Announcement

Collapse
No announcement yet.

Egzibicije

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Možda postave ovde: http://www.streamhunter.eu/tennis-li...ing-video.html

    Comment


    • Vau!!
      Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

      sigpic

      Comment


      • Originally posted by pecaros View Post
        Postoji li neki link za egzibiciju u Cileu?
        Биће овде

        @Bokimajsta

        Па не бих ти послао поруку па све да имаш сто стримова. Замисли ти њега.

        Comment


        • Originally posted by Bokimajsta
          poslao ili poslala? posto vidim da stavljas smajlic.... e pa imam 10 000 kvalitetnih streamova

          Comment


          • Evo nekoliko fotografija, vidite kako se Rafa i Nole vole, sve jedan do drug : https://www.facebook.com/media/set/?...9366443&type=1

            Comment


            • Ljudi kad pocinje egzibicija u Cileu? U koliko sati?

              Comment


              • http://www.movistarchile.tv/tenis

                Comment


                • Konacno neki tenis

                  Comment


                  • Nalbandijan-Massu

                    Comment







                    • Comment


                      • Nole ne popušća Rafaelu ni na egzibicijama

                        no pasarán
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by salinjo90 View Post
                          Nalbandijan-Massu
                          Zbog potpunog informisanja, za one koji nisu gledali, Massu je na ovoj egzibiciji
                          savladao Nabaldiana rezultatom 6:4 6:2, i to posle vođstva Nabaldiana sa 4:1
                          u prvom setu.

                          Comment


                          • Nalbandijan - Nadal 6-4, 7-6 egzibicija u Kordobi.
                            sigpic

                            Comment


                            • Rafa resio da pocasti sve na egzibicijama. Jedino sto me brine je da poslednja dva poraza od Noleta u Pekingu i Londonu nisu bas uzdrmala Rafu kao sto se ocekivalo, a posto vec svi ocekujemo da na AO finale bude izmdju njih dvojice, a Rafa na slemovima daje i vise nego li sto ima bice veoma gadno jer Rafa od AO 2012 vodi na slemovima sa 3-0 ako se ne varam.

                              Comment


                              • pozdrav veliki za teniske fanatike.....

                                ......................poslednji tango teniske umjetnosti ...............................

                                ulazim kod komsije pomazuci mu oko nekih stvari i pogledah u dnevnu sobu gdje na krevetu spava njegov trogodisnji sin koji je vjerovatno nesto lijepo sanjao posto je na licu imao osmjeh sto moze imati samo nevini djecak koji jos nije osjetio gorcinu i tegobu zivota sa ljudima....sjetih se sebe kad sam bio djecak i snova,gdje li su nestali....gdje je nestao san djecaka koji masta kako osvaja wimbledon,koji zabija golove fudbalskim institucijama i daje koseve preko gromada.....i sa tim snovima krenuo sam da postanem dobar u raznim stvarima zelio sam da postanem dobar u tenisu,fudbalu,kosarci da budem fin i kulturan sa svim ljudima koje sam upaznao i sve sam nekako gledao u toj perspektivi......nisam ok ovakav kakav sam,ali ako postanem dobar u necemu bice sve ok....mislim da sam proveo prvih 30. godina svog zivota pokusavajuci biti dobar i da postanem nesto.....no gledajuci da oko mene ima mnogo boljih i genijalnijih shvatio sam da to nemam u sebi i da sam pogresno shvatio igru.....igra je bila u tome da pronadjem ono sto sam vec bio.....odrastao sam uz teniske velikane kao sto su bili mekinro,lendl,vilander,noa,konors,zivojinovic,edbe rg,pernfors,lekont,beker,kes i jos mnogi drugi ......od svakog pomalo sam volio nesto i ni dan danas nebi mogao izdvoijiti nekog od njih kao najdrazeg ......posto smo imali samo dva kanala na tv godisnje smo mogli gledati samo nekoliko meceva uglavnom zavrsnice GS i meceve davis cupa i cim bi dosao taj dan tenisa moja carinska raja i velika i mala izasli bi na parking titove vile,gdje naravno nikad niko nije smio parkirati vozilo i sa spuzvastom lopticom i crnim plasticnim reketom pocela bi magija,no ni to me nije potpuno ispunjavalo,kad bi se sve to zavrsilo prava magija bi tek pocela.....marama oko glave/od neke babe ukradena/ideja pat cash,crni plasticni reket,spuzvasta loptica ,zid obiljezen crtom sto obiljezava mrezu i magija i san pocinju.....moja masta kako igram wimbledon ,poeni atraktivni,sad sam mrtav hladan kao lendl,sad sam nervozan kao mekinro,pa sam na mrezi kao edberg,pa serviram kao beker pa smecujem kao zivojinovic,dugpoen igram kao vilander ,udaram forhend kao konors,paralelu pernforsa,dijagonalu lekonta,drop sot janika noe.....boze kad bi se pojavio jedan takav igrac iz moje maste,kako bi onda tenis tek bio zanimljiv.....vec pocetkom 2000 kada sam vec prosao i bunu i bunicu sto bi rekli mostarci taj san i masta su davno vec bili zakopani u meni a tenis sam gledao malo vise nego prije posto je tehnologija napredovala....tada na scenu su trebali da se pojave neke nove face,neki juniorski osvajaci velikih turnira.....melcer,federer,koria,nalbandian oni ce biti buducnost tenisa i na njih treba obratiti paznju.....prvog sam gledao melcera i svakako sam u njemu vidio buduceg sampiona wimbledona ,koria on ce biti pravi prasinar RG ce biti njegov,ovaj federer ne podnosi poraz i previse se nervira mozda ce biti br.1 ali ce biti dosadan,sta je sa ovim nalbandianom .....on mi ostao potpuno nedorecen ali ta traka oko glave taj znak i taj dvorucni bekhend,prvi turnir na travi u profesionalnom tenisu i odmah finale wimbledona,nesto me privlaci da ga gledam i uzivam u njegovoj igri.....a onda to jutro u sangaju 2005 tu u drzavi careva i komunizma dva samuraja su odigrali finale za koje vjerujem da je finale svih finala od svih sportova.....finale mileniuma igrali su nalbandian i federer i od samog pocetka vidilo se da su oba tenisera bili raspolozeni i da su igrali ne samo za pobjedu ,cilj je bilo nadigrati sto atraktivnije protivnika,pljustali su vineri,preokreti i sve ono sto sport cini zabavom ili mozda nesto vise umjetnost.....crtali su i svirali po teniskom terenu a nalbi je igrao moj san.....skoro pet sati samuraji sa reketama su igrali tenis za bogove ,sva magija moje maste je bila u rukama nalbandiana......san koji srecan sanjas sam ......polako sam izasao iz sobe kako nebi prekinuo caroliju malog djecaka mozda ce i on jednog dana vidjeti svoj san.....ovaj covjek ovih dana igrace oprostajni tenis a sa njegovim zavsetkom i moj san prestaje, ....carolija je nestala.... a sad kao sto rece veliki nice pozivam vas da izgubite mene i nadjete sebe i tek kada me se svi budete odrekli,vraticu vam se....GRANDE DAVID......
                                Shànghǎi 2005

                                Comment

                                Working...
                                X