Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opste rukometne diskusije

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Zaslužena pobeda Crnogorki. Bile su bolje, skoro bez oscilacija. Iskusna i odlična ekipa i srećno im u finalu!
    Naše devojke su učinile veliku stvar, boriće se za bronzanu medalju i da je neko ponudio pre EP ovo mislim da bi svi prihvatili.
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Filipovic zicer promasi.
      Originally posted by Casiraghi
      Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
      Originally posted by Casiraghi
      Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

      https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
      Originally posted by Casiraghi
      Srecan Mane svima koji slave.

      Comment


      • Iskreno meni je ovo ogromno iznenadjenje, ocekivao sam rutinsku pobjedu od 5 do 7 golova razlike, nikako ovako tvrdu utakmicu, da jedna lopta odlucuje. Mnogo donosi domaci teren tu nema sto da se prica ali mislim da na svakoj poziciji sem golmana imamo prednost i to prilicno osjetnu prednost sto se klase tice. Samim tim ovaj uspjeh Srbije je jos veci, reprezentacija koja igra hrabro, koja pruza maksimum u svakoj utakmici, koja izgara i svaka cast, veliki je ovo uspjeh
        Sto se moje reprezentacije tice pa iskreno ocekivao sam finale, doslo je do tog projektovanog finala, tamo su nam male sanse bojim ali ne treba se predavati naravno. Istrosene su ove djevojke, SP, pa rukometasice Buducnosti koje cine gro reprezentacije osvojile ligu sampiona, pa onda olimpijske igre, bez pravog odmora, konstatno igranje i vidi se pad i ocekivan je, razumljiv. Mnogo je to tecnije i lakse islo na pocetku sampionata, jos povreda Majde, sad sa samo jednim lijevim krilom i to neiskusnom na ovom nivou Biljanom Pavicevic. Zato ne znamo sto da radimo sa desnim, tu su vjerovatno dvije najbolje igracice na toj poziciji i obje moraju da igraju po poluvrijeme, Radicevic i Miljanic. Milena Knezevic je dobila ovu utakmicu, bila je sjajna, ali to se od nje i ocekuje, strasna klasa je u pitanju. Odlaskom Bojane ona je posle Kace glavna napadacka igla i koristi to maksimalno, bice ona vrlo brzo ono sto je bila Bojana odnosno sto je sad Kaca ili Gorbic.
        Od odbrane sve polazi i sigurno imamo najbolju odbranu na sampionatu, zaustavljena Damjanovic u potpunosti, odlicno je drzana i Lekic, ali je iskocila Filipovic. I davala golove i asistirala, a i krila Srbije su odlicno odigrala sto je prilicno iznenadjenje.
        Odlicna atmosfera, postavljen primjer i ostalima kako se treba ponasati na ovakvim utakimicama, oboren rekord po broju gledalaca, uradjeno dosta za rukomet.

        Sjutra za medalje, Srbiji ce biti tesko, prvo Madjarice imaju po imenima svakako kvalitetniji sastav i stvarno sam ocekivao ovakvu utakmicu izmedju njih i Norvezanki danas, ali su prosto pojedene. Tomori i Gorbic su cudovista, posebno ova druga i trebaju biti zaustavljene po svaku cijenu, sto znaci igra kao i danas u odbrani, grubo, jako, na ivici iskljucenja, bice iskljucenja sigurno ali se samo tako moze nesto.

        Da nije bilo sestara Bonaventura na olimpijskim igrama bi pobijedili Norvezanke, sad je to mnogo teze, one imaju mnogo vecu dubinu, svjezije su, sad bi Bojana bila kao suvo zlato, ali su djevojke pokazale da itekako imaju sto da kazu i da su strogi vrh i odlaskom velike Bojane Popovic i Maje Savic. Mlade su a vec toliko iskustva, velikih utakmica iza njih, neka sjutra izgaraju pa sto bude bude.
        Pritisak je na strani Norveske, one su favoritkinje
        sigpic

        Comment


        • Eto mene iz arene...moram reci da sam razocaran publikom, u pojedinim trenucima cronogorci su bili bucniji sto nikako nije smelo da se desi. Ja sam glas izgubio vec u prvom poluvremu, drao se, pevao, skakao ali sta kad svi okolo sede kao da su dosli u pozoriste...svi jako rastrkani (bar sto se gornjeg nivoa tice) bez ikakve konstrukcije navijanja. Sa Hrvatskom u januaru je bila ludnica, a ja budala ocekivao da ce i veceras atmosverabiti vatrena...bila bi verovatno da se igralo u Nisu, ne verovatno nego sto posto.


