Announcement

Collapse
No announcement yet.

Cetiri skakaonice - Novogodisnja turneja (29.12.2011 - 6.1.2012.)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Upropasti vetar Ita i Frajtaga.Ja se nadam da ce Stoch uspeti da odoli,ali tesko
    sigpic
    http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

    Comment


    • Sad ce biti zanimljive sudijske odluke, bice pod posbnom lupom posle igranja u Oberstdorfu.
      Na celom svetu samo Crvena zvezda

      Comment


      • Kefler za pobedu.
        Na celom svetu samo Crvena zvezda

        Comment


        • Bravo za Keflera,fantastican skok.Iako navijam za Morgija ovo je veoma dobar skok,i Kefler je u zivotnoj formi
          Dreams are coming true.


          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

          Comment


          • Ma daj bre,opet vetar upropasti Stocha kao i Frajtaga a pogotovo Ita.Bitno je da je Endi odneo jos jednu pobedu,ali opet je Gregor u velikoj prednosti za novogodisnju turneju
            sigpic
            http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

            Comment


            • Kako je Kefler pun sebe... Nije da nije zasluzio, al ajde
              in another life
              I will love you again, RF.

              Comment


              • Eh izvinite na jeziku, ali jebem ti vise komentatora i milion cega god. Jbt oni se takmice za pobedu na turneju, garantujem da Gregor ni ne razmislja o novcanoj nagradi nego mnogo vise o cetiri pobede. Ovim ce poslednja etapa biti jako zanimljiva.

                Bravo Endi Bravo Sliri Bravo Takeuci

                17 poena, to je oko 10 metara. U dva skoka nije nenadoknadivo, ali Kefler ne sme po obicaju da podbaci u prvoj seriji.

                Dacho, to sa vetrom je bilo isto svima, slicne vrednosti vetra au bile za poslednjih 7, 8 skakaca. I Stoh i Ito su nestabilni, pre su zbog toga podbacili.
                Last edited by Nebojsa; 04-01-12, 15:00.
                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                Comment


                • Novih 20 poena zaostatka ali Turneju ne bi smeo da izgubi.. nece ni Kefler doveka
                  Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by ClayWarrior View Post
                    Novih 20 poena zaostatka ali Turneju ne bi smeo da izgubi.. nece ni Kefler doveka
                    Iskreno, volim Slirija, ali bih voleo da Endi uzme titulu ove godine, ovo mu je poslednja sansa. Gregor ce ih se naosvajati.

                    Dva Austrijanca se bore za turneju u Bisofsohenu, kakva zabava za crveno - bele
                    Na celom svetu samo Crvena zvezda

                    Comment


                    • Hvala Nebojša na onim informacijama o sudijama. A nisam baš siguran da Gregor nije razmišljao o milionu čega god Mislim, ako je tačno da je Morgi prošle godine ukupno uzeo tih 100 i nešto hiljada kao što reče komentator, onda je ovih milion baš velika para. Sve u svemu malo mi krivo što nije dobio Šliri. Al, nema veze, ima vremena. Svakako Endi više nego zasluženo dobio.

                      Comment


                      • Ma svejedno o cemu je razmisljao nije to sustina, nego komentator toliko insistira na tome kao da ce on dobiti deo od Slirija, udavi. Valjda nema pojma nista drugo pa vrti jednu te istu pricu. Koliko puta je analizirao neciji skok ili telemark, ili ocene sudija, ili bilo sta sto ne moze da se pronadje na netu, nesto sto potice iz znanja. Nema nicega jer ni znanja nema.

                        Okacicu kompletne rezultate cim izadju na sajtu.

                        Edit: Da imam u ponudi britanski Eurosport uzeo bih ga istog sekunda, makar morao da platim. Ono su bili komentatori, sve sto znam o vecini sportova, znam od tih genijalaca.
                        Last edited by Nebojsa; 04-01-12, 15:23.
                        Na celom svetu samo Crvena zvezda

                        Comment


                        • Kako mi je zao Ita i Stoha, nevjerovatno.
                          Morgi nije briljirao, sasvim pristojno skokovi koji nemogu parirati Koflerovim, Srilievim, itd..
                          Japanci me iznenadjuju iz eventa u event, jedino sto je danas Ito zajebao stvar

                          Comment


                          • Japanci su najjaci ski skakaci van Evrope, imaju jako dugu tradiciju, dobar sistem i ulazu dosta. Bilo je pitanje vremena kada c e se pojaviti novi skakaci, kao sto je Kasai nasledio Funakija, Ito Kasaija, Takeuci ce Ita itd Uvek ce oni imati dobrih skakaca, ali neikada nece imati sampiona.
                            Na celom svetu samo Crvena zvezda

                            Comment


                            • Dobro, u pravu si da ovaj ne analizira skokove, ja sam kontao da jednostavno nema vremena za to, dok isčita ocene i koeficijente, drugi skakač već leti. Al ako kažeš da su britanci to dobro radili onda kapiram da znaš šta pričaš.

                              Comment


                              • Originally posted by johnny. View Post
                                Dobro, u pravu si da ovaj ne analizira skokove, ja sam kontao da jednostavno nema vremena za to, dok isčita ocene i koeficijente, drugi skakač već leti. Al ako kažeš da su britanci to dobro radili onda kapiram da znaš šta pričaš.
                                Veruj mi ima sasvim dovoljno vremena da kazes tri, cetiri komentara: stabilan let, dobra forma, miran, dobar telemark, slab ili jak vetar. On ne mora da iscita duzinu i ocene pre nego sto se pojave na ekranu, meni je svejedno da li cu saznati tad ili 5 sekundi kasnije. Samo to koristi da popuni vreme.
                                Britanski komentatori su bili bivsi skakaci, sad ne mogu da se setim imena, sve su jako lepo razlagali i tokom skoka i tokom usporenih snimaka, i dan danas se secam boja glasova i prepoznao bih ih kada bi cuo. Niko ovde ne ocekuje taj nivo analize, ali majku mu nesto jednostavno treba reci, tako se siri popularnost sporta. Ovako kao da samo cita onaj live koji svi mozemo podici preko neta.
                                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                                Comment

                                Working...
                                X