Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opste rukometne diskusije

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • U svakoj utakmici imamo faze kad u napadu nemamo predstavu sta da radimo...tu krecu da se redjaju najobicnije greske pri dodavanju, pa ponekad pomislim da se radi o amaterkama

    Sto manje izgubljenih lopti, Damnjanovic ubedljivo vodi po tom pitanju, njoj samo da se namesti lopta za sut, bez da dodaje nekom hahahah


    Levo krilo nam je odlicno sa Svetlanom Ognjenovic, ali se na desnom ne zna koja je gora, da li Krpez da li Milosevic...Krpez je dobra za odbranu, mala bije, dobija i iskljucenja dosta, ali ne moze lako da se prodje pored nje. Damnjanovicka takodje kida u odbrani tu zaista moram da je pohvalim.

    Andrea Lekic nikako ne pruza partije koje vidjamo u Djeru...jednostavno nije to ona devojka koja je proglasena za 4 najbolju rukometasicu prosle sezone.

    O Katarini ne treba previse trositi reci...TA ZENA JE FENOMENALNA!!!
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by p4p1 View Post
      Oljice, neka uzmu tebe za desno krilo, povecace nam se sanse za finale.
      Pa pazi, najbolja sam bila na desnom krilu, niko mi nije mogao ništa... doduše u školskoj ekipi.
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Svaka cast komshije najvece sam sretan sta ste posalijli one Francuzinke sa prvim letom u Francuskoj ) Pozdrav iz Makedonija

        Comment


        • Svaka cast devojkama , vanserijski uspeh , Vlatko sledece ove tvoje krsne Lovcenke
          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

          Comment


          • Pored golmana, Ognjenovicka i Rajovicka kidaju, Rajovic je izmislila pivota za Pop-Lazic. Sto se Lekic i Damjanovic tice, tu bih povukao paralelu sa nasim muskim timom, sa Vujinom i Ilicem, vise se od njih ocekuje, ali glupo je kritikovati bilo koga posle istorijskog uspeha, pa mi smo sa jednom pobedom bili srecni, ko je smeo da se usudi da pomisli da bi mi mogli do polu-finala.. ludilo Sta znaci domaci teren! Mozemo sa svim reprezentacijama da se nosimo sada, ali mislim da je ipak smesno govoriti da smo mi neki favoriti protiv Crnogorki (neko rece to na tv-u), ipak su one sila i stvarno bi bio neverovatan podvig ako bi usli u finale. Sta god uradile, zasluzuju samo reci hvale nase devojke, stvarno se nisam nadao ovako velikom uspehu

            Originally posted by miloolja View Post
            Pa pazi, najbolja sam bila na desnom krilu, niko mi nije mogao ništa... doduše u školskoj ekipi.
            To te vec cini i vise nego kvalifikovanom za tu poziciju.
            Last edited by p4p1; 13-12-12, 19:01.

            Comment


            • e tako...karte za 1/2 finale narucene...nadam se istom scenariju kao iz januara
              sigpic

              Comment


              • sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Originally posted by Heartbreak View Post
                  e tako...karte za 1/2 finale narucene...nadam se istom scenariju kao iz januara
                  Ш'о си будала?

                  Улазимо за џабе опуштено.
                  Arise, Serbia!
                  You fell asleep long ago,
                  And have lain in the dark.
                  Now wake up
                  And rouse the Serbs!


                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by Uros94 View Post
                    Ш'о си будала?

                    Улазимо за џабе опуштено.
                    Jel me zezas da moze??? Pa pazi u januaru se ulazilo za dz sve do polufinala i okrsaja sa Hrvatskom, tad se trazila i karta vise

                    Ne bih bas da rizikujem...moram da ih gledam protiv Crne Gore
                    sigpic

                    Comment


                    • Crnogorska zeleznica obezbedila besplatan prevoz navijcima za Bg.

                      Verovatno su svi uzeli karte u jednom smeru kao sto i obicno rade
                      Last edited by Heartbreak; 15-12-12, 01:08.
                      sigpic

                      Comment


                      • Sta pocini Damjanovic

                        Comment


                        • Nije valjda da niko ne gleda ovo
                          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                          Comment


                          • Majko mila sta one rade, ovoj ispada lopta, ova je baca u aut Ovom igra pa Pop-Lazic

                            Comment


                            • Previše, previše izgubljenih lopti.
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Useri se bre Knezevicka, ne moze da promasi nista Gotovo je ovo.. nema veze, svaka cast devojkama na istorijskom uspehu, samo reci hvale za sve sto su prikazale, ogroman uspeh je napravljen i svaka cast

                                Edit: Nije gotovo ajmoooooooo sad

                                E sad je gotovo, cestitke Crnogorkama.
                                Last edited by p4p1; 15-12-12, 17:31.

                                Comment

                                Working...
                                X