Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA Sport Klub League 2011-12

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kosta jbt pa nisam takav kreten aooo. Samo da dodje Ljuba pa neka ti kopira sta sam mu slao. Ja nisam javno postavio parove jer je to protiv pravila igre. Da sam ih ja postavio onda bih prekrsio svoja pravila. Niko te nije terao da ih ti postavljas. A ja tebi nisam poslao svoje parove u inbox jer nisam bio tu kad si trazio. Poslao sam ih Ljubi cim sam postavio tabelu i to.

    Comment


    • Vracam se tipovanju samo iz razloga sto ne zelim da budem optuzen da sam ja taj koji kvari igru.
      Mada jos uvek imam ruzan osecaj u ustima, ali nema veze.
      Ja cu moje tipove da objavljujem javno, bez obzira na sve.......

      Atlanta Hawks - Boston Celtics 1
      Chicago Bulls - Philadelphia 76'ers 1
      L.A. Lakers - Denver Nuggets 1

      Comment


      • Niko ovdje ne radi protiv tebe, za ovo se ne dobija nikakva nagrada ili sta vec, vec ovo predstavlja neki vid zabave, al ti izgleda da svatas ovo ozbiljno.
        Evo ti tipovi Emila sto mi je poslao:
        Originally posted by Emil_LBJ
        Atlanta Hawks - Boston Celtics 1
        Chicago Bulls - Philadelphia 76'ers 1
        L.A. Lakers - Denver Nuggets 1
        sigpic

        Comment


        • Kosta, ne objavljuj javno tipove inace ces biti diskvalifikovan iz igre. Bio sam fer i korektan tokom cijelog takmicenja, ali ovo ne mogu da dozvolim. Ja nemam nista od ovoga sto sam po sat vremena dnevno odvajao da bih izracunao tipove i objavio tabelu, ali sam to radio iz zadovoljstva jer sam duze vrijeme clan ovog foruma. Sigurno necu dozvoliti da me neko optuzuje za nesto besmisleno i da po treci put krsi pravila igre. Sutra salji tipove Reise-u, kao sto cu i ja i nadam se da ce sve biti ok.

          Comment


          • Originally posted by Emil_LBJ View Post
            Kosta, ne objavljuj javno tipove inace ces biti diskvalifikovan iz igre. Bio sam fer i korektan tokom cijelog takmicenja, ali ovo ne mogu da dozvolim. Ja nemam nista od ovoga sto sam po sat vremena dnevno odvajao da bih izracunao tipove i objavio tabelu, ali sam to radio iz zadovoljstva jer sam duze vrijeme clan ovog foruma. Sigurno necu dozvoliti da me neko optuzuje za nesto besmisleno i da po treci put krsi pravila igre. Sutra salji tipove Reise-u, kao sto cu i ja i nadam se da ce sve biti ok.
            A ja ne verujem Reise-u pa necu njemu da saljem?
            i sta sad?
            Diskvalifikuj me, ako hoces.
            Sad odjednom ne mogu da se posalju javno tipovi?
            Sta mene briga sto ces ti da ih prepisujes, ako i hoces?
            Celu sezonu su mogli, a sad odjednom ne mogu?
            TI si bio nekorektan u ovoj igri.
            I moj povratak NIJE uslovljen tvojim ponasanjem, jer ja ne verujem ni tebi(jer nisi ispostovao moje opravdane zahteve), nego pre svega zeljom da ne pokvarim igru, DRUGIM clanovima.
            Samo da mozes da vidis kako se tresem sto ces me dikvalifikovati........