          Sto se tice igre bilo je dosta dobro, opet smo imali one glupe greske u dodavanju u drugom poluvremenu i nikako nam se nije dalo da izjednacimo. Filipovicka je drzala ekipu ali sam molio boga da joj ne daju poslednji sut jer sam bio siguran da ne moze da je ide ceo mec.

          Sta da se radi, verujem da mozemo do medalje, madjarice su danas izgledale ocajno, totalni raspad sistema.

          Sto se tice finala, Norveska je favorit definitivno, dobili su jednu Francusku i Madjarsku sa dvocifrenom razlikom.
          sigpic

          Comment


          • Boskovic i nije neki strucnjak rekao bih. Da jeste ne bi juce po svaku cijenu drzali Kacu i onda je masu vise prostora za ostale, vidjeli smo kako je taj prostor Milena iskristila, a Kaca ce ispuniti svoju normu na ovaj ili onaj nacin. Tako i danas ne treba po dvije da izlaze na Anitu, ta ima stravican pregled igre, em moze sama do kraja, em u svakom trenutku moze najstrasniju asistenciju da nadje.

            Vec me drma trema iako ne ocekujem previse, kad ce 17h
            sigpic

            Comment


            • Dobice bre Crnogorke , kakve crne Norvezanke
              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

              Comment


              • Ma ja, Norvezanke nemaju pojma, samo sve zivo osvajaju onako na lijepe oci

                Kakav bi podvig bio da ih dobijemo, no niko nije nezadovoljan ni sa srebrom, ta dubina koju imaju uz strasnog golmana ce bojim se biti presudna

                Odlican rukomet za trece mjesto, koliko golova, ovo je bas neocekivano. Anita i nije u igri zadnjih 10-ak minuta ali proigrala Tomori, nezaustavljiva u ovim momentima
                sigpic

                Comment


                • Odbrana nam je toliko kriminalna danas da to nije normalno, izgleda da danas vracamo za sve sto nas je htelo u prethodnim utakmicama, primiti 21 gol za jedno poluvreme je totalna katastrofa. Mislim da su nam golmani imali 5% odbrana.. kao i da nemamo odbranu. Na svu srecu nisu ni Madjarice mnogo bolje u odbrani pa drzimo koliko-toliko prikljucak, videcemo dokle ce to moci ako ubrzo ne popravimo stvari u odbrani.

                  Sto se tice finala, mislim da imaju sanse Crnogorke, i to sasvim zadovoljavajuce, kao sto rece Ceca, nisu one vanzemaljke, mogu se dobiti, samo se treba dosta stvari poklopiti, ali ako neko moze da ih dobije, to su Crnogorke. Nadam se da ce uspeti da prekinu njihovu dominaciju.

                  Edit: Pop-Lazic i Krpez bi motkom terao iz reprezentacije.

                  Comment


                  • Posle onakvih utakmica juce ocekivano je da gard padne, ne igraju ni Madjarice dobro odbranu, daleko je to od njihovog nivoa, mada one osciliraju dosta na cijelom prvenstvu.

                    Bas je ogromna razlika izmedju Rajovic i Pop-Lazic. A Krpez je krajnje neinteligentna, spora je i samim tim tehnicarke odma to iskoriste i dodju do 2 minuta
                    sigpic

                    Comment


                    • Au kako luda utakmica, dobro se izvukose. Sad samo faul praviti i produzeci su tu. Krpez zicer masi, potom i Ognjenovic ali se izvlace na kraju
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by Vladan View Post
                        Bas je ogromna razlika izmedju Rajovic i Pop-Lazic. A Krpez je krajnje neinteligentna, spora je i samim tim tehnicarke odma to iskoriste i dodju do 2 minuta
                        Nebo i zemlja. Krpez je totalno promasila profesiju, ja u zivotu nisam video da neko onoliko nema pojma s rukometom, unistila nas je opet danas, da makar zna da bije kako treba, ne zna ni to, totalna cepanka. Jos moram ovog Strajnica da slusam svaku utakmicu, jos jedan primer promasene profesije.

                        Izvukosmo produzetke, to je premija za prikazanu igru. Ajde sad majku mu, uzmite tu bronzu

                        Comment


                        • Filipovicka, sreco moja <3
                          It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                          Comment


                          • Popovic inicirala preokret
                            sigpic

                            Comment


                            • To je to
                              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                              Comment


                              • Kako se izglupirase, na citavom turniru dosta tehnickih gresaka ali u zadnjih par minuta ih je previse. Razumljiv je i umor i pad koncentracije ali da prave tako naivne greske je ipak previse.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X