Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opste rukometne diskusije

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ja zaboravio da ne moze te

    Evo jedna vijest iz Bundeslige Enid Tahirović proglašen najboljim golmanom u ligi, a ko ne zna on je trener golmana bio u reprezentaciji BiH do prije nekoliko mjeseci, normalno selektoru nije sada trebao.

    Comment


    • Prvi sesir moze bilo ko, samo da ne padnemo sa Dancima.Ne bih zeleo da nas oni uniste na nasem terenu.Dosta su nas ovih godina pobedjivali.Ispunili su oni kvotu za to odavno.
      a Madjarima zelim sve najgore.

      Comment


      • Danci drugi sesir....Oni nam nikako ne bi odgovarali.A i sa Hrvatima ne mozemo da igramo,oni igraju u Vrscu

        Samo Dance i Francuze da izbegnemo,to je bitno
        sigpic
        http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

        Comment


        • Steta sto ne igra Srbija u Nisu, kad igraju u Nisu, retko kad gube

          EHF nije dozvolio, inace svi su hteli

          Comment


          • ufff sa Hrvatima bi to bilo zestoko....samo da ne bude nekih gluposti pa da nas jos i diskvalifikuju, sto za nas to nista nije cudno....vise bi vole Francuze nego Dance, ne leze nam Danci nikako......
            There's something wrong with me chemically
            Something wrong with me inherently
            The wrong mix in the wrong genes
            I reached the wrong ends by the wrong means
            It was the wrong plan
            In the wrong hands
            With the wrong theory for the wrong man
            The wrong lies, on the wrong vibes
            The wrong questions with the wrong replies

            Comment


            • Počinje SEHA rukometna liga

              Regionalna SEHA liga (South East Handball Asociation) okupiće 12 rukometnih ekipa iz šest država - BiH, Makedonije, Hrvatske, Srbije, Crne Gore i Slovačke.



              Žrebom za narednu sezonu, koji je odražan u beogradskom hotelu Holidej in, okončana je dvogodišnja priča o formiranuju lige koja će okupiti klubove sa prostora bivše Jugoslavije plus

              U SEHA ligi će učestvovati: Borac (Banja Luka), Bosna (Sarajevo), Kroacija Osiguranje (Zagreb), Crvena zvezda (Beograd), Izviđjač (Ljubuško), Lovćen (Cetinje), Metalurg (Skoplje), Nekse (Našice), Partizan (Beograd), Tatran (Prešov), Vardar (Skoplje), Sutjeska (Nikšić).

              Predsednik lige Sandi Šola istakao je da je prošlo dve godine od kada su se predstavnici klubova prviput sastali da razgovaraju o zajedničkom takmičenju.

              "Ovim žrebom se završava jedna priča i počinje nova. Nadam se da će nam se u narednim godinama pridružiti ekipe iz Slovenije, Mađarske, Poljske i Italije. Želimo da razvijamo rukomet i da ovim atraktivnim takmičenjem pomognemo jedni drugima", rekao je Šola.

              Komesar za takmičenje Dragan Načevski naglasio je da će SEHA liga biti 'liga šampiona' po vrhunskim učesnicima, koji podrazumevaju i najbolje sudije i delegate utakmica.

              "Biće to liga za primer. Klubovi će tražiti da igraju u njoj", zaključio je Načevski.

              U prvom kolu sastaće se: Borac - Vardar, Lovćen - Tatran, Crvena zvezda - Nekse, Kroacija - Partizan, Izviđač - Sutjeska, Metalurg - Bosna.

              Liga počinje 10. septebra, a posle 22 kola igraće se "fajnal-for".


              http://www.b92.net/news/pics/2011/06...94201_orig.jpg
              IO NON RUBO IL CAMPIONATO
              ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
              C'E SOLO L'INTER

