Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opste rukometne diskusije

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mozemo izvuci remi protiv Danaca,a Poljake i Slovake mozemo lako dobiti,mada imam utisak da ce nas Slovaci vise namuciti no Poljaci....Potrebno je dobro startovati,ne znam protiv koga igramo prvu,valjalo bi sa Slovacima.Ako se ukrstamo sa B grupom ondda mozemo do medalje ;)
    sigpic
    http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

    Comment


    • Ako sam ja dobro skontao sa ovog http://www.eurohandball.com/article/...Match+Schedule
      vi igrate prvu sa Poljacima.

      Comment


      • Evo jakosni grupa za Ligu šampiona za sezonu 2011/2012 i grupe za kvalifikacije kao i wildcard turnir LŠ.
        http://img18.imageshack.us/img18/9501/ldraft.png
        Nije Partizan bas imao srece da uletili u ovu drugu grupu imali bi bas velike sanse ali ovako su im sad malo manje. Zaporožje je jedno vrijeme bio jaci od Ukrajinske repke, za ove austrijance prvi put cujem tako da ne znam(znam za Wintertur) a za Porto isto bas ne znam mnogo ali je Partizan izgubio od Benfice koja je bila 3. u portugalu.
        Bosna se nalizi u 5. jakosnoj grupi i uz dobar zrijeb može ponovo među 16.

        Comment


        • Tek poslednji meč igramo sa Slovacima 19. januara... Prvo sa Poljacima na otvaranju 15. pa sa Dancima 2 dana kasnije.

          Što se tiče ukrštanja grupa, ukrštamo se sa B grupom i moramo biti zadovoljni... Mnogo će zavisiti ovaj prvi meč protiv Poljske. I zbog psihe jer je to uvodni meč a i zbog bodova jer su Danci sigurni u polufinalu a to 2. mesto odlučujemo najverovatnije mi i Poljaci... Nemce i Šveđane otpisujem jer smo bolji od njih na našem terenu.
          IO NON RUBO IL CAMPIONATO
          ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
          C'E SOLO L'INTER

          Comment


          • Sve je to jedno,mi mozemo bukvalno svakog dobiti kod nas,uveren sam,ali to nije kvalitet vec trenutni momenat i moze nam se desiti da izgubimo odmah sledecu od nekog autsajdera.Dakle nemamo kvalitet da igramo u kontinuitetu celo prvenstvo a utakmica je dosta i to je nesto sto me najvise plasi.Jer ako hocemo u SF moramo dobiti minimum 3 od sledecih 4 protivnika(predpostavljam)anska,Poljska,Svedska,Nemacka.Ici ce tesko ali ja se nadam najboljem
            sigpic
            http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

            Comment


            • Nas najveci problem je pivot.Jos veci problem su invalidi poput Curkovica i Vuckovica koji mogu da nas s**** skroz.
              Ocekujem sudije na nasoj strani i da nam na kraju ne sviraju iskljucenja od 2 minuta.

              Comment


              • Taj Curkovic tuce sve redom, koliko puta samo dobije iskljucenje bez ikakvog razloga isti kao i Kojic...
                Imamo dobre bekove....i tu treba bazirati igru, Vujin ima sutinu da moze precku da polomi voleo bih da Sesum bude u formi, takodje ocekujem mnogo od Rnica decko ima sjajne predispozicije i jako dobar skok sut......e sada pivot tu stvarno se znam mislim da se onaj lik zove Stojkovic onaj debeli ali nije on meni dovoljno dobar a Toskic nije u dobroj formi vec godinama, ne znam stvarno, mada svi igraju sada taj brzi rukomet, odmah sa centra krece se u napad i zavrsava se sutevima sa beka ili proigravanjem na krilu, brzi centar tako se valjda zove to sto nama Danci stalno rade....mislim da smo na proslom prevenstvu bili dosta losi sa krila nije islo nikako Markovic nije ni dobijao lopte....Videcemo realno je da smo po kvalitetu drugi u grupi mada mogu ti poljaci biti dosta opasni ali ipak imacemo i mi jednom sudije na nasoj strani.....
                There's something wrong with me chemically
                Something wrong with me inherently
                The wrong mix in the wrong genes
                I reached the wrong ends by the wrong means
                It was the wrong plan
                In the wrong hands
                With the wrong theory for the wrong man
                The wrong lies, on the wrong vibes
                The wrong questions with the wrong replies

