Announcement

Collapse
No announcement yet.

Egzibicije

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • sigpic

    Comment


    • U 3h pocinje i HC, prenos kao sto je receno na SK.

      Takmicenje otvaraju Spanija i Juzna Afrika. Spanija je u sastavu Verdasco/Garrigues, dok za Juznu Afriku igraju Anderson i Scheepers



      U 10:45 igraju Njemacka i Australija. Njemci su krajnje atraktivni posto ih reprezentuju Haas i Petkovic dok ce za Australiju nastupati Tomik i Barty.



      Njemci bi morali da dobiju, dok ce pretpostavljam veca borba biti izmedju Spanije i Juzne Afrike.
      sigpic

      Comment


      • Jel ce neko da gleda veceras Verdaska i Andersona?Meni se gleda ali me mrzi sam da ostajem

        Ne bih bas bio siguran u pobedu Nemacke,pitanje je kako ce igrati Has,dok Tomic kolika god budala bio ako nekad nesto igra to je kuci u januaru,bice ja mislim neizvesno,a jos ako obojica igraju dobro,bice to pravi praznik za oci
        sigpic
        http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

        Comment


        • Bernardu ode glava ne bude li ovde igrao kako treba, pa nek vidi sta mu je ciniti
          Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

          sigpic

          Comment


          • Nocas sigurno ne gledam, da je neko zanimljiviji ili da je makar malo ranije
            ali sutra bi mogla da ustanem malo ranije, pa da odgledam Nemacka-Australija
            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

            sigpic

            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
            with experience.

            Comment


            • Originally posted by bojanaBG View Post
              Malo sam gledala, a realno Ferer je idealan igrac za Djokovica, nema jak servis, a sa osnovne linije ne moze da bude toliko jak kao Djokovic, plus svi znamo kako Ferer igra protiv najboljih, pa cak i kad je egzibicija u pitanju
              Od kad sad to?

              Ferer je idealni igrac za Federera ali nikako za Djokovica.

              Pa on zna da namuci Novaka samo tako. Poslije Marija ja Ferera smatram najneugodnijim igracem za Novaka. Novak mora da bude u top formi da bi ga pobijedio. Da pogadja coskove i da ga ide ofanziva. Ovo je i onako egzibicioni mec bez znacaja na kojoj je Novak bio opusten.

              Comment


              • Originally posted by NI View Post
                Od kad sad to?

                Ferer je idealni igrac za Federera ali nikako za Djokovica.

                Pa on zna da namuci Novaka samo tako. Poslije Marija ja Ferera smatram najneugodnijim igracem za Novaka. Novak mora da bude u top formi da bi ga pobijedio. Da pogadja coskove i da ga ide ofanziva. Ovo je i onako egzibicioni mec bez znacaja na kojoj je Novak bio opusten.
                Ma gde mu je on opasan protivnik na ovoj podlozi, on se nesto trudi, bori se, ali nikad nema realne sanse.
                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • Originally posted by bojanaBG View Post
                  Ma gde mu je on opasan protivnik na ovoj podlozi, on se nesto trudi, bori se, ali nikad nema realne sanse.
                  Ko ima sanse protiv Novaka trenutno Sam sebe jedino moze da dobije . Ovo je njegovo vrijeme ako bude htio da se posveti igri vidim ga po Gs izmedju Rafe i Samprasa jer je on All round igrac svaka mu podloga odgovara, nema slabu tacku

                  Comment


                  • Originally posted by Overlord View Post
                    Ko ima sanse protiv Novaka trenutno Sam sebe jedino moze da dobije . Ovo je njegovo vrijeme ako bude htio da se posveti igri vidim ga po Gs izmedju Rafe i Samprasa jer je on All round igrac svaka mu podloga odgovara, nema slabu tacku
                    Normalno kad su razlike izmedju podloga minimalne
                    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                    sigpic

                    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                    with experience.

                    Comment


                    • Gledacu ja valjda Kevina i Fernanda, nema sanse da ustajem i gledam Bernarda i Tommya iako bi prije njih sto puta nego ovu dvojicu
                      sigpic

                      Comment


                      • Evo najave na SK

                        Španiju predstavljaju iskusna Anabel Medina Gariges i veoma nepredvidivi, ali neizmerno atraktivni Fernando Verdasko koji bi mogao da bude jedan od “sleepera” ove sezone. Za Južnu Afriku igra nadolazeća Šanel Šipers, obratite pažnju na nju i popularni teniski “E.T”, Kevin Anderson.
                        Znaci da ocekujemo neke velike stvari od njega ove godine

                        Mislim da su najbolji dani zestoko iza njega, morao je vise ali cisto sumnjam da ce ikad vise igrati kao 2009.
                        sigpic

                        Comment


                        • Onakve partije kao sa AO-a ponovio je samo jednom ja mislim,i to protiv Delpa u San Jozeu pre 2 godine.Nema govora da ce on praviti neke ozbiljne rezultate,motace se oko 20-og,30-og mesta i to je plafon
                          sigpic
                          http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                          Comment


                          • I tada ga je Milos dobio kad je ispizdio
                            Delpo se tek vracao posle ogromne pauze, mada jeste izgledao impresivno u tom mecu, no kao na onom AOu nikad vise. Samo sto je te godine bio prilicno konstantan, nece on to ponoviti

                            Kakav odmor za oci za razliku od Abu Dhabija
                            sigpic

                            Comment


                            • Ovo je kao na Ao,krivo mi je sto su promenili teren,ali ovo je bolje za igrace jer su uslovi slicni kao u Melburnu.Ova arena ista maltene kao RL i Vodafone,da nema ovih reklama pomislio bih da je jedna od te 2
                              sigpic
                              http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                              Comment


                              • Mnogo je dobra ova arena, po prvi put Hopman Cup na otvorenom

                                Obozavam ove terene u Australiji, boje terena najlepse
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X