              Comment


              • Baš napokon, toliko je bilo prica hoce nece pojedini klubovi. Kako sam ja cuo liga ce se zvati po jednoj banci i zato iz Poljske nisu klubovi članovi ove lige jer te banke nema u poljskoj, a izgleda Slovencima malo stid sa nama da igraju. "Biće to liga za primer. Klubovi će tražiti da igraju u njoj", zaključio je Načevski. samo da ne bude ko prvi put kad se nije odigralo ni prvo kompletno kolo.
                Po meni glavni favorit je Zagreb oni nece imati konkurente. Ekipe iz BiH Bosna je jedina sa Zagrebom ove godine bila među 16 u LŠ i bit ce jaki i ove sezone, Borac najavljuje povratak bivši igraca i ako im to uspije bice fina ekipica, a Izviđač Ljubuški(i tako se piše a ne Ljubuško) isto najavljuje velika pojačanja jer zadnji nekoliko godina su se oslonili na svoju akademiju i nisu imali bas uspjeha. Od ostali Tatran bio drugi u Mađarskoj ligi jer su prejaki za Slovačku,Metalurg, Partizan su kvalitetne ekipe.

                Comment


                • Originally posted by dusan1610 View Post
                  Steta sto ne igra Srbija u Nisu, kad igraju u Nisu, retko kad gube

                  EHF nije dozvolio, inace svi su hteli
                  Sta ces, izgleda da preferiraju pozoriste nego ''zivu'' atmosferu.

                  A sto se tice regionalne lige valjda Partizan moze da na kraju lige zavrsi u gornjoj polovini tabele.Sve vise od toga predstavljao bi podvig.

                  Comment


                  • Kako ce extra da izgleda renovirana Hala Cair, a i stadion

                    Samo steta pa se retko kad odrzavaju neke vaznije utakmice u Cairu, secam se kad sam bio da gledam Kup Radivoja Koraca, a o fudbalu da ne pricam

                    Mora malo da se ozivi Nis, ipak je treci grad po velicini u Srbiji

                    Comment


                    • Za sad je dobro, Slovačku sam i priželjkivao iz 4. šešira
                      IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                      ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                      C'E SOLO L'INTER

                      Comment


                      • Slovaci,dobro smo startovali

                        Ceska,Makedonija u B grupi,dobro prosli Makedonci
                        Spanija,Madjarska i Rusija,bice tu klanja,a Hrvati sa Slovencima i Islandom,paklena grupa,jos kad bi im se Danci namestili u toj grupi bilo bi odlicno
                        sigpic
                        http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                        Comment


                        • Nimalo sreće u 2. šeširu, Danska nažalost a dobro je što smo izbegli Francuze iz 1. ali opet najbolja bi bila Nemačka

                          Grupa A:
                          Poljska
                          Danska
                          Srbija
                          Slovačka
                          IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                          ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                          C'E SOLO L'INTER

                          Comment


                          • Jedino sto je lose je sto smo sa Dancima u grupi.Realno imamo otvoren put do polufinala i bice neuspeh ako ne prodjemo na svom terenu.
                            Grupa B je najlaksa od svih.Taman na sledecem sampionatu da se revansiramo Svedjanima,Poljacima i Norvezanima.
                            A i drago mi je sto cu u Novom Sadu gledati dve od najjacih selekcija u evropi, a pod time mislim Spaniju i Francusku.

                            Grupa A: Poljska, Danska, Srbija, Slovačka
                            Grupa B: Nemačka, Švedska, Češka, Makedonija
                            Grupa C: Francuska, Mađarska, Španija, Rusija
                            Grupa D: Hrvatska, Norveška, Island, Slovenija

                            Comment


                            • Jaooo opet ovi Danci....i onda opet ova neresiva enigma.... http://en.wikipedia.org/wiki/Mikkel_Hansen...
                              There's something wrong with me chemically
                              Something wrong with me inherently
                              The wrong mix in the wrong genes
                              I reached the wrong ends by the wrong means
                              It was the wrong plan
                              In the wrong hands
                              With the wrong theory for the wrong man
                              The wrong lies, on the wrong vibes
                              The wrong questions with the wrong replies

                              Comment


                              • Blaogo se tebi Maric91. Grupa D nekako najizjednačenija bice tu svega. GrupaA Dacha ako se ne varam gotovo pogodi grupu samo steta za ove Dance jer su bas snazni ali znali ste ih namuciti i sada domaci teren. Grupa B - Ovo je prilika Makedoncima da odu u drugu rundu jos blizina Srbije, gotovo domaci teren. Grupa C - i ovdje ce biti gutavo mislim da su Mađari ovdje najmanje dobra ekipa jer ne mogu reci najlošija ali i oni ce biti gotovo ko na domacem terenu.

                                Comment

                                Working...
                                X