoreno je danas na sastanku lokalnih vlasti i delegacije Rukometnog saveza Srbije (RSS).
      Rukometašice će 6. ili 7. juna u prvom meču baraža za odlazak na SP dočekati Rumuniju, a sedam dana kasnije rukometaši će odigrati meč kvalifikacija za EP protiv Izraela.
      Izvor:Rojters
      * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

      Comment


      • Ivano Balic najavio kraj karijere na kraju sezone.Po meni uz Hansena najbolji rukometas svih vremena,naravno tu je i Karabatic ali kazem samo svoje misljenje.Sve najbolje legendo
        Dreams are coming true.


        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

        Comment


        • Prvo nisi gledao dosta rukometasa,a drugo Hansen ne vrijedi ni patika Nikole Karabatica...
          Last edited by AK47; 28-01-15, 21:12.
          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


          #the return

          Comment


          • E pretera ga sad
            Istina ne gledam puno rukomet,poslednjih 7-8 godina pratim ova SP i EP i rekoh stvar licnog misljenja

            Inace slavi se u Kataru

            http://www.mozzartsport.com/vesti/cr...maserati/95619
            Dreams are coming true.


            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

            Comment


            • Hansen i Karabatic se ne mogu porediti to je sigurno,a sto se mene tice ni Balic mada on umjetnik no Nikola je covjek koji je svaku vaznu utakmicu rijesio,a sto se tice odbrane Balic je nikada nije ni igrao tako da i tu se ne porede...Nikola je vjerovatno najbolji ikad,a da je najveci sampion o tome se i ne diskutuje

              Karabatic je sve osvajao vise puta i to svaki put je uz Omeyera glavni nosilac igre bio,kakav Hansen cuj Hansen
              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


              #the return

              Comment


              • Hansen je strasan igrac.Igra odlicnu odbranu,sjajan osecaj za pas plus preciznost suta i top u ruci...
                Originally posted by Casiraghi
                Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                Originally posted by Casiraghi
                Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                Originally posted by Casiraghi
                Srecan Mane svima koji slave.

                Comment


                • Odlican,ali nikad u kontekstu najboljeg ikad to je smijesno...
                  Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                  #the return

                  Comment


                  • Ma Kiril Lazarov

                    Karabatic je otac rukometa.

                    Comment


                    • http://www.ihf.info/MediaCenter/News...lt.aspx?ID=418
                      Jedan je otac.
                      There's something wrong with me chemically
                      Something wrong with me inherently
                      The wrong mix in the wrong genes
                      I reached the wrong ends by the wrong means
                      It was the wrong plan
                      In the wrong hands
                      With the wrong theory for the wrong man
                      The wrong lies, on the wrong vibes
                      The wrong questions with the wrong replies

                      Comment


                      • Originally posted by AK47 View Post
                        Hansen i Karabatic se ne mogu porediti to je sigurno,a sto se mene tice ni Balic mada on umjetnik no Nikola je covjek koji je svaku vaznu utakmicu rijesio,a sto se tice odbrane Balic je nikada nije ni igrao tako da i tu se ne porede...Nikola je vjerovatno najbolji ikad,a da je najveci sampion o tome se i ne diskutuje

                        Karabatic je sve osvajao vise puta i to svaki put je uz Omeyera glavni nosilac igre bio,kakav Hansen cuj Hansen
                        Kad već rapavljate o rukometu i Baliću,kod nas svaki januar gnjave s tim rukometom bez prestanka pa da i ja kažem nešt

                        pa nije baš istina da nije igrao obranu,igrao je barem 30 tak minuta svaku tekmu,npr. protiv Danaca na olimpijadi u Londonu je igrao više obranu nego napad,igrao flaster na Hansenu,na kraju je bilo +11 (Hansen dao 1 gol uz 5,6 izgubljenih lopti) jednostavno je bio takav igrač,igrač radi kog se i gleda rukomet,umjetnik kao što kažeš,svaku tekmu su ga udarali,ali uvjek bi napravio neki potez kojem možeš samo ustati i zapljeskati,pivote je pronalazio između 3 igrača,udarci s poda savršeni,itd....

                        Uglavnom vodio je hrvatsku repku 10 godina i u tom razbolju igrao 6 finala( prva 2 dobio,druga 4 izgubio),vodio i timeoute bezbroj puta,i poslije Londona 2012 dobio je odjeb iz repke,od ovog našeg kretena od izbornika ,i vidi se poslije više nismo bili ni blizu finala,ali nema veze sad je uspjeh kad se uđe u polufinale,a u Balicevo vrijeme se njega kriziralo jer se gube finala

                        Neponovljiv rukometaš,pušio je 2 kutije Marlbora na dan,imao bogat noćni život,tko zna što bi još napravio da je živio barem malo sportski ,pravi boem kak bi rekli, nekad imam osjećaj da nismo zaslužili imati takvu velicinu u rukometu,s obzirom kako je dobio šut kartu,al eto,nije bio podoban više....

                        Nije imao sreće ni u finalima s repezentacijom ni u Ligi prvaka,da je barem 2,3 finala više dobio,nebi bilo dileme tko je najbolji rukometaš svih vremena,ovako je teško reći da je bio on ,jer ipak Karabatić je bio glavni igrač najbolje rukometne generaciju ikad,ali svejedno bit će upamćen kao jedan od najvećih.
                        Sve najbolje u penziji majstore,bez tebe rukomet više neće biti isti,danas se sve svodi na snagu,nema više takve umjetnosti više

                        Comment


                        • Karabatic je uz Dinara bio i najvazniji u odbrani godinama,pa cak i kad su napustili ovi iz stare garde Nikola je ostao i vodi ih i ovaj put do ko zna kojeg zlata
                          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                          #the return

                          Comment


                          • Balic i Karabatic su ekvivalent otprilike Ronaldinju i Zidanu. Prvi atraktivniji ali ponekad prosto previse neozbiljan i neretko kancer za svoju ekipu u kljucnim tekmama a drugi je igrao fudbal kao sah, sa nevidjenom lakocom i uvek najjaci kad je trebalo. Vrlo slicno je i ovde.

                            Za mene Dzoni nenadjebiv u svakom smislu.
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by AK47 View Post
                              Karabatic je uz Dinara bio i najvazniji u odbrani godinama,pa cak i kad su napustili ovi iz stare garde Nikola je ostao i vodi ih i ovaj put do ko zna kojeg zlata
                              Al bome je i znao udarati,tj. zna i danas al ga više ne štite kao nekad,imao je već 6,7 isključenja ovo prvenstvo,ja se još sjećam finala u Zagrebu i pri 17-17 ili 18-18 15 minuta prije kraja Karabatić udara rukom Balica posred face i nije dobio ništ,iznervirao ga skroz i Balić od toga trenutka je napravio više štete neg koristi,samo se svađao s njim...

                              čak mislim da su od tog trenutka zabili samo 1 gol do kraja,maksmimalno 2,udarali su ga mnogi,al samo ga je Karabitić uspjevao izprovocirati mnogo puta

                              Comment


                              • Sve to sto kazes stoji naravno ali meni licno mu sve to daje na vaznosti jer je strasan kroz karijeru u oba pravca i daje dovoljan broj golova,fenomen je Nikola

                                Evo ovako je najlakse...da sam ja trener i da pravim sebi ekipu za sampiona lako bi se odlucio koga uzeti izmedju njih dvojice jer me kao trenera ne bi zanimao igrac-umjetnik nego masina koja donosi uspjehe
                                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                                #the return

                                Comment

                                Working...
                                X