Announcement

Collapse
No announcement yet.

Egzibicije

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • e ova Andrea stvarno nema srece...taman se devojka zalecila (cele prosle sezone) i evo, opet se povredila
    sigpic

    Comment


    • Predala je maloj Barty i u suzama napustila teren

      Comment


      • Opusteniji mec nego juce, ima poena za publiku. Ako Almagru stane malo samo servis gotov je
        sigpic

        Comment


        • Opusteno, zanimljivo i na momente egzibiciono finale Abu Dabija.
          Fina zanimacija pred subotnji rucak.
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by earthSRB View Post
            Predala je maloj Barty i u suzama napustila teren
            koliko nema srece ta devojka
            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

            sigpic

            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
            with experience.

            Comment


            • Strasan poen
              Bacio je Almagro sve sto je imao na Novaka ali mu ni to nije pomoglo!
              sigpic

              Comment


              • Sad je tempo ubitacan. Bije Almagro tim ravnim udarcima samo tako, a i fenomenalno servira, moglo bi ovo da ode i u TB
                sigpic

                Comment


                • Разиграо се Алмагро? али мораће до краја да игра најбоље, па да видимо колико ће тако моћи?
                  Last edited by Žika; 29-12-12, 13:49.
                  sigpic

                  Comment


                  • sad ce Nole da da mu prepusti 1 set,ali zato ce posle da bude

                    Comment


                    • Prvi set koji uzima protiv Novaka, imao je Novak dvije brejk sanse ali je tada Spanac nalazio servis. U TBu je isto imao prednost mini brejka, ona losa sudijska odluka je uticala da ne ode na 4:1, od tada 4 promasena FHa i set je otisao. Nikako da nadje ritam na FHu. Almagro igra odlicno, kad ovako igra stvarno ga je uzivanje gledati
                      sigpic

                      Comment


                      • Citam juce ovaj dio foruma, danas odem na kafu i procitam nase novine (Blic, Pres, Kurir) pa sad pogledam prvi set meca Djokovic-Almagro (naravno uz komentar mog sugradjanina) , zakljucak se sam nametne...ako Almagro bude mogao da drzi ovaj nivo tenisa u 2013-oj godini on ce gotovo sigurno da bude No.2 na kraju godine, jer ako je mogao da dodje do tie breaka protiv NAJVECEG onda ne vidim razlog sto sve ostale ne bi mogao da pobijedi, misli li jos neko kao ja???
                        Auuuuu, dok pisem ovo, cudo nevidjeno se desava (ne vjeujem da je to istina, mozda je televizija dobila pogresan prenos, isto kao sto se desilo na Masterchiefu) Almagro dolazi do prvog seta, upsss, da mozda on nece da ide cak i na No1 u 2013-oj, NEVJEROVATNO
                        sigpic
                        http://www.youtube.com/watch?v=pMJ0-1GGf5k

                        Comment


                        • Mislim ja. Ako ovako bude igrao tokom cijele sezone bice u TOP 3 dok se Nadal ne vrati.

                          Djokovic
                          Murray
                          Almagro
                          sigpic

                          Comment


                          • op evo brejka

                            Comment


                            • Nemoj tako No3 je malo za ovakvu igru, najmanje sto moze je No2...
                              PS:Nadal se nece ni vratiti, a i ako se vrati bice oko No15, zar ne citas Sportklub forum
                              sigpic
                              http://www.youtube.com/watch?v=pMJ0-1GGf5k

                              Comment


                              • Almagro: "доста ми те је"
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X