            Comment


            • Oooo pa ne boris se za nagradu od milion eura
              Ovako cemo morati, jebiga. Nadji bilo kog od ostalih takmicara kome cemo da saljemo, jer ako mislis da nastavis dalje takmicenje, moracemo da saljemo nekom. Ako ne nadjes, ja i dalje nastavljam Reise-u. U slucaju da ti njemu ne posaljes, ne broje ti se tipovi.
              P.S. - Ne mogu se javno postavljati tipovi. Ne mogu se javno postavljati tipovi. Ne mogu se javno postavljati tipovi. Ne mogu se javno postavljati tipovi. Ne mogu se javno postavljati tipovi. Ne mogu se javno postavljati tipovi. Ne mogu se javno postavljati tipovi. Ne mogu se javno postavljati tipovi. Ne mogu se javno postavljati tipovi.
              Last edited by Emil_LBJ; 02-05-12, 03:58.

              Comment


              • Alo sinovac, ovo je zajebancija samo, sta si se primio? Drugo celu ovu drkacinu nije covek ni morao da radi, ali je hteo. Znaci uzivaj i igraj se ako umes, ako ne, nemoj da igras al' nemoj da zamaras sa totalno banalnim stvarima.

                Comment


                • Originally posted by Seoski Terminator View Post
                  Alo sinovac, ovo je zajebancija samo, sta si se primio? Drugo celu ovu drkacinu nije covek ni morao da radi, ali je hteo. Znaci uzivaj i igraj se ako umes, ako ne, nemoj da igras al' nemoj da zamaras sa totalno banalnim stvarima.
                  I sta onda?
                  Bilo kakva igra, bilo da je besplatna ili se placa je IGRA, u kojoj su odredjena pravila i u kojoj bi ucesnici trebali da imaju iste uslove.
                  Inace igra nema smisla.
                  To da li je on to morao da radi ili nije nije moje da ocenjujem, ali ako ucesnici nemaju iste uslove onda cemu sve to?
                  Ja sam se primio?
                  Pa ja sam jasno rekao da ostajem ovde ne zbog mog rivala, nego da ne bi bilo da ja sad nekome trecem pokvarim igru.
                  Ali eto............Necu vise tipovati ovde, da ne bude da sam se ja primio........
                  PS:Nisam znao da se bavis advokatskim poslom za nekoga?

                  Comment


                  • Nece moci ovako. Diskvailifkovan si iz daljeg takmicenja. Ako budes nastavio da kvaris ligu svojim postovima, predlozicu te za ban.

                    Comment


                    • Rezultati posle 4. kola Plejofa NBA Sport Klub lige:

                      Attached Files

                      Comment


                      • NBA Wednesdays - 5. kolo Playoff-a NBA Sport Klub Lige

                        MEČEVI


                        San Antonio Spurs - Utah Jazz
                        Orlando Magic - Indiana Pacers
                        Memphis Grizzlies - L.A. Clippers

                        Rok za slanje:
                        03. Maj - 01:00h

                        Srecno!

                        TIPOVE SALJITE MENI U PRIVATE. TABELU CU IZBACIVATI NA KRAJU SVAKOG KOLA, A NE RUNDE PLEJOFA.

                        Comment


                        • Ne treba ti mene da predlazes za bilo sta...........Evo sav se tresem od straha zbog tvog bana.
                          Ti imas svoju prciju, i ti se ponasaj kako hoces.
                          Ali bez mene.
                          Ja nisam beskicmenjak koji ce pisati na stranicama na kojima obitavaju tako nekorektne osobe kao sto si ti.
                          Pozdrav svim normalnim clanovima ovog foruma, uz veliko zaljenje.....Prema Vama, kada ste i dalje na ovakvim stranicama.

                          PS:Inace, ja sve na net-u pisem sa ovim nikom.
                          i ni na jednoj stranici me NIKADA nisu banovali.
                          Cak ni pretili time.
                          Sto dovoljno govori o tvom profilu osobe.
                          Ima u nasem narodu poseban izraz za to, ali ne bih da vredjam idiote time sto cu tebe tako nazvati.

                          Comment


                          • Uzivaj prijatelju, pozdrav.
                            Last edited by Emil_LBJ; 02-05-12, 11:57.

                            Comment


                            • Isprazni inbox ne mogu ti poslati tipove.

                              Comment


                              • Uradjeno

                                Comment

                                Working...
                                X