Announcement

Collapse
No announcement yet.

Zelje, cestitke i pozdravi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Condition23 View Post
    @ miloolja: nemoj da pijes Rosu, rekao mi deda da svasta stavljaju u nju (ozb sam. Ja je makar ne pijem nikad i ne preporucujem nikome)
    Kakva propaganda, bolje reći anti...
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • i ova propaganda

      Ja bih voleo da prestanes da je pijes a ti kako hoces. Kad god uzmes prvi gutljaj seti se ove budale sa foruma, pljuni je i nemoj da popijes
      sigpic

      http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

      Comment


      • Lepo je sto mnogi ovde podrzavaju ovaj vrlo bitan praznik.

        Vrlo bitan praznik
        danas je jos jedan
        pa tako i danas
        moram biti vredan

        Napunite flasu vode
        svakog dana ljudi moji
        necete zazaliti
        uzivajte dok postoji

        Trosite racionalno
        ovu nasu dragu vodu
        nemojte je bacati
        barem u nekom periodu

        Dva atoma vodonika
        i jedan atom kiseonika
        setices se jednog dana ti
        ali tad ce biti kasno
        bez vode smo ostali svi

        U telu je ima 65%
        svet sacinjava 10% vise
        tragaces jednog dana ti za njom
        priroda ce suze da ti brise

        Jednog dana setices se
        ovih stihova koje sad citas
        voda je veliko bogatstvo
        potomcima ces to da pricas

        Srecan nam jos jednom dan vode!

        Comment


        • Drule
          sigpic

          Comment


          • Mac brate,srecan ti rodjendan bre!Vjerujem da ce ti danas najljepsi poklon biti pobjeda Zvezde protiv Chachana...i naravno tvoja posebna zelja kao i svih nas da zaigra Vini Srecan rodjendan majstore!


            Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
            sigpic

            Comment


            • Ilija Bozoljac dobio ćerku. Živa bila, velika porasla. Čestitamo!
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • I ja vidim komsinica u zgradi preko puta se porodila, nije bas da je poznajem, ali zna ona mene.. a mozda i cita forum, pa da joj pozelim sve najbolje, i srecno rodjenje cerke.. mislim da je cerka posto je nosiljka bila roze, osim ako nisu stekare pa su to pozajmili od tetke, i strpali sina u roze nosiljku.. ali sve je moguce jer su malo cudni ljudi, nose trenerku do pupka podignutu oboje, i uvuku majicu unutra
                Kako bilo, zelim im sve najbolje ako citaju SK forum...Neka je ziva i zdrava, i lepa na komsiju, jer cale joj i nije neki lepotan, moram priznati...
                ....

                Comment


                • Da puno pozdravim mog poznanika Draginju kojeg sam danas vidio i samo mu mahnuo iz kola.Draginja pa da se vidimo ovih dana,da popijemo po jednu picu.Ako citas forum cimni me samo pa cu ja tebe okrenut',da ne trosis telefon.
                  sigpic

                  Comment


                  • Ja hocu da pozdravim sve forumase koji ce veceras da prate ligu sampiona Zivi bili
                    sigpic

                    http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                    Comment


                    • Ja bih da pozdravim tutu i Kondisna, eto bas samo njih dvojicu, a ako neko jos zeli da ga pozdravim, onda cu da editujem post, nije uopste problem...
                      ....

                      Comment


                      • Originally posted by dreamy View Post
                        Ja bih da pozdravim tutu i Kondisna, eto bas samo njih dvojicu, a ako neko jos zeli da ga pozdravim, onda cu da editujem post, nije uopste problem...
                        Ja bih samo da dodam sledecu stvar: Upravo sam ubio jednog leptira mislim nije to leptir nego ona ,,vestica'' ono ruzno... Uleteo mi u sobu i dosta puta sam ga omasio jastukom a i kad sam ga udario nije bio mrtav... Na kraju je sleteo na radijator i tu je bio lak plen (barem je tako izgledalo) ja ga udarim jastukom bas snazno i on padne...Odem ja da operem zube, vracam se i imam sta da vidim: On se koprca na patosu i bilo mi je mnogo zao...Zasluzio je da zivi ali sta da radim sad kad je obogaljen ja mu skratim muke i dokrajcim ga. Bio je veliki borac i stvarno je zasluzio da izadje kroz prozor da nastavi da zivi...Ali ne, ja sam slepac koji je mislio da ce mi leptir vestica smetati dok spavam da mi slucajno ne sleti na glavu i ubio sam ga...Nekako mi fuj osecaj u stomaku bas zbog toga sto je bio fajter sad mi je mnogo krivo toliko se borio za zivot

                        Vecna mu slava evo sad cu i da mu okacim sliku na forum da ga svi zapamtite jer on to zasluzuje!

                        28032012804.jpg

                        Dreamy hvala na pozdravu ali poremetio me je leptir vestica skroz.
                        Last edited by Condition23; 28-03-12, 01:43.
                        sigpic

                        http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                        Comment


                        • Ti si legenda.
                          Ali ovaj post je potpuno misteriozan i sutra kada se vratim htela bih objasnjenje. Slikovito, po mogucstvu.
                          Sta je pisac hteo da kaze, uz gorepomenuto da mu je zao leptira? Sta je jos bila poenta? Ima li je?
                          Idemo redom, moje vidjenje stvari je sledece. Pisac je hteo da kaze:
                          -Da ima ubilackih poriva
                          -Da je klasicni sadista zarobljen u telu malog misa
                          -Da je u stanju da olako ubije jedno zivo nevino stvorenje koje svakako zivi samo jedan dan? smrc...
                          -Da ima osecaj u stomaku?
                          -Da pere zube uvece?

                          Svi dobrovoljci mogu da se jave i razjasne misteriju.
                          Pozdravljam vas srdacno...

                          E da, i cestitam rodjenje sve dece ovog sveta..... doslo mi nesto, u pm, kakva emoivnost, kakve emocije....
                          ....

                          Comment


                          • PMS ?
                            Cuj prvi maj

                            Comment


                            • Podje ti na ignore... Prva osoba koja je to uspjela da uradi. Nije to mala stvar ;)

                              Comment


                              • hahhahhahahha, obozavam vas
                                ....

                                Comment

                                Working...
                                X