                Comment


                • Nikcevic je protiv Hrvata imao perfektnu realizaciju ako se ne varam 7/7,a na prvenstvu smo jedna od reprezentacija koja su najmanje koristila krila.OK,u redu,brzi centar ali ne moze to bas uvek,a treba imati raznovrsnosti u napadu.Jer,svi znaju od koga treba da se paze,od Vujina i Ilica.Centra nemamo,Stojkovic je dobar,ali rekoh Nikolic je nezamenljiv,i steta sto je dosao u sukob sa Seadom,on je mogao da igra jos uvek na vrhunskom nivou.Treba za ovo prvenstvo i Andjelkovic da bude spreman,i onda imamo stvarno vrh bekovsku liniju,imamo i brza krila,krila koja dobro trce kontre,pivot nam fali ali to se da nadoknaditi.Nadam se da ce Vukovic sve to lepo da upakuje a i imacemo sudije(sad pa ko zna kad ),samo da nasi ne izgore u zelji.A ako se ne varam nije iskljuceno ni da Zikica Milosavljevic ponovo obuce dres nacionalnog tima.
                  sigpic
                  http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                  Comment


                  • Nikcevic je taj mec protiv Hrvata odigrao fantasticno, e kad bi taj model igre koristili al dobro.....Nikolic je "cale" za Toskica i Stojkovica ako cemo iskreno, a Gosn Sead Ahmetagic ( tako se valjda preziva, zaboravio sam jer mi je totalno nebitan lik)
                    je unistio do tada dosta dobru koncepciju igre koju je Cvetkovic bio nametnuo, igrali smo i brzi centar i krila smo dosta vise koristili, medjutim gosn Sead je to sve pokvario ne kazem da omalovazavam njegov rad u Nemackoj ali ipak usporavanje nase igre nas je mnogo kostalo delovali smo bezidejno.....
                    Vukovic je velik strateg i kao sto kazes on ce to sve lepo spakovati pa cak i taj "nedostatak" pivota, jednostavno rukomet je danas takav da se mora igrati brzo i raznovrsno, Danci su po meni super primer, to sve puca kada oni igraju....
                    Sve te bolje ekipe znaju da je nas najveci adut bekovska igra i onda postave odbranu 5-1, igra se flaster ili na Ilicu ili na Vujinu i onda je za nas mnogo teze....
                    Mnogo vise moramo koristiti krila koja se sjajno krecu i postavljaju i veoma su brzi...
                    O igranju sa igracem vise mora to bolje, koliko puta smo samo primali gol ili 2 sa igracem vise....
                    There's something wrong with me chemically
                    Something wrong with me inherently
                    The wrong mix in the wrong genes
                    I reached the wrong ends by the wrong means
                    It was the wrong plan
                    In the wrong hands
                    With the wrong theory for the wrong man
                    The wrong lies, on the wrong vibes
                    The wrong questions with the wrong replies

                    Comment


                    • Ne znam, Vuković po meni i nije neki strateg ali ajde kad je tu već na mestu selektora da probamo nešto da uradimo i sa njim...

                      A realno po kvalitetu i Poljaci su bolji od nas, Dance da ne računam. Ali domaći teren je domaći teren tako da možemo da budemo prezadovoljni što smo izbegli Francuze iz 1. šešira i što smo dobili Poljake jer imamo šansi u Beogradu.
                      IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                      ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                      C'E SOLO L'INTER

                      Comment


                      • Verovao sam u Vukovica kada smo prosli Cehe bez Momira Ilica.Mislio sam da on moze doneti nesto dobro reprezentaciji posle tog dvomeca.Posle poraza od Rumuna vise u to ne verujem.Cisto sumnjam da mozemo boljeg selektora od njega da nadjemo koji nam moze unaprediti igru.Jovica Cvetkovic nam je bio dzekpot.Bilo mi je krivo sto je otisao nakon sto je osvojio Mediteranske Igre sa rukometnom selekcijom.

