Announcement

Collapse
No announcement yet.

Egzibicije

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bas je rutinski pobedio , sve je bilo pod kontrolom, jos jednom veoma siguran na servisu, al opet kazem nista mi ovo ne govori, hocu da ga vidim u ozbiljnom mecu sa ozbiljnim protivnikom gde ce morati brze da se krece i nece imati toliko vremena da se namesti za udarce
    It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

    Comment


    • Jednom sam mislio da ce Tomik brzo uci u prvih deset a s vremenom mozda i napadati prvo mjesto. Onda sam ga otpisao.

      Je li ovo znak da je u medjuvremenu dobar psiholog poradio sa njime. Tri meca za redom dobija bolje rangiranog igraca od sebe. Mislio sam da ce pasti poslije pobjede nad Novakom, ali nije.

      Narednih 6 mjeseci bi trebali pokazati da li je sazrio. On je veci talenat i od Raonica i od Janovica i od manje vise svih igraca koji su 89-92 godiste.

      Comment


      • Zasto bi do djavola pao posle pobede nad prvim igracem sveta? Ne manje vise nego od svih igraca rodjenih u te 4 godine, od Keija ima bolje predispozicije za danasnji tenis
        Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

        sigpic

        Comment


        • Zato sto je mogao da upadne u kolotecinu samozadovoljstva kao nakon QF Wimbledona 2011. Mislim da se okrenuo iza sebe i video da je dno blizu, sto ga je nateralo da malo poradi na sebi u ovoj pauzi izmedju dve sezone...

          Comment


          • Originally posted by ClayWarrior View Post
            Zasto bi do djavola pao posle pobede nad prvim igracem sveta? Ne manje vise nego od svih igraca rodjenih u te 4 godine, od Keija ima bolje predispozicije za danasnji tenis
            Zasto bi pao?

            Nezreli igrac ce pasti. Pobjedu nad brojem jedan smatra velikim uspjehom i nastavlja slaviti ili se opustati u sljedecem mecu.

            Zreli igrac pobjedu nad Djokovic smatra samo potrdom da je na pravom putu. Zasto ne bi onda pobijedio i Sepija?

            Has, Djokovic i Sepi. Tri takve serije na APT turnirima i ulazi u prvih 10.

            Comment


            • Ovo je cini mi se najobicnija egzibicija a ne 1/4 teniske svetinje

              I nije on nista vise radio tokom ili pre tog Vimbldona, jednostavno mu se sve poklopilo. Sta je posle toga sebi uvrteo u glavu ne znam ali sad ocigledno ne misli da je bog i batina nakon jucerasnje pobede. Samo nek cuti, radi i igra pa ce sve doci na svoje, ako je moglo gomili bukvi i balvana u zadnjih 5 godina njemu ce morati
              Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

              sigpic

              Comment


              • Он бљесне на пар турнира у години и то је све... за висок пласман мора као Типса да игра сваки дан, целе сезоне.

                а друго Сепија овде бије ко стигне... Ноле је мало ту калкулисао и пред домаћом публиком уздигао свог обожаваоца и спаринг партнера... они су у добрим односима.
                Last edited by Žika; 03-01-13, 11:39.
                sigpic

                Comment


                • Pobeda nad #1 je pobeda nad #1, bilo na egzibiciji ili negde u sred GS turnira, bilo zato sto je igrao odlicno, bilo zato sto je #1 imao los dan

                  Comment


                  • Jeste, samo ne znam zasto oko toga praviti dramu i glumiti Frojda. Dobio je sva tri meca i moze da se okrene Melburnu

                    Da je srece grizao bi sa svojim talentom kao vuk od pocetka karijere, poput Bekera, Edberga ili Vilandera protiv teniskih giganata.. samo u ovo bedno vreme taj isti Tomic krece da grli Federera kada ga ovaj isprasi. On ga grli a ostali ne mogu ni do sanse da igraju protiv njega, mozda bi se jos gore ponasali
                    Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                    sigpic

                    Comment


                    • Не знам шта се потенцира таленат, па сви су талентовани, не капирам ко је без талента, а налази се на топ листама па макар и 1800 место... талентоване деце на милионе! Уз таленат треба имати живаца, стрпљења, брзе ноге, широка плућа да преме што више ваздуха, јако тело да се не повређује, брзу руку и много, много још шта, а таленат се и заборави кад почнеш да остварујеш све ове ствари.. и све ти то ништа не вреди ако немаш лове да почнеш да играш тенис...
                      sigpic

                      Comment


                      • Lepa pobeda za Barty

                        Comment


                        • Originally posted by Vanja #66 View Post
                          Gledam sad RR rezultate Hopman Cupa, vidim da ce Australija ili Italija imati 2 pobede za nekih 4-5 sati, ali u svakom slucaju i da Srbija izgubi od Nemacke, pobedili smo u direktnom mecu i AUS i ITA, tako da bi trebalo da smo sigurno prosli... Ili se ovde u slucaju istog rezultata 2 zemlje ovde gleda set/gem kolicnik?
                          Ne gleda se medjusobni susret u slucaju istog rezultata. Prvo ko je vise meceva dobio, tako da nam treba pobeda protiv Nemacke, u suprotnom ne idemo u finale.

                          Comment


                          • Hvala...

                            Comment


                            • al' je krenulo danas sa povredama, valjda nije nista ozbiljno

                              Hopman Cup ‏@hopmancup
                              With Team France leading 2-1 in the 2nd set, Jo-Wilfried #Tsongacalls for the trainer and retires injured at #HHC13. #South Africa wins 2-1
                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • laganica 3/0

                                ајде Ноле!!!
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X