Announcement

Collapse
No announcement yet.

Egzibicije

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by SonjaFan View Post
    ?? Evo sta smo juce pisale
    Ma ja sam mislila da ce Rafa dobiti, a ti si cini mi se pretpostavila da ce Rafa izgubiti
    Sad je jasno ko je sta mislio
    sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

    ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

    Comment


    • Evo sada znamo ko je Stanu uzeo niveu

      1507653_10151791600837064_875671991_n.jpg

      Comment


      • Posle klasicnog smaranja David-Rafa , interesantan mec Jo-Nole. Mozda i ne bude beznacajna brzina podloge, obzirom na nezvanicne navode da ce ove godine i na AO tereni biti nesto brzi ,( barem spoljni) .
        Similis simili gaudet

        Comment


        • `Gde smo ono stali jesenas ` - Novak Djokovic
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by NI View Post
            Ma kakvi da Novak gubi namjereneo. Poruka Rafi je jasna: "Znas gdje sam, ako ti je do megdana izvoli." Ali da Novak trci za njim? Taman posla.
            Novu dimenziju dostizes, sto jes jes. Znaci svaki Rafin poraz do kraja karijere koji se desi prije moguceg meca protiv Novaka ce biti tankovanje, moramo se na te price pripremiti


            Slazem se sa shminkom 100%, totalno bespotrebna egzibicija da Šeici ne daju milione niko ne bi ni dosao. Da se na ovom ledu pripremaju za AO
            Last edited by DinoFC; 27-12-13, 16:59.

            Comment


            • Videla sam samo prva tri gema i onaj brejk koji je Novak napravio u trećem baš mi se dopao... delovao je ubitačno. Naravno da on ništa ne pokazuje, kao ni ova egzibicaija uostalom. Ali svaka pobeda i trofej na kraju je apsolutno dobro došao, zašto da se lažemo...

              Originally posted by MarRF View Post
              Rafa ce biti velik zalogaj u Australiji...
              Bogami mislim i Marej.
              Last edited by miloolja; 27-12-13, 21:29.
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Svi se trebamo nadati da ce Marej biti konkurentan jer onda gubimo zanimljiva polu-finala, odmah turnir manje zanimljiv

                Comment


                • Turnir ce biti uzasno zanimljiv, bio tu klimavi Skot ili ne
                  Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                  sigpic

                  Comment


                  • Ne znam sad jesi li ironican ili ne

                    Comment


                    • O da, u Australiji je sve pod konac
                      Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by DinoFC View Post
                        Novu dimenziju dostizes, sto jes jes. Znaci svaki Rafin poraz do kraja karijere koji se desi prije moguceg meca protiv Novaka ce biti tankovanje, moramo se na te price pripremiti


                        Slazem se sa shminkom 100%, totalno bespotrebna egzibicija da Šeici ne daju milione niko ne bi ni dosao. Da se na ovom ledu pripremaju za AO
                        1.
                        Seici imaju petrodolare pa mogu sebi da priuste ekscentricne zabave. Najbolje konje, najbolje tenisere, najbolje ko ti zna sto...

                        2.
                        Ovaj 'turnir' smatram pripremnim a ne egzibicionim. Ako je podloga toliko brza nego u Australiji onda nije idealan za pripremu. Ali opet, vidi se gdje je kretanje, gdje je servis, gdje je koncetracija itd. Mislim da je Mariju jako dobro dosao.

                        3.
                        Nadal zna kako treba da igra da dobije Ferera. Forsiranje slajz, a forumasi kazu de je to upravo radio, nije pravi nacin. Slicno je bilo i u Parizu. Postoji naravno jos jedna slicnost, u finalu ga je cekao Novak. Ja to vidim kao Rafino, mudro, veoma mudro, izbjegavanje Novaka.

                        Ti valjda mislis drukcije.
                        Last edited by NI; 27-12-13, 19:17.

                        Comment


                        • To sto sam ja danas gledao od meca Nadal - Ferrer, a nije mnogo priznajem, nije toliko koristio slajs. Samo kad je brza podloga David itekako ima sansu, cak je i Pralica pricao da su na odlicnom nivou s obzirom da je pocetak godine.
                          sigpic

                          Comment


                          • Valjalo bi na ovu skupocu da oce ovi Abu Dabajcanski seici neki turnir u da oprave.
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by Vladan View Post
                              To sto sam ja danas gledao od meca Nadal - Ferrer, a nije mnogo priznajem, nije toliko koristio slajs. Samo kad je brza podloga David itekako ima sansu, cak je i Pralica pricao da su na odlicnom nivou s obzirom da je pocetak godine.
                              Dino,

                              Evo sad Vladan, valjda po prvi put, ne sumnja da je Nadal vise danas volio da izgubi.

                              Comment


                              • OVo mu je jedan od najboljih tvitova

                                Andy Murray ‏@andy_murray
                                How great is it to have all these legends of the game coaching?! Absolutely loving it.. #mycoachisbetterthanyoursnanananana
                                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                                sigpic

                                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                                with experience.

                                Comment

                                Working...
                                X