Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opste rukometne diskusije

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Objavljen spisak naseg tima :

    Golmani: Darko Stanić, Dragan Marjanac, Strahinja Milić

    Leva krila: Ivan Nikčević, Dobrivoje Marković, Jozef Holpert

    Pivotmeni: Rastko Stojković, Alem Toskić, Bojan Beljanski

    Desna krila: Rajko Prodanović, Milan Đukić, Slobodan Pavić, Miloš Kostadinović

    Levi bekovi: Momir Ilić, Žarko Šešum, Nenad Vučković, Momir Rnić, David Rašić, Damir Ćurković

    Centralni bekovi: Nikola Manojlović, Petar Nenadić, Mladen Bojinović, Dalibor Čutura, Luka Mitrović, Nemanja Pribak

    Desni bekovi: Marko Vujin, Ivan Stanković, Vukašin Rajković

    Evropsko prvenstvo biće održano od 15. do 29. januara u Beogradu, Vršcu, Novom Sadu i Nišu.
    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

    Comment


    • Sastavi svi reprezentacija koje ce nastupati na EP u Srbiji. Ovdje

      Comment




      • Ugasis i federaciju i sport i sve. Nikad nece jos jedan da se rodi.

        Comment


        • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post


          Ugasis i federaciju i sport i sve. Nikad nece jos jedan da se rodi.
          Ne bih se ja salio ni sa Hansenom...decko 24 godine... Ali jeste doktor Ivano...i dobar je lik
          sigpic

          http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

          Comment


          • Prema IHF-u najbolji pet igraca na svijetu

            1. Mikkel Hansen 31%
            2. Filip Jicha 21%
            3. Nikola Karabatic 19%
            4. Luc Abalo 19%
            5.Therry Omeyer 10%


            Hajd Hansen najvise osvojio prvo mjesto zbog zlata njegove repke, mada on meni nikad nece biti ispred Karabatica. Samo po kojem je kriteriju izabran Omeyer, ako je vec trebao biti neki golman u prvih pet onda je to Danijel Saric nije sto je clan reprezentacije BiH vec zato sto je najzasluzniji sto je Barceloni donijeo titulu prvaka Europe i titulu sampiona Spanije.

            Dosta pokvare poredak navijaci koji glasaju, a vecina ih i ne gledaju rukomet osim na EP ili SP.

            Comment


            • Juce je odigran finalni mec u Copa del rej, Atletiko Madrid je savladao Barcelonu sa 37:31, za MVP finalnog meca je proglasen Filip Lazarov



              http://www.ekipa.mk/News.aspx?newsId=6383

              Comment


              • Ne znam u koju temu da pisem i da li neko gleda utakmicu,ali pitam se gde je nasa odbrana sa EP-a?Zadnjih 6-7 napada nismo odbranili
                sigpic
                http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                Comment


                • Malo sudije gledaju kroz prste Spancima,ali odbrana je veoma losa bas.
                  Dreams are coming true.


                  Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                  Comment


                  • Ovo je tema valjda za ovde http://www.sportklub.info/forum/thre...792#post723792

                    Pali smo, što je bilo i očekivano...
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • ma nema nista od ovoga... cim smo izasli iz bg-a, pisi propalo...

                      Comment


                      • Originally posted by carter985 View Post
                        ma nema nista od ovoga... cim smo izasli iz bg-a, pisi propalo...
                        Takvi smo mi Srbi,kad ide podrzavamo,kad ne ide kukamo i pljujemo...
                        Jedan je Obradovic Zarko!

                        Comment


                        • Ma budimo realni malo.Da nije bilo prvenstva u Srbiji,nikad mi nebi ni kvalifikacije videli.Mi neznamo da imamo dva igraca na krilu.4 kontre smo upropastili tj dali poljacima u ruke,a koliko smo spori necu ni da pisem.
                          Spanija ako pobedi poljake gol razlike-mi moramo Alzir sa 4 gola-mada cisto sumljam da mozemo i sa gol razlike,pogotovo sto igramo prvi.
                          Kada nismo bili sposobni da pobedimo dance u finalu-mozda nam i nije mesto na OI da se blamiramo.Na kraju naravno da cu opet da budem pored PC-a i navijati za nase,ali bice izrazito tesko.

                          Comment


                          • Zašto nam nije mesto na OI? To je san svakog sportiste u karijeri, a gledajući Poljake danas, ništa nisu više zaslužili od nas. Šteta te nismo to znali da iskoristimo.
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • sta treba da se desi da mi budemo drugi i da odemo na 0I? El dosta da mi pobedimo alzir sa 2 i vise razlike i da spanija dobije poljsku?

                              Comment


                              • Baš tako.
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X