Announcement

Collapse
No announcement yet.

Egzibicije

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Navras View Post
    Janko rutinski Skot jos jednom pokazao da je ofanzivno prilicno impotentan. Mada se mora priznati da je iskazao potencijal da brzo i lako zavrsava poene, uglavom neuspesno, ali i to je nesto.
    Jankela pobedi Mareja.Dobro je igrao mada Marej nije igrao sto posto svojih mogucnosti,ali Tipsa je bio vrlodobar(rutinska pobeda,ovog puta,ali ne Noletova,kako si onomad pisao)
    Ferer ko Ferer,nista novo,razbio totalno rastimovanog Berdiha(sta mu bi)prvi set su mu samo zujale loptice,a sto se naprovasivo

    Sutra u podne Nole&Ferer,jedva cekam.
    Idemo Nole s rudarom ce biti tesko,al kopaj i ti
    Posle Tipsa &Almagro,ajde Jankela nastavi jos bolje
    Ajmo nasiiiiiiiii
    sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

    ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

    Comment


    • Berdih se smorio jer niste dali da mu se otvori tema, samo da znate
      in another life
      I will love you again, RF.

      Comment


      • Kako ga pojede David, sta ce tek da mu radi na sporijem hardu
        Janko dobro pokriva teren, cini se da je dobro iskoristio pauzu. Pritisnes Murraya i on ima strasne probleme,
        nadam se da ce mu Janko biti u dijelu zrijeba i na AOu, on itekako moze da ga pobijedi, na svim podlogama.

        Sjutra Novak na Davida a Janko na Nicolasa.
        sigpic

        Comment


        • Novak je prosle godine prosto pocistio Ferrera sa terena. David je juce bio odlican ali Novak i Tomas su dva svijeta. Dosta ce taj mec reci na kojem je Novak nivou trenutno. Prosle godine je on odmakao glavnim rivalima u tom dijelu priprema, ove godine glavnih rivala nema, Murray je ispao, pred njim je jos dosta rada za AO, a Novak dobio odlican test. Podloga je dovoljno brza da mu David nista ne moze u normalnim okolnostima. Ako je na nivou naravno, ako nije onda ce biti neizvjesno. Moram navit' sat valjda cu se dic' da gledam
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by Vladan View Post
            Moram navit' sat valjda cu se dic' da gledam
            I ja se kao nadam, ali sve mi se cini da cu ustati tek za Janka

            Comment


            • Taj mec me ne privlaci toliko iako bi trebao da bude kvalitetan. Nema pritiska, imaju ravne i jake udarce mada Janko ako bude igrao konstantno i pametno ne bi trebao da ima previse problema na ovakvoj podlozi protiv Nica. Od servisa Almagra ce dosta zavisiti

              Ma probudicu se vala da gledam Novaka posle tolike pauze
              sigpic

              Comment


              • Ma bice dobar mec, Jankela delovao danas(juce) kao da nije bio na pauzi Ali Almagro po meni bas i ne lezi Janku. E sad, podloga bi ipak trebalo dosta da favorizuje Janka, sve mi se cini da ce to ipak ici u tri seta. Nego nekako mi uvek na pameti da je samo egzibicioni, pa nije bas to ono.. zato mi je i neizvesno da li cu ustati i kad

                Comment


                • Svidja mi se ovaj pocetak sa servisima
                  sigpic
                  http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                  Comment


                  • Tako Nole,dobro si poceo,rudar je preko puta,idemo Noleeeeeeee
                    @Dacha,nemo da ureknes Noletu servis
                    Last edited by Pertla; 28-12-12, 11:13.
                    sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                    ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                    Comment


                    • Nista ne vidim, toliko je odaljena kamera, toliko je plava podloga a lopta ostavlja trag kao da je Flash
                      Mocno Novak izgleda, FH mu je bas ubitacan!
                      sigpic

                      Comment


                      • Radi mu sta hoce,zeza se sa njim.Samo gazi do 6-0.Ponavlja se prosla godina
                        sigpic
                        http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                        Comment


                        • Odlicno ovo izgleda Kada ce taj AO
                          Tom, your music is the best drinking partner I've ever had.

                          Comment


                          • Neka neko kaze Djokovicu da je ovo egzibicija
                            Kakva igra za prvi turnir u sezoni, savrsenstvo. Koliko jako bije sa oba krila a servis kao iz Azije
                            sigpic

                            Comment


                            • Ne dade mu ni ovaj gem, cak ni posle 40:0. Strasna dubina i snaga Novakovih udaraca, bas mocno izgleda na terenu
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by Navras View Post
                                Odlicno ovo izgleda Kada ce taj AO
                                Auuuuu,sa nulom prvi set dobi Ferera
                                Idemo Nole po drugi set

                                Sad ce AO,leti vreme
                                Ne posustaj Nole,rudar je to,zaboravio vec onaj krompir
                                Last edited by Pertla; 28-12-12, 11:34.
                                sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                                ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                                Comment

                                Working...
                                X