Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opste rukometne diskusije

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Maric91 View Post
    Nazalost F4 Lige Sampiona ce moci da se pamti preko streamova, zato sto je Areni Sport bitniji nas cobanski fudbal u ciju regularnost svako sumnja.
    Bice prenosa na AS 2, a moci ce da gledaju samo oni koji placaju taj kanal.
    Steta, ali bar streamovi nece zezati ka kod fudbala.

    Osvajač Kupa pobjednika kupova je VfL Gummersbach oni su bili bolji od Tremblay en France u dvije utakmice 56:54(30:28---26:26)

    Comment


    • Ako se budem setio odgledacu drugi mec.
      Tog dana imam kolokvijum pa cu sve biti nesto pogubljen.A finale cu gledati da ne propustim.

      Comment


      • Rukometaši Kopenhagena u finalu prvenstva savladali su Bjeringbro Silkeborg rezultatom 30:21, a utakmica je odigrana pred nešto više od 36.000 gledaoca na fudbalskom stadionu Parken. sportsport.ba

        Comment


        • Od 10. septembra krece regionalna liga ovdje više

          Napokon dogovor, još da znamo ko ce igrati to bi bilo dobro.

          Comment


          • Sutra počinje 2. final4 lige šampione u Kelnu.



            Po meni finale Ciudad - Barcelona, mada Njemci nisu za podcijeniti ove sezoni po meni nisu bolji od Španaca ali sljedeće sezone sigurno ce jer velika kriza potresa špansku ligu i cak Ciudad je smanjio budžet za 30%, a 600000 € koji su dobijali od grada spalo je na 200000€, a bundesliga cvijeta.
            Last edited by danijelkr; 27-05-11, 20:28.

            Comment


            • Barselona prvi, a kako stvari stoje mozda sutra i gledamo spansko finale.
              Ima jos jedno celo poluvreme.

              Comment


              • Originally posted by Maric91 View Post
                Barselona prvi, a kako stvari stoje mozda sutra i gledamo spansko finale.
                Ima jos jedno celo poluvreme.
                Nisam gledao nijednu tekmu bio sam na utakmici Sarajeva. Drago mi je sto je ovak rasplet i danas ja pogodi obe utakmice(malo da se pohvalim)

                Last edited by danijelkr; 29-05-11, 09:33.

                Comment


                • Ne Kosovu. Da Andori

                  Na vanrednom, 11. kongresu EHF održanom u Kelnu, donijeta je odluka o odbijanju prijedloga Kosova za članstvo, dok je Rukometni savez Andore primljen u federaciju.

                  Comment


                  • Danijel a jel znaš možda kako je odigrao Šešum za Lowen?
                    IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                    ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                    C'E SOLO L'INTER

                    Comment


                    • Jucer nisam gledao nijednu utakmicu, ali evo vidim da je zabio 3 gola.

                      Comment


                      • OK, solidna realizacija...
                        IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                        ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                        C'E SOLO L'INTER

                        Comment


                        • Navijam da pobedi Sijudad Real, Barsi je dovoljna jedna Liga Sampiona.
                          Zanimljiv mi je podatak je da je Barselona osvojila najvise trofeja Lige Sampiona.Cak sedam puta.I poslednji je osvojila 2005 godine.

                          Comment


                          • Vodi Barselona na poluvremenu 14:10.Vrlo cvrsta utakmica.I puno golova je padalo iz kontri sto nam govori kakve su odbrane.Saric brani nemoguce i ako ovako nastavi u drugom poluvremenu Sijudad Real ce biti srecniji ako izgube sa podnosljivom razlikom.

                            Comment


                            • Barsa vodi 14-10, ajmo Sijudad!

                              Comment


                              • Jel gledas preko streama ili na areni sport 2?

                                Comment

                                Working...
                                X