                        Comment


                        • Pobedili sinoć Norvežane u Pioniru 31:26...

                          Srbija je odlično otvorila utakmicu sa Skandinavcima. "Orlovi" su poveli sa 10:3 i rutinski održali prednost do kraja meča. Ivan Stanković bio je najefikasniji sa šest golova, po pet su dali Ivan Nikčević i Žarko Šešum. Sjajan je bio i golmanski tandem Dragan Marjanac - Strahinja Milić.
                          B reprezentacija izgubila od Slovenije...

                          U prvoj utakmici turnira Slovenija je savladala B tim Srbije sa 32:24 (16:11). Gašper Marguč je postigao sedam golova, dok je golman Primož Prošt sakupio 21 odbranu. U B timu Srbije po četiri gola postigli su Holpert, Zelenović i Đukić.
                          Nastavak danas...

                          "Trofej Srbije" seli se u Novi Sad. U četvrtak su na programu dueli drugog kola: Srbija B - Norveška (18:00) i Srbija - Slovenija (20:00). Treće kolo igraće se u petak.
                          IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                          ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                          C'E SOLO L'INTER

                          Comment


                          • Smjernice Seha lige ili Regionalne lige(preuzeto sa hrsport.net)

                            Neke od osnovnih smjernica SEHA lige, ili Regionalne lige, su te da svaki klub koji nastupa u njoj mora imati budžet od najmanje milijun eura te dvoranu s podlogom kakva se koristi za igranje utakmica Lige prvaka.

                            Nadalje, Liga bi trebala imati 22 kola, a četiri najbolje ekipe će po završetku natjecanja igrati razigravanje, takozvani Final Four. Završni turnir igrat će se u Sarajevu 2012. godine. Bez obzira na poredak, ni jedna ekipa neće kroz Regionalnu ligu dobivati pravo sudjelovanja u natjecanjima EHF-a, a od ekipa se očekuje da u svojim domaćim prvenstvima odigraju završno natjecanje.

                            Comment


                            • I trecu godinu za redom final4 rukometne lige šampiona ce se igrati u Kelnu.
                              http://www.eurohandball.com/article/14017

                              Comment


                              • 27.6. izvlačenje za kvalifikacije za ligu prvaka(muškarci) a 28.6. izvlačenje grupa lige šampiona.
                                Evo promjenjeni jakosni grupa za grupnu fazu i za kvalifikacije http://cms.eurohandball.com/PortalDa...t_21062011.pdf Partizan se nalazi u 3. i ako sam dobro preveo protivnici Partizana su Hafnafjordu, AEK I Dinamo Minsk što je odlična vijest. Valjda sam dobro preveo
                                Therefore the best ranked teams – IK Sävehof (SWE), HC Metalurg (MKD) and Tatran Presov (SVK) – can only meet the lowest ranked teams – FC Porto Vitalis (POR), Besiktas JK (TUR) and Maccabi Srugo Rishon Lezion (ISR) – in the semi-final, as well as teams from Pot 2 – AEK Athens (GRE), FH Hafnarfjördur (ISL) and Dinamo Minsk (BLR) – will meet a team from Pot 3 – Haslum HK (NOR), aon Fivers (AUT) and RK Partizan Beograd (SRB).

                                There will also be a separate draw to determine the home right of these three tournaments, which will be played on 03/04 September 2011.
                                Evo i za wild card turnir parova http://www.ehfcl.com/2010-11/article...ard+Tournament

                                Zaboravio sam objasniti da ako Partizan svog protivnika(AEK Athens (GRE), FH Hafnarfjördur (ISL) and Dinamo Minsk (BLR))pobijedi igrace sa jednim od pobjednika iz 1. i 4. grupe.
                                Last edited by danijelkr; 22-06-11, 18:11.

                                Comment

                                Working...
                                X