Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opste rukometne diskusije

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by te-ko92 View Post
    sta treba da se desi da mi budemo drugi i da odemo na 0I? El dosta da mi pobedimo alzir sa 2 i vise razlike i da spanija dobije poljsku?
    U slučaju da Španija dobije Poljsku sa 1 golom razlike, nama treba pobeda od 4 gola razlike protiv Alžira... U slučaju da mi pobedimo sa 3 gola razlike , onda ćemo imati istu gol razliku kao i Poljaci, i onda ne znam šta se gleda još...
    IO NON RUBO IL CAMPIONATO
    ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
    C'E SOLO L'INTER

    Comment


    • pa valjda ce spanija dobije vise poljsku,ali i mi treba ovaj alzir da dobijemo 5,6 razlike najmanje.. jer su losi,a i ova njihova 3-3 odbrana je busna.. tako da samo panci da dobiju i mi odosmo na OI

      Comment


      • Kvalifikacijske grupe za Europsko u Danskoj 2014.

        Grupa 1: Španija, Makedonija, Portugal, kvalifikant
        Grupa 2: Njemačka, Češka, Crna Gora, kval.
        Grupa 3: Francuska, Norveška, Litvanija, kval.
        Grupa 4: Hrvatska, Mađarska, Slovačka, kval.
        Grupa 5: Poljska, Švedska, Holandija, kval.
        Grupa 6: Island, Slovenija, Bjelorusija, kval.
        Grupa 7: Srbija, Austrija, Rusija, Bosna i Hercegovina

        Bit ce zanimljivo u grupi 7
        TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

        "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

        LFC:18+5=THE GREATEST

        Comment


        • Srbija opet domacin, cestitke http://balkan-sport.net/2012/06/ehf-...zene-u-srbiji/

          Comment


          • Sastavi grupa na SP sledeće godine u Španiji:

            Grupa A (Granoljers): Francuska, Nemačka, Argentina, Tunis, Crna Gora i Brazil.
            Grupa B (Sevilja): Danska, Makedonija, Island, Katar, Rusija i Australija.
            Grupa C (Saragosa): Srbija, Slovenija, Poljska, Koreja, Belorusija i Saudijska Arabija.
            Grupa D (Madrid): Španija, Hrvatska, Madjarska, Alzir, Egipat i Čile.
            sigpic
            http://www.youtube.com/watch?v=yOzFjbiH4mk

            Comment


            • Slovenci i Poljaci ce biti nezgodni, mada ocekujem da ostvarimo u prvoj fazi 4 pobede minimum.Bio bih zadovoljan sam plasmanom u prvih osam.Ako nista drugo dobili smo skoro najlaksu mogucu grupu, jos samo da su Argentinci umesto Poljaka komirao bi se od smeha.
              Drugu fazu cu komentarisati kada dodje vreme.

              Comment


              • Protiv Francuza i Njemaca nema sto da se trazi, protiv ostalih se moze igrat' ali opet Tunis i Brazil su najjaci iz svojih sesira, los zrijeb
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by Vladan View Post
                  Protiv Francuza i Njemaca nema sto da se trazi, protiv ostalih se moze igrat' ali opet Tunis i Brazil su najjaci iz svojih sesira, los zrijeb
                  Ja ipak mislim da Crna Gora može da se nosi sa Njemačkom. Cijenim da su kvalitetniji od BiH koja je Njemačku skoro dobila sa 9 golova razlike i mislim da Crna Gora itekako ima šanse protiv Nijemaca. Francuzi su već druga priča.
                  sigpic
                  Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                  don't support us when we win."

                  Comment


                  • Po meni Srbija nije dobila najlaksu grupu jer je Bjelorusija sa Siarhei Rutenka-om dobra reprezentacija, jos uvijek nezgodni Koreanci, tako da Srbi moraju bez nekog potcijenjivanja ulaziti u utakmice. Slusao sam neki dan Momira Ilica koji je rekao da ova reprezentacija Srbije je gotovo izbacila iz sebe to potcijenjivanje.

                    Samo realnost je da su jaci od svih u grupi, mozda Slovenci naprave probleme jer su super brzi za jugoslovenske repke, ali su zato imaju gubitnicki mentalite koji ih je dosta kostao u zadnjim godinama.

                    Comment


                    • Devojke za malo da ostvare nerešen rezultat protiv Norvežanki (evropske prvakinje) u prvom meču EP. Na kraju 28:26. Šteta.
                      Mnogo su bolje igrale u drugom poluvremenu. U četvrtak protiv Ukrajine, a u grupi je još i Češka.
                      Inače EP za žene igra se u Srbiji, a paored beogradske Arene, mečevi se igraju u novosadskom Spensu, vršačkom Milenijumu i niškom Čairu.

                      http://www.ehf-euro.com/Women-s-EHF-...l#.UL5ixOT3i9Q
                      Last edited by miloolja; 06-12-12, 22:12.
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Ženska rukometna reprezentacija danas je pobedila Ukrajnu 25:23.
                        U solidnoj, pre svega angažovanoj igri, dominirala naša golmanka Katarina Tomašević.
                        Srbija u trećem kolu igra sa selekcijom Češke, a rezultat tog meča neće bitnije promeniti stvari u grupi, pošto dalje idu Srbija, Norveška i Češka i ukrštaju se u novoj rundi sa Švedskom, Danskom i Francuskom.
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Niko ne prati evropsko?
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by Vladan View Post
                            Niko ne prati evropsko?
                            Pratim ja Ali izgleda da na zene niko paznju ne obraca
                            sigpic

                            Comment


                            • Pratim ja ove nase po rezultatima, kako stvari stoje pada i Svedska
                              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                              Comment


                              • Kakva glupost... vodile sa 5 golova razlike 4 min pre kraja, a završilo se 23:23.
                                Doduše u prvom je bilo i 7:2 za Šveđanke.
                                Šteta.

                                http://www.ehf-euro.com/Women-s-EHF-...l#.UMZINuT3i9R

                                Last edited by miloolja; 10-12-12, 20:41.
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X