Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opste rukometne diskusije

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bravo Danijele majstore

    Jos je i go dao
    TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

    "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

    LFC:18+5=THE GREATEST

    Comment


    • Evo kompletna statistika finala i pogledajte posebno učinak DANIJEL ŠARIĆ
      http://img690.imageshack.us/img690/580/staq.png
      Last edited by danijelkr; 29-05-11, 19:37.

      Comment


      • Izabrana je najbolja postava finalnog turnira i ona glasi:
        Golman: Danijel Šarić
        Lijevo krilo : Uwe Gensheimer
        Lijevi bek: Siarhei Rutenka
        Srednji bek ili Playmaker: Alberto Entrerrios Rodriguez
        Desni bek: Olafur Stefanson
        Desno krilo: Stefan Schroder
        Pivot: Jesper Noddesbo

        U najbolji 5 odbrana dvije pozicije za Danijela Šarića i to 1. i 3.

        Comment


        • Sutra je nastavak kvalifikacija za europsko prvenstvo koje će biti održano u Srbiji. Sutra Bosna i Hercegovina igra sa Mađarskom i mislim da cemo doziviti novu blamazu jer je prelose stanje u reprezentaciji. Crnogorci sutra igraju protiv Švedske i to je zadnji voz za Crnogorce ako zele da se prikljuce za prve dvije pozicije i ako dobiju teško ce u narednom mecu u Slovačkoj dobiti na njihovom terenu koji se igra 12.6.. Evo trenutno stanje u grupama gdje se nalaze ove dvije reprezentacije

          Bosna i Hercegovina poslije Mađarske igra protiv Makedonije i tu su nam male šanse a to bi za Makedonce znacilo jedan veliki korak ka europskom prvenstvu.

          Comment


          • Jucer Bosna i Hercegovina Mađarska 19:22 i veliki poraz Crnogoraca od Šveda 28:39. Loše pravo.
            Evo jedna nenormalna vijest
            Rukometni meč trajao 32 sata
            Bjeloruska rukometna federacija organizovala je meč u rekordnom trajanju od 32 sata povodom obilježavanja dana rukometa u toj zemlji.
            Mamutska utakmica u kojoj je učestvovalo više od 1.000 igrača iz Francuske, Rusije i Belorusije počela je u utorak u 14 sati, a završila se sljedećeg dana u 22.30.
            Rezultat meča takođe je bio nevjerovatan - 977:973.

            Comment


            • Originally posted by danijelkr View Post
              Bosna i Hercegovina poslije Mađarske igra protiv Makedonije i tu su nam male šanse a to bi za Makedonce znacilo jedan veliki korak ka europskom prvenstvu.
              Ma, gotovi ste 22-18 vodimo, ali mislim da mozemo i ubedljivije. ajdee

              Comment


              • Ja mislim da će na EP u Srbiji doći više od 2 000 Makedonaca da podrži Kirila i družinu
                IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                C'E SOLO L'INTER

                Comment


                • Pogotovo ako budu igrali u Cairu,tu im je bajblize

                  Nego kvale gotove???
                  sigpic
                  http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                  Comment


                  • Aha, i ovom priliko cestitak Makedoncima na prolasku dalje i nadam se da necete stati na tome.
                    Gledajuci krajnje plasmane, nije bilo iznenadjenja.Svi favoriti na papiru su prosli dalje.

                    Comment


                    • Originally posted by Igor Josifoski View Post
                      Ma, gotovi ste 22-18 vodimo, ali mislim da mozemo i ubedljivije. ajdee
                      Kakav nam sastav igra i koji vodi 25:19 kad pogledas nije loše, ali prije izvlačenja grupa ovo je grupa iz snova najlakši iz jakosni grupa su nam dosli i ja reko evo europskog napokon i onda hladan tuš prvo sraman poraz od Mađara i neriješeno protiv Makedonaca i onda je krenulo da puca po svim šavovima(svađa sa selektorom tri ponajbolja igraca Doborac, Toromanović i Terzić i do kraja kvali. nisu igrali). SRAMOTA

                      Makedonci su imali i bolji reprezentacija, nije ovo nama prvi put da igramo sa vama i tada ste više dojma ostavili na mene. Sretno na euru.

                      Comment


                      • Bas gledah ove grupe i stvarno nema iznenadjenja,najjace moguce prvenstvo ce biti a mi opet ima da kiksnemo i ne prodjemo grupu kao u Austriji....Videcemo sve nakon zreba,mislim da je on u sredu.
                        sigpic
                        http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                        Comment


                        • Originally posted by Dacha View Post
                          Bas gledah ove grupe i stvarno nema iznenadjenja,najjace moguce prvenstvo ce biti a mi opet ima da kiksnemo i ne prodjemo grupu kao u Austriji....Videcemo sve nakon zreba,mislim da je on u sredu.
                          Upravo tako. Sigurno ce biti prenos na ehftv, a evo sistem takmičenja kakav ce biti, male promjene
                          http://www.eurohandball.com/article/...Match+Schedule

                          Comment


                          • Ja vec rezervisao da idem na sve meceve u Cairu

                            Comment


                            • Glupo je sto nema 1/4 finala,to me je oduvek nerviralo na rukometnim prvenstvima.

                              A ovo sam upravo nasao

                              Belgrade - Serbia
                              Nis - FYR Macedonia
                              Novi Sad - Hungary
                              Vrsac - Croatia

                              Ove repke sigurno igraju u ovim gradovima ;)

                              Znachi Dule gledaces Makedonce ;)
                              sigpic
                              http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                              Comment


                              • Nadam se da ce Madjari da izvuku tesku grupu, pa da ce je barem neka od ekipa posteno nakantati.
                                Tako je i u odbojci.2007 su bila cetvrtfinala i odmah su sledece godine bila ukinuta.Ima toliko kvalitetnih selekcija da je prava steta kada vidis koliki potencijal imaju ekipe da igraju polufinale, one se bore za pozicije od 5-8 mesta.

                                Comment

                                Working...
                                X