Announcement

Collapse
No announcement yet.

Egzibicije

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Egzibicija ili jok, Novak ga je pojeo ko Panta pitu! Da se ne lazemo, uobrazenku iz Svajcarske nijedan mec protiv Novaka ne sluzi za zabavljanje publike, vec kao prilika da se dokaze nad najmrskijim rivalom.. Samo protiv ovakvog Novaka, Novaka koji je u modu 3.0, on nema sta da trazi nego da gleda kako gubi set svakih 20 minuta!

    Comment


    • Cujemo se posle AO-a, videcemo da li ces se tada secati nekakve egzibicije na kraju 2011.

      Comment


      • Dosta bre vise sa ovim prepucavanjima.Prevrsilo je svaku meru,bice banovanja ako se ovako nastavi.

        Pocinje HC upravo,prenos na SK-u,pa uzivajte
        sigpic
        http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

        Comment


        • Li uzima drugi set sa 6:2 Kako me nervira Bartoli

          Comment


          • Neznam kad sam se zadnji put nervirala manje na nekom mecu Feda,nego na ovom juce.Od samog pocetka sam vidjela kao da mu se ne igra ,dok je Dokica zapeo ,kao da je htio da pokaze ko je trenutno broj 1 .Zasto niko ne trazi opravdanje ,da li je Federer imao kakvih problema ? Za Dokovica kad izgubi bio je umoran ,povrijeden,zasitio se tenisa,a Federer je stalno fit ,njemu nikad nista ne fali.

            Comment


            • Nole je bio toliko nadmoćan i dobar da sam se zabrinula da nije prerano došao u takmičarsku formu..sve jedno,za mene je ova igra obećavajuća,Noletov stav takođe..zabrinuh se pred kraj godine kako je bio nezainteresovan u Londonu,kao da je hteo da što pre ode sa turnira na godišnji odmor..
              sada je sve u redu,vidim..i naredna godina obećava još mnogo radosti za nas Noletove navijače..
              u ime dobrog tenisa želim im svima da igraju svoju najbolju igru i da ih zaobiđu problemi sa povredama..

              a objektivnim Rogerovim navijačima želim što više mečeva sa Noletom koji ulaze u zvaničnu statistiku..
              nema razloga pronalaziti infantilna opravdanja,ponekad treba čestitati protivniku na fantastičnoj igri..
              Last edited by jagodica; 31-12-11, 09:25.
              Originally posted by gokara
              Valjda ćemo dočekati dan da kloniraju Federera pa da možemo da ne gasimo televizore kad igraju svi koji nisu Federer i uživamo u meču Federer-Federer.

              Comment


              • Naravno da ima ovde puno objektivnih navijaca. Niko nije rekao da je odigrao Djokovic lose, ja necu traziti opravdanje za Rogerovu igru, kao sto se nisam ni bavila slabim krajem sezone Djokovica, jednostavno tako je kako je, kao da oni ne bi zeleli da uvek igraju savrseno.
                in another life
                I will love you again, RF.

                Comment


                • имају ли ови из Абу Дабија неки сајт да мало гледим шта тамо има?
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by Zika View Post
                    имају ли ови из Абу Дабија неки сајт да мало гледим шта тамо има?
                    http://www.mubadalawtc.com/Home.aspx

                    Comment


                    • Povede Nadal na pocetku 3:0! Ne daj se Roger!

                      Comment


                      • Не сумњам да ће Ноле да хара и у 2012 години.... разлог: Феки је у годинама и његова сезона је много краћа у односу на младе.... Рафа ми је нешто чудан са тим паузама, каже раме.... Новак је био много гладан и жељан успеха, ако се најео и сит настави да игра, нема леба, али ако га глад и даље држи, одраће их и следеће сезоне...
                        sigpic

                        Comment


                        • Ako Federer bude ovako igrao na AO,njemu je plafon 4. runda

                          Comment


                          • Ma nema sanse da Roger ovako igra na AO...Natempirace on formu u najbitnijim trenucima.U ostalom,kao i uvek.
                            Last edited by draza; 31-12-11, 11:53.

                            Comment


                            • Rogera ukenjao reket
                              Everything you want is on the other side of fear.

                              Comment


                              • Ne znam da l smo u 2006, ili 2010 ili ulazimo u 2012, ali na TV-u kao i uvek Nadal dere Federera ko Musa jarca!

                                Comment

                                Working...
                                X