Announcement

Collapse
No announcement yet.

Zelje, cestitke i pozdravi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bravo Drule
    sigpic

    Comment


    • Danas su jos 2 praznika pa da i to ispostujemo!

      Osim ova dva praznika
      danas se slavi jos jedan
      on je takodje vazan
      bez njega bi svet bio bedan

      Eliminisimo diskriminaciju
      pogotovo rasnu
      nemojmo biti kao Teri
      neka te gluposti splasnu

      Eliminisimo diskriminaciju
      primenimo kulturalizam
      nemojmo biti kao Suarez
      Say no to rasizam

      Ovom prilikom zelim da pozdravim
      sve ljude na ovome svetu
      i da im jos jednom porucim
      nemamo rezervnu planetu



      Zaboravio sam jos jedan praznik
      takodje je jedan od vaznijih
      moramo da ga ispostujemo
      da ne bi bili kaznjeni

      To je dan poezije
      on nas podstice i tera
      da pisemo nove pesmice
      i da se posle toga peva

      Ovo je dan pun praznika
      nemojte se misliti
      zato pisimo pesmice
      to poeziji nece smetati

      Danas je takodje veciti derbi
      nema prenosa ali meni to ne smeta
      i za to naravno ima leka
      posetite neku od biblioteka

      Comment


      • cestitke svim crveno-belim srcimaostalima zelimo vise srece drugi put

        don't be scared homie
        sigpic

        Comment


        • Ja bih zeleo (dok jos traje) da cestitam rodjendan Ronaldinju...Mnogo je dao Barseloni i jedno vreme kad god bi neko nesto dobro uradio u toku igre (dao gol ili predriblao igraca) razdere se ,,Ronaldinjooooo''... Hvala mu za to i za sve sto je dao fudbalu uopste (nikad necu da zaboravim kad su mu navijaci reala na bernabeu stojeci aplaudirali) Ziv nam bio Gaucho
          sigpic

          http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

          Comment


          • Dušane svaka čast!
            Zašto zanemaruješ onda Chat u rimama?
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Originally posted by miloolja View Post
              Dušane svaka čast!
              Zašto zanemaruješ onda Chat u rimama?
              Ne znam ni ja sam.

              Srecan nam ljudi dan vode! Cuvajmo vodu, svakodnevno po jednu flasu napunite i odstranite negde u nekoj prostoriji, trebace vam!

              Comment


              • Voda je strasno bitna,ovaj dan pogotovo.Mislim da ljudi uopste ne cijene vodu dovoljno,a znamo sta znaci izgubiti tecnost,kao sto ne dozvoljavate da izgubite tecnost tako ne dozvolite da voda postane nebitna,slavite ovaj dan,dan vode,toliko bar mozete/mozemo.

                Ironija je kad si u pustinji,zedan,bez vode,a imas vodu u koljenu...
                sigpic

                Comment


                • Hvala vi dobri ljudi, hvala svima. Pronasao sam se u mnogim cestitkama... I sto jedan mudri covjek zborase: "hvala vi dobri ljudi s cetiri ruke".

                  Comment


                  • Mi makar imamo vode na pretek ali sta ce oni jadnici u Namibiji sto piju vodu iz kore drveta i kupaju se samo kad padne kisa
                    sigpic

                    http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                    Comment


                    • I kad im padne kisa pjevaju onu legendarnu od Alena tu je i Frenki Frederiks,voli on ovu pjesmu bas

                      sigpic

                      Comment


                      • Eh, bez svega mogu, pa i kada struja nestane (pu-pu...) nemam problem, ali kada nestane voda... Bez nje nikako ne mogu...
                        Ali zato uvek moju omiljenu imam u torbi...

                        Srećam nam dan vode!
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Originally posted by Condition23 View Post
                          Mi makar imamo vode na pretek ali sta ce oni jadnici u Namibiji sto piju vodu iz kore drveta i kupaju se samo kad padne kisa
                          Informisite se malo, prije nego sto krenete s humorom...

                          Oni ako budu pametni, bice neokupani, ali puni parah. Imaju ogromne zalihe nafte... Ali imam osjecaj da ce sad tamo neke mirotvorne trupe da upanu...

                          @Olja, tu vodu kao da su punili iz lokve. Nista nisi pila dok nisi popila vodu s Mareze. A jos bolje, s Korita Ivanovih.

                          Comment


                          • Pa kada nemam tu prvilegiju da pijem te vaše vode, dobra mi je i ova...
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Pa kako da uzmu naftu kad je pola drzave u plemenima hvataju bodljikave prasice 3 metra ispod zemlje Ja bih voleo ali ne ide, morace ,,mirotvorci'' da im pokazu kako se uzima
                              @ miloolja: nemoj da pijes Rosu, rekao mi deda da svasta stavljaju u nju (ozb sam. Ja je makar ne pijem nikad i ne preporucujem nikome)
                              sigpic

                              http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                              Comment


                              • "Pitaj" Merimu Njegomir za utiske...

                                Condition, znaci u tu bocu ima najmanje vode. Najmanje.

                                Comment

                                Working...